برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
بهترین قالیشویی تهران از نظر مردم

قالیشویی تهران، بهترین قالیشویی تهران از نظر مردم کجاست؟

بهترین قالیشویی تهران را بشناسید!

با سلام ، با مقاله و ارائه خدماتی با عنوان معرفی و همچنین تبادل نظر بهترین قالیشویی تهران از نظر مردم در تهران نو ، شمال شهر ، تهرانپارس ، نارمک ، شرق ، غرب ، جنوب ، مرکز ، تجریش ، سعادت آباد ، عباس آباد و … در خدمت شما کاربران و همشهریان عزیز تهرانی هستیم. در این بخش ما امکانی را فراهم کردیم تا آن دسته از افراد که تجربه همکاری و سفارش با قالیشویی های خوب تهران داشته اند بتوانند با یکدیگر تبادل نظر داشته و به یکدیگر معرفی کنند.

کدام قالیشویی در تهران بهتر و کدام خدمات دهی ضعیفی دارند؟

مطمئنا شما هم هنگام انتخاب قالی شویی جهت شستشوی فرش خود با چالش هایی چون کدام قالیشویی در تهران بهتر است؟ یا قالی شوی خوب تهران کدام است؟ و یا بهترین قالیشویی در منطقه من  کدام است؟ روبرو شده اید. در چنین مواقعی به اینترنت رجوع می کنید تا با استفاده از نظرات مردم بهترین ها را انتخاب کنید و به دام کارخانه های غیر مجاز و بی کیفیت نیفتید.

نظرات کابران را ببنید و یا نظرات خود را ثبت کنید!

در ادامه شما می توایند نظرات کاربران را به صورت کامل مشاهده کنید و با استفاده از این تبال نظرات بهترین قالیشویی را انتخاب کنید و یا اگر با قالیشویی کار کردید و از آن راضی و یا ناراضی هستید معرفی کنید تا دیگر کاربران کمک کرده باشید.

لیست قالیشویی های خوب تهران که توسط سرویسان برای شما معرفی شده است

جهت مطالعه سریع هر بخش روی عنوان آن کلیک کنید.

قبل از هر چیزی ما تعاریف و جزئیات قالیشویی تهران را معرفی و در نهایت به موضوع اصلی این مقاله خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

قالیشویی

قالیشویی چیست؟ به مجموعه کارها و عملیات تمیز کاری و شستشوی فرش قالیشویی گفته می شود. قالیشویی در کارخانه ها از اهمیت بالایی برخوردار است به گونه ای که نباید بعد از شستشوی قالی یا فرش دست بافت و یا ماشینی کیفیت خود را از دست بدهد بلکه باید به گونه ای این شستشو انجام شود که فرش خصوصیات طاهری و ساختمانی خود را به خوبی حفط کند.

قالیشویی تهران

وبساست سرویسان با خدمتی نوین در عرصه معرفی انواع کارخانه ،  شرکت خدماتی نظافتی ، موسسات پرستاری از کودک و سالمند و … در این بخش تصمصم دارد تا نیاز کاربران خود در این زمینه یعنی پیدا کردن بهترین قالیشویی تهران ، حومه و منطقه های مختلف این اسان بزرگ به صورت کامل برآوره و از نظرات دیگران استفاده کنند.

بهترین قالیشویی تهران از نظر مردم کجاست؟

بهترین قالیشویی تهران از نظر مردم

اگر نگاهی به گذشته بندازیم خواهیم دید که ایرانیان از دیرباز به دنبال قالی جهت استفاده به عنوان زیر انداز بوده اند و هم اکنون نیز این علاقه وجود دارد اما با اختلافاتی چون تنوع طلبی ، پیشرفت علم و تکنیک های قالی بافی ، رشد و توسعه کارخانه جات تولید فرش های ماشینی متنوع با رنگبندی های متفاوت و … که شاهد هستیم افراد جامعه از آنها بر اساس سلیقه در خانه های خود استفاده می کنند. اما باید این مورد را هم در نظر بگیریم با همه این اتفاقات نیاز جامعه به شستشوی فرش های خود بیشتر از گذشته شده و همچنین کارخانه های مختلفی نیز بر همین اساس جهت شستشو راه اندازی وخدمات مختلفی اراه می دهند که این امر کار شستشوی را برای مردم آسان کرده است ، اما باید این مورد را هم در نظر بگیریم که با توجه به قیمت های بالای فرش های مورد استفاده در منازل انتخاب قالیشویی خوب نیز زبان زد عام و خاص شده و اکثر آنها به دنبال چنین کارخانه های شستشوی قالی هستند. از این رو بیشتر افراد با پرسش و تبادل نظر و تجربیات یکدیگر کمک می گیرند تا بتوانند بهترین قالیشویی تهران از نظر مردم را بشناسند و قالی های خود را به آنها بسپارند.

قالی شویی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

اگر بنا باشد به مهمترین سوال بسیاری از مردم در این باره پاسخ دهیم باید گفت بهترین قالیشویی تهران از نظر مردم کارخانه ای است که از نظر تعرفه و قیمت خوب و متعادلی و همچنین بر اساس نرخ اتحادیه باشد و مهمتر از همه پس از دریافت فرش و شستشو کاملا تمیز ، سریع و بدون آسیب دیدگی تحویل دهد.

قالیشویی خوب در تهران

همانطور که گفته شد امروزه با توجه به بیشتر شدن تعداد قالیشویی ها در استان تهران ساکنان این استان پهناور به دنبال قالیشویی خوب در تهران هستند و هدف ما هم معرفی این قالیشویی ها جهت دسترسی سریعتر و مطمئن تر در این بخش می باشد. همچنین ما این امکان را به کابرانی که سابقه کار با قالیشویی های مختلف را داشته اند فراهم کردیم تا بتوانند دیدگاه های خود را با دیگر کابران که به دنبال بهترین قالیشویی تهران هستند به اشتراک بگذارند.

قالیشویی تهران بزرگ

در تهران بیش از 300 کارخانه قالیشویی وجود دارد که برخی دارای مجوز و برخی مجوز فعالیت ندارند و به صورت غیر قانونی اقدام به فعالیت می کنند. از این رو ما در یک مقاله مجزا در رابطه با قالیشویی تهران بزگ که دارای مجوز هستند و به نوعی مجاز هستند را معرفی کردیم که می توانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید و با قالیشویی آنلاین یا قالیشویی در منزل و همچنین کارخانه قالیشویی تهران آشنا شوید.

قالیشویی معتبر در تهران

همانطور که در بالا اشاره کردیم در تهران بیش از 300 کارخانه قالیشویی در حال فعالیت هستند که برخی از آنها مجزوز ندارند و یا معتبر نیشتند. از این رو ما علاوه بر معرفی قالیشویی معتبر در تهران یک مقاله با عنوان قالیشویی مجاز منتشر کردیم که به قالیشویی های معتبر تهران معرفی شده است.

بهترین قالیشویی تهران

قالیشویی آنلاین

قالیشویی آنلاین چیست؟ قالیشویی آنلاین همان کارخانه های شستشوی فرش هستند که امکانی برای کابران فرارهم کرده اند تا به صورت آنلاین اقدامبه ثبت سفارش کنند و این کارخانه ها به محل نیرو اعزام و قالی ها را جمع اوری و جهت شستشو به کارخانه انتقال می دهند به مجموعه این فرایند قالیشویی آنلاین گفته مشود.

قالیشویی آنلاین تهران

اگر به دنبال قالیشویی آنلاین تهران هستید باید عرض کنیم که ما لیست بهترین قالیشویی تهران که در این بخش به شما کابران عزیز معرفی میکنیم از خدمات ثبت سفارش آنلاین بهرهمند هستند. می توانید اقدام به ثبت سفارش کنید.

کارخانه قالیشویی تهران

جهت مشاهده لیست کارخانه قالیشویی تهران که مجاز هستند از طریق منوی سایت اقدام کنید ما بهترین کارخانه قالیشویی در شرق، غرب ، شمال و جنوب تهران را به همراه جزئیات شماره تلفن تماس و آدرس و همچنین نوع خدمات آنها را معرفی کردیم.

نکات مهمی که باید هنگام انتخاب قالیشویی در نظر داشته باشید.

 • حتما قبل از تماس با کارخانه از مجاز بودن و غیر مجاز بودن آن اطمینان حاصل کنید. ( لیست قالیشویی های مجاز تهران )
 • هنگام تحویل فرش به پرسنل کارخانه گوش زد های لازم را به عمل آورید ( برای مثال مراقب آسیب دیدگی باشند ، آیا فرش دستبافت است یا ماشینی زیرا فرش های دستی با یک مکانیزم خاصی شستشو داده میشود. )
 • قبل از شستشو باید کاملا غبار گیری لازم انجام شود و سپس کار شستشو انجام شود.
 • تمامی خودرو های حمل نقل کارخانه جات داری آرم و برچسب ستند قبل از تحویل دقت کنید که خودرو مربوز به قالیشویی انتخابی شماست.
 • حتما هنگان تحویل قالی به پرسنل فاکتور معتبر دریافت کنید.
 • و …

خب به پایان توضیحات تکمیلی و جامع این مقاله رسیدم و در ادامه تمامی کابران و همشهریانی که تجربیات خوب و یا بد از قالی شویی ها را دارند با دیگر دوستان خود از طریق فرم انتهایی همین صفحه به اشتراک بگذارند تا استفاده های لازم برای آن دسته از افراد که به دنبال قالیشویی خوب تهران از نظر مردم هستند به عمل آید.

برای تبادل نظرات خود و مشاهده نظرات دیگر کابران از طریق فرم انتهای همین صفحه اقدام کنید. (نظرات تخریب کننده منتشر نخواهد شد.)

4.4/5 - (463 امتیاز)

دیدگاه (117)


 1. آیدامحمدخانی

  سلام همسر من سرویسکار قالیشویی هستش و توی خیلی از قالیشویی ها کار کرده.
  چند نکته مهم هست که باید بگم بعضی از کارخونه ها هستند که فرشها رو با پلیشر که مخصوص موکت هست میشورن چون بسیار برای کارخونه به صرفه تر هست.
  هم مواد کمتر و هم زمان کمتری میبره.اما اتفاقی که میوفته فقط سطح فرش تمیز میشه و بعد از مدت کمی که فرشها پا میخورن کثیفیهای مغز فرش میاد بالا و دوباره سریع کثیف میشوندنکته بعدیزمانیکه مشتری ها تلفن میکنن به قالیشویی ها قیمت پایین و الکی میگن و زمانیکه میان خونه مشتری به بهانه های مختلف قیمت رو میبرن بالابهانه هایی از قبیل شامپو شویی اعلاشویی سفید شویی نرم کننده و…..جالبه بدونید که فرشها در تمام قالیشویی ها فقط یک جور شسته میشه وتمام این حرفها دروغ محضه برای گرفتن پول بیشترفقط یک قالیشویی توی تهران هست که همسرم خیلی قبولش داره که دلیل هاشو گفته براتون بفرستم
  ۱تنهاقالیشویی توی تهران هست که همزمان عضو دوتا اتحادیه هست و تخصص اصلیشون ترمیم سنگین فرشهای دستبافت هستعضورسمی اتحادیه قالیشویان تهران عضورسمی اتحادیه صنفی رفوگران فرش دستبافت تهران
  ۲فرشهارو با دستگاه مخصوص شستشو فرش میشورن نه با پلیشرموکت وزمان تحویل فرش مغز فرش رو هم به مشتری نشون و تحویل میدن که شسته شده قالیشویی هایی که با پلیشر بشورن هیچ وقت مغز فرشو نمیتونن تحویل بدن.
  ۳زمانیکه مشتری با دفاتر این قالیشویی تماس میگیرندمشخصات کامل فرش رو همون پشت تلفن میپرسن و قیمت دقیق رو به مشتری میگن و انصافا قیمت رو که منصفانه حساب میکنن ولی نکته مهمتر فرشها رو عالی تحویل میدن
  ۴ فرشها لول شده و کاور شده حتی در تابستان تحویل میدهند.
  ۵ برای رفو کاری از مجربترین افراد استفاده شده بعنوان مثال هجده مدل ریشه برای فرش دستبافت انجام میدهند که کار هر کارخانه ای نیست .
  اسمشون قالیشویی میردامادهست
  همه جای تهران هم سرویس دارن چندتاازتلفنهاشونو براتون میزارم
  021-35296 – – 77184020-22850757

 2. سلام من اسفند ۹۹ دو تخته فرش دادم به قالیشویی رز یا ادیب که هردوشونم مدیریتش یکیه بخدا اینجا میگم جلو روشونم گفتم که حرومزاده تر از خودتون خودتونید فرش رو قول دو روزه داده ببره بشوره بیاره شد سه هفته بعد سه هفته با داد و بیداد اوردن دیدم فقط ابمال شده و انگار لکه ها از خرد فرش اومده روی فرش خیلی پرسنل پرو و منشی جنده ای داره من شکایتشون و کردم و حقمم گرفتم

 3. مزخرف ترین و بیخودترین و کلاهبردارترین و بی شخصیت ترین ادم ها جمع شدن تو قالیشویی ادیب
  اگر میخاین هم فرش هاتون ازبین بره و هم به خودتون توهین کنین فرشاتون و به قالیشویی ادیب بدین

 4. سلام به همگی
  قالیشویی نائین_کمیل واقعا کارشون حرف نداره فرشای دستی منو خیلی خوب و تمیز شستن و رفو کردن عین روز اولش شد قیمتاشونم طبق اتحادیه است و بالای ۵۰ سال سابقه دارن واقعا میگن تخصص فرش دستی ودارن اغراق نیس با خیال راحت بهشون فرش بدید

 5. هاشملو

  سلام دوست عزیز کارشناس قالیشویی محتشم کاشان
  من کریم هاشملو هستم.چرا جواب منو ندادید و فقط جواب کاربر ابوذر رو دادید.چون قطعا اسم و مشخصات من تو سیستمتون ثبت شده اگه بخواهید راحت باهام تماس میگیرید.چون فکر میکنم تنها چیزی که برا شما مهم هست تیغ زدن هست مگه چند بار شماره موبایل به اپراتور میدهند که مدیریت لطف کنند تماس بگیرن.
  در ضمن من عمرا فاکتور شما رو نگه نمیدارم چون دیگه نمی خوام باهاتون تماس داشته باشم مگر اینکه توجیه منطقی در خصوص گفتار و رفتار تون داشته باشید.با تشکر از سرویسان که باعث شدن حداقل یک فرد از قالیشویی محتشم کاشان پیدا شد.امیدوارم پیگیری بشه

 6. اگر وقت، اعصاب و فرش‌هاتون براتون مهمه به گل ابریشم فرش ندید. فرش رو خراب می‌کنند، بعد هم طلبکار هستند. یه سری گوساله (البته اگر به گوساله‌ها برنخوره)، به عنوان سرپرست و مدیر دارند کار می‌کنند تو گل ابریشم

 7. قالیشویی امیرآباد شستشوی عالی داره با قیمت مناسبه من که راضی بودم کارشون عالیه
  09120705847این شماره مدیریتشونه

 8. قالیشویی رز یا سلطانی یا هر دو باهم کلاهبردان افتضاح قرش رو پاره کردن و سه برابر هم پول میگیرن طلبکار هستن نهایت بی اخلاقی و بی وجدانی درشون هست

 9. خيرخواه

  قاليشويي رز بسيار خدمت رساني شان بد بود و قيمت كفته شده پشت تلفن با قيمت فاكتور تفاوت داشته و بس از بردن فرش ها اخر سر فاكتور نيدهند و خود نماينده شركت امضا نموده و فرش را بدون رضايت از منزل من بردند بس از تماس هاي مكرر با شركت قرار به اصلاح فاكتور شد كه اصلاح نكردند و بس از ٤ روز بدون هماهنكي و اطلاع قبلي فرش را اوردند حتي اجازه رويت فرش ها را هم ندادند خلاصه بسيار بسيار قاليشويي بد حسابي است

 10. قالیشویی مادر ارائه دهنده بهترین خدمات در زمینه ی قالیشویی و مبل شویی می باشد.

 11. سلام من فرش دستبافم را به قالیشویی ساوین دادم در نی نی سایت چند نفر پیشنهاد داده بودند.ولی من راضی نبودم.فرش را تمیز شسته اند ولی بصورت نقطه نقطه رنگ فرش رفته با اینکه اعلاشویی و متری ۶۰ هزار تومان هزینه کردیم.

 12. معصومه

  سلام ما چند روز پیش فرش های ماشینی مون رو دادیم قالیشویی پایدار در تهرانپارس وقتی آوردن فرش ها موج دار می ایسته و به صورت برآمدگی دار در اومده و وقتی روش راه میریم برآمدگی صاف میشه فکر کنم دمای آب بالا بوده و چون فرش مواد پلاستیکی داره شکل قرص عوض شده

 13. من هر سال فرشامون رو می دادیم قالیشویی ایرانیان تو مهرآباد جنوبی قبلا خوب بودن ولی الان وقتی وارد میشن تو خونه میگن باید ریشه های فرشت دوخت بخوره تا پاره نشه و ازت پول بالایی طلب می کنن و اگر ندی بزرگ تو فاکتور می نویسه در قبال پارگی ما مسئولیت نداریم و طوری صحبت می کنه انگار اگه ندوزی حتما پاره میشه که شگرد جدیدشون برای پول گرفتن از مردمه. حالا فرشارو هم دادیم توش پر لکه بود و طرف میگفت چیزی نیست و با دستمال می ره!و معلوم بود گربه شور کرده بودن!!

 14. من هر سال فرشامون رو می دادیم قالیشویی ایرانیان تو مهرآباد جنوبی قبلا خوب بودن ولی الان وقتی وارد میشن تو خونه میگن باید ریشه های فرشت دوخت بخوره تا پاره نشه و ازت پول بالایی طلب می کنن و اگر ندی بزرگ تو فاکتور می نویسه در قبال پارگی ما مسئولیت نداریم و طوری صحبت می کنه انگار اگه ندوزی حتما پاره میشه که شگرد جدیدشون برای پول گرفتن از مردمه. حالا فرشارو هم دادیم توش پر لکه بود و طرف میگفت چیزی نیست و با دستمال می ره!و معلوم بود گربه شور کرده بودن!!

 15. سلام من چند روزی هست که در جستجوی یک قالیشویی معتبر و البته منصف هستم و از آنجاییکه تبلیغات بانو را شنیده بودم با شرکتشان تماس گرفتم منشی خانمی بود بسیار بد اخلاق و بالحنی بد و باعجله مرتب آدرس رو میخواست و حاضر نبود قیمت بده تا من بتونم تصمیم بگیرم . می‌گفت قیمت رو کارشناس در محل با دیدن قالی میده و من گفتم قالی ما چند تا فرش ماشینی رنگ روشن هست و لکه گیری یا کثیفی جز خاک و دوده ندارد . با اصرار من بالاخره گفت نرخ‌های ما طبق اتحادیه هست و از ۱۵۰۰۰ تومان شروع میشه به بالا و شما میتونید بعد از تعیین قیمت توسط کارشناس کیفیت شستشو و تغییر بدید . من هم درنهایت از سپردن کارم به این شرکت منصرف شدم و حالا که پیام های این سایت رو خوندم از انصرافم خوشحالم ممنون که نظراتتون رو به اشتراک گذاشته آید.
  کلا اولین مرحله برای انجام هر معامله ای برخورد خوب و شفاف سازیست اینا اولین قدم رو که اینطوری برمیدارند اگر مشکلی پیش بیاد مشخصه چطور پاسخگو هستند

 16. با سلام
  بنده فرش دستبافت و ارزنده خودم رو به قالیشویی بانو سپردم واسه شستن.واسه یه فرش ۶ متری ۱ میلیون فاکتور کرد که مثلا از بهترین مواد واسه شستشو استفاده میکنن درصورتیکه بعدا متوجه شدم هزینه شستشوی فرش دستبافت متری ۵۶ تومن هست.فرش رو خراب کردن و طرح های فرش تو کل زمینه پخش شده بود،بردن درستش کنن وقتی برگردوندن بشدت افت کرده بود و بور بود،باز برگردوندن تا بنده برم اتحادیه شکایت…تو مدتی که اتحادیه بما نوبت داد بیکار ننشسته بودن و قلم زنی کرده بودن..فرشی که فقط ۲ سال استفاده شده بود…فرایند کارشناسی و تعیین خسارت چندماه زمان برد،،،باز هم پرداخت نکردن مبلغ تایین شده رو…..شورای حل اختلاف رفتم و باز هم مدت زیادی زمان برد…
  هم فرش رو خراب کردن …هم تماسهای بنده رو با بی احترامی جواب میدادن…هم سر وقت حاضر نمیشدن تو شورا….هم هرآنچه بی احترامی و توهین بود تو حرفهاشون کوتاهی نکردن و ابراز کردن

 17. با سلام
  قالیشویی بانو فرش دست بافت منو خراب کردن و بعد برای بهتر جلوه دادنش که بوری فرش رو کمتر نشون بده اونو بدون اجازه قلم زنی کردن.جواب تلفن رو نمیدن وقتی میگی فرشت آسیب دیده و میخوای با مدیریت صحبت کنی….بسیار رفتار زننده ایی داشتن….مراحل شکایت ماه ها دوندگی داره …تشریف نمیاوردن…در نهایتم موقع پرداخت حکم و خسارت هر انچه توهین و بی ادبی ازشون بربیاد کوتاهی نمیکنن
  هم فرشتون نابود میشه.هم اعصابتون

 18. قالی شوئی ادیب دروغگو و ……..

  سلام . من در مرداد 1400 ده عدد قالی دست بافت را به قالیشویی ادیب دادم ، گول تبلیغش را خوردم . اگر قبلش نظرات را خونده بودم عمرا بهشون اعتماد نمی کردم. با تلفن متری 15 هزارتومان قیمت دادند و بعد تو خونه چشمی قیمت 5،400،000 تومان گذاشتند علت که پرسیدم گفتند شستشوی ویژه با ضمانت یک ماهه و تحویل سه روزه ، ولی ضمانت یک هفته ای با تحویل 10 روزه شد. و زمانی که فرش ها را آوردند گفتند باز نکن اتو شده خراب میشه تا پول و انعام را گرفتند بعد از دو ساعت که باز کردیم فرش ها پر از کثیفی و لک بود و یک گردی ازش می ریخت . بعد از یک تماس یک هفته ای کارشناسشون آقای ضیاء الحق ( آدمی با صدای بلند که فقط مثل طوطی یک سری حرفها را تکرار می کرد )تشریف آوردند و گفتند به بهترین روش شسته شده و باید جارو کنید تا این لکه ها برود . و کار ما عالی بوده است . فهمیدم خودشان می دانستند فرش ها را خراب کردند به همین علت گفتند تا دو ساعت باز نکنید .این شخص انتخاب شده که فقط وقت مردم گرفته شود و تا دیگر دنبال کار را نگیریم.

 19. قالیشویی نوین

  سلام شرط انصاف نیست که شما حالا به هر دلیلی اینقدر دروغ به مردم تحویل دهید . این شرکت برای کلیه خدمات خود گارانتی یکماه میدهد و هر مشکلی که در جریان کار به بوجود آید این شرکت جوابگو است . مشتریان واقعی ما کاملا در جریان امر هستند . اگر واقعا حقی از شما ضایع شده میتوانید با قسمت انتقادات و پیشنهادات تماس بگیرد و اگر مدت تحویل فرش شما از یکماه نگذشته باشد ما جوابگو هستیم .

  • سلام
   قالیشویی نوین بدترین قالیشویی که میشناسم، اصلا کارشون خوب نیست و هیچ تعهدی نسبت به کارشون ندارند، من اسفند ۹۹ فرش دادم اصلا لکه و کثیفی فرش پاک نکردن که هیچ به دلیل استفاده از مواد بد یا زیاد تار و پود فرش از بین رفت و کلا فرش خراب و داغون تحویل دادن و اصلا زیر بار نرفتن، اگه شک دارید میتونم عکس فرش براتون بفرستم

  • سلام
   هیچ هم دروغ نیست، این مسئله برای من هم در مجموعه شما به وجود اومد و وقتی با قسمت انتقادات و پیشنهادات شما ،خانم احمدی صحبت کردم اول که اصلا زیر بار نمی‌رفتن و در نهایت راه کاری که برای خراب شدن فرش دستباف من دادن این بود که نصف مبلغ حق زحمه شستشو پرداخت بشه، باتشکر از لطف مجموعه که ۱۲۰ هزارتومان در مقابل چند میلیون پرداخت کردند،
   البته اکه هنوزم ادعا دارید نظرات ثبت شده در مورد مجموعه شما دروغ است برای اثبات با کفایتی مجموعه نوین ممنون میشم خسارت فرشی رو که خراب کردید پرداخت نمایید

 20. کریم هاشملو

  با سلام بدترین قالیشویی که من باهاش در ارتباط داشتم محتشم کاشان بود که مدیریت بسیار ضعیف که هیچ راه ارتباطی برای مشتری نگذاشته.قیمت چند برابر اون مبلغی که اپراتور اعلام میکند یعنی تا هر چقدر بتوانند تیغ میزنند.من به هیچ وجه به این قالیشویی سفارش نمی‌دم و نه به کسی توصیه میکنم.خیلی دوست دارم از مدیریت قالیشویی باهام تماس بگیرند.با تشکر

  • با سلام و وقت بخیر
   کاملا با نظر شما موافق هستم.کیفیت پایین خدمات مبلغ بسیار بالا که من ده روز پیگیری تماس با مدیریت قالیشویی محتشم کاشان بودم که متاسفانه نتوانستم ارتباط بگیرم.فقط لااقل شما گول نخورید.

  • پاسخگوی مشتریان قالیشویی محتشم

   با سلام خدمت کاربر محترم جناب ابوذر
   لطفا با ارائه شماره فاکتور مستندات خودتون رو اعلام بفرمایید ،قطعا بررسی میشه وپاسخگو هستیم

 21. سلام.دوستان فریب تبلیغات قالیشویی بانو رو نخورید.از من هزینه شستشوی فرش با شامپو خارجی رو گرفتند ولی با تاید شسته بودند و حتی آب کافی روش نگرفتند وتاید روش مونده بود.و کارگرش به اجبار از مشتری انعام میگیرند و وقتی به شرکت زنگ میزنی اصلن پاسخگو نیستند و پیگیری نمیکنند و قیمتش هم بالاست.من اصلن ازشون راضی نیستم

 22. با سلام
  من هم فرش هام و دادم قالیشویی راگا افتضاح واقعا پولی که گرفتند حرومشون باشه اگه با اب خالی هم شسته بودند تمیزتر از این بود اصلا چرک چرک تحویل دادند فقط پول اعلا شویی و با قیمت سنگین ازم گرفتند زنگ زدم کارشناسشون اومد میگه ریشه ها تمیز نشده به خاطر اینکه ما با وایتکس نمیشوریم تمام لکه ها و کثیفی ها روی فرش باقی مونده بود پولی که دادم حرومشون باشه

 23. من فرشهامو سالی دوبار می شورم چون وسواس دارم همیشه به رشید تهرانپارس میدادم و راضی بودم از وقتی اومدیم غرب رشید سرویس دهی نداشت و از تو اینترنت نوین رو پیدا کردم اما نگم براتون فرش نسبتا تمیز کرم رنگ رو بردن و زرد تحویل دادن قشنگ معلوم بود گربه شور کردن شیرازه های دورش هم خورده شده بود بعد که زنگ زدم گفتن گارانتیش ۴روز بوده تموم شده گفتم من اساس کشی داشتم الان پهن کردم زیر بار نرفتن بماند که از همه گرونتر میگیرن خلاصه اگه شرقین بدین رشید اگه غربین به هرکی میدین بدین فقط به نوین ندین

 24. سلام به همه عزیزان من خیلی وسواس دارم با چند تا قالیشویی کار کردم از همشون یه جورایی ناراضی بودم هر کدوم به سه دلیل،فقط قالیشویی نایین_کمیل که یکی از قدیمیترین قالیشویی هاست و اصلا تبلیغات ندارن ازشون راضی بودم که میتونم به جرات بگم بهترین قالیشویی هستن ضمنا من فرش ماشینی و دستبافت داشتم که فرش دستیم رفو نیاز داشت جوری رفوش کردن که خودمونم نمیدونستیم کجاش پاره بود خلاصه که عالی بودن شمارشونو میزارم ۴۴۰۷۷۸۸۶ البته سرچ‌کنید میاره چون مجاز هستن قطعا

 25. قالیشویی کلاهبردار ادیب برای شستشوی 3 تخته فرش 9 متری ماشینی معمولی از من 800 هزار تومان گرفت:

  1. عدم رعایت تعرفه مجاز
  کارشناس پس از حضور در منزل بدون آنکه به تعرفه استناد کند از 400 هزار تومان به ازای هر تخته شروع می کند. مانند دلالی که وسط بازار به سراغ مشتری آمده است. با هر اعتراض اندکی از قیمت به خاطر گل روی شما کم می کند. اما قیمت ها با حدود 100 هزار تومان تعرفه فاصله دارد. آخر سر با هزار دوز و کلک و زبان بازی به ازای هر فرش 250 هزار تومان ما را شارژ می کند. شکایت اول من اضافه بهایی است که از بنده دریافت شده است. یعنی برای 27 متر قالی 750 هزار تومان از بنده با زبان بازی و کلاهبرداری اخذ شده است.

  2. عدم رضایت از شستو
  اگر این قالی ها با آب دهان شسته شده بود نتیجه از این بهتر بود. تیرگی و کثیفی موج می زند. به اسم اعلاشویی بیشترین هزینه را به بنده تحمیل کردند اما سراسر پر از لک هایی است که اصلا از قبل وجود نداشته اند و در هنگام شستشو بر روی فرش ایجاد شده است.

  3. مطالبه انعام برای کارگران
  کارگرانی که فرش را به منزل برگردانده اند به ازای هر نفر مطالبه 40-30 هزار تومان انعام میکنند و برای 3 نفر میشود بالای 100 هزار تومان. اگر ندهی محکوم میشوی که میخواهی حق کارگر را بخوری یا حق کارگر خوردن ندارد. به مکافات 50 هزار تومان انعام از من اخذ می کنند.

  حال من مانده ام و پول از دست رفته، قالی شسته نشده و پر از تیرگی و لک و کثیفی و یک دل پر از اعتماد به قالیشویی که خود را در تبلغلات از بزرگترین و معتبرترین قالیشویی ها می داند….

  • شهریار

   کاملا موافقم برای من اولش تلفنی گفتند که متری 15هزار تومن میگیریم بعد که اومدن گفتند هر تخته فرش نه متری رو 700هزار تومن میشورن که من کلی باهاشون بحث کردم و حاضر نشدم بهشون بدم. واقعا کلاهبردار هستند

  • نا شناس

   سلام سر من هم همین بلا رو میخواستن بیارن ولی من فرشُ ندادم بهشون چون توی سایتشون تعرفه اتخادیه متذی 11500 بود که یه فرش ماشینی 12 متری کاملا معمولی میشد 138000 تومن ولی با هزار بهونه که اینجاش ابریشمه اونجاش طلاس و فلان جاش الماسه و غیره تا 365000 تومن رسید که گفتم بفرمایید بیرون و به سلامت

 26. با سلام بدترین فاجعه ترین قالی شویی رز هست در تهران فرش ۶متری نونو بهشون تحویل دادم با ۲ تا سوراخ بزرگ تحویل دادن بعد این قدر بی ادبن بعد از یک هفته سر دووندن تلفن قطع می کنن و شماره رو بلاک.واقعا دزدن .کی باید به این موارد رسیدگی کنه که این قدر گستاخانه در ملع عام به شعور و شخصیتمون توهین نشه

 27. من قبل از عید فرش دستباف رو دادم قالیشویی مادر .چون قیمت نمی دونستم ،کارشناس متری 150 هزار تومان برای شستشوی تعیین کرد. گفت کمی هم بید خوردگی دارد که باید رفو شود. خلاصه بعد از دو ماه مبلغ 5 میلیون و 300 هزار تومان از من گرفتند.
  فرش مشابه اون رو دادم قالیشویی فرش قرمز شستشو رو متری 25 هزار تومان اعلام کردند بعد از شستشو اعلام کردند اصلا نیاز به رفو نداره. خلاصه قالیشویی مادر دزد تمام عیار بودند.

 28. خانوم نوری

  واقعا کارتون تمیزه و نحوه تحویل فرش خیلی سریع بود امیدوارم همچنان با قدرت ادامه بدید🌹🌹🌹🌹

 29. قالیشویی نوین واقعا بی شرف ترین آدمایی که تو زندگیم دیدم توش کار میکنن،از مسئول و منشی و بگیر تا راننده و …،بی صاحابه
  بی مسئولیت هر چی بگم کم گفتم

 30. باسلام خدمت تمامی عزیزان و هموطن های گرامی پارسال فرشهامونو دادیم قالیشویی نوین انقدر قیمت شون بالا بود ورفتار سرویس کارشون بد تازه پشت تلفن هم قیمت نگفتن بعد خلاصه فرشها رو بردن واوردن انگار فقط جارو کرده بودنن فرشها رنگ ابی هم پیدا کرده بود خیلی افتضاح هستن و کارمون به شکایت دسید ولی امسال یکی از اشنها شماره قالیشویی تاج تهران بزرگ رو بهم داد خدا پدرشون رو بیامرزه از کیفیت کار واقعآ عالی و بی نظیر بودن هم از نظر قیمت وشستشو و پرسنل واقعا از اشنامون ممنونم که بهم معرفی کردن شماره شونم 44072066__22553770__02173079هست باتشکر

 31. بنکدار

  قالیشویی ادیب را فراموش کنید وگرنه فرش و پول و اعصاب از دست میدهید

 32. ندا غیبی

  من دادم قالیشویی مادر… گلیم هام رو پاره آوردن… فرش ها هم کشیدگب پیدا کردن و بوی بد ترشیدگی و وایتکس میدادن

  یک هفته هم تاخیر در تحویل داشتن ، زنگ میزدن میگفتن میاریم بعد نمی آوردن

  من شکایتم رو در صنف قالیشویی با مستندات علیه این دوستان ثبت کردم

  • سارا نوربخش

   دوستان سلام
   به هیچ عنوان فرش خودتون رو به قالیشویی گل ابریشم ندین
   بسیار بد قول هستن و ۳ تا فرش ماشینی دادم برای شست و شو که دوتاش پر لک های زرد و قهوه ای شده بود
   و یه فرش ابریشم دستباف که ۱ ماه زمان برد تا بخوان تحویل بدن و قیمت رو هم دقیقا دو برابر اونچه که اول گفتن گرفتن
   و به بدقولیشون هم که اعتراض کردیم مدیر قالیشویی گفتن همینه که هست یه بار دیگه هم اعتراض کنید پشت گوشتون رو دیدید فرش رو هم دیدید
   چقدر یه کادر می تونن بی وجدان و بی مسئولیت باشن

   • سلام. وقت بخیر. کاملأ با نظر شما موافق هستم. ما هم قبلأ به‌ قالیشویی گل ابریشم فرش داده‌ بودیم. بسيار بدقول و مدیری بينهايت بي ادب، بی نزاکت، طلبکار و در حد یک فرد بسيار سطح پایین. دوستان عزيز پیشنهاد میکنم که‌ به‌ هيچ عنوان‌ قالیشویی گل ابریشم را انتخاب نکنید که‌ نتیجه ای جز پشيماني برايتان نخواهد داشت.

 33. سلام. من فرشم رو به ادیب دادم. هم قیمتی که اول میگن با قیمتی که آخر میگن زمین تا آسمون فرق داره و هم اینکه کارشون افتضضضضاحه. فرشای مارو بردن از 6 تا 5 تاش رو پاره و درب و داغون کردن و 3 تاشو برداشتن دوختن برای خودشون و در یک کلام گند زدن به فرش ها. کارشناسشون هم آقای حسینی هستش که بی جنبه ترین آدمی هست که تا حالا دیدم.یعنی اونها به فرش ما گند زدن ووقتی بهشون میگی آقا فرش ما رو پاره کردین،برمیگرده میگه اصلا من فرشاتون رو نگاه نمیکنم،برین شکایت کنید و بعدش هم سرشو میندازه پایین و میره. البته این نشون دهنده *****. ولی خب از ادیب هم بعیده که یه همچین کسی رو برای کارشناسی گذاشتن.و وقتی با خود ادیب تماس میگیرین و میگین که فرشمون پاره شده میگن باید فرشتون بره اتحادیه. خب به نظر خودتون افراد تشکیل دهنده این اتحادیه ها کی ها هستند؟خب معلومه که خودشونن. در کل و خلاصه شده این که به هیچ وجه فرشاتون رو ندین دست ادیب. ما که 6 تا فرش سالم دادیم و 5 تا درب و داغون تحویل گرفتیم.حالا تصمیم نهایی با شماست.

  • منم فرش هامون رو دادم ادیب ولی افتضاح بود! اصلا تمیز که نشده بود هیج تا دو سه ماه بوی گند فرش ها هم از خونه بیرون نمیرفت!

 34. سلام. من فرشامو دادم ادیب. پشت تلفن یه فیمتی میگن. اومدن تو فاکتور یه قیمت دیگه زدن. خدا ازشون نگذره

 35. ناشناس

  من میخام بگم فقط نظرات مردم در مورد قالیشویی نمیتونه ملاک قرار بگیره چند وقت پیش قالیشویی رو پیدا کردم که خیلی مردم ازش تعریف کرده بودن این بود که زنگ زدم و اونا هم کلاس گذاشتن و گفتن الان وقت نداریم بیایم نوبت میدیم من صبر کردم تا زمانی که نوبت به من داده بودن بازم زنگ زدم گفتن احتمالا شب میان و میبرن یه لحظه فک کردم اینا که سر نوبت انقد مشتری رو علاف میکنن ببین موقع تحویل چه بلایی سر مشتری میارن این بود که منصرف شدم و به قالیشویی دیگه ای زنگ زدم قالیشویی معتبر بود و خیلی محترمانه جواب میدادن و گفتن کارشناس میفرستیم کارشناس اومد دید و چون فرش جدید و گرون بود نرخ کارشناسی دادن اول فک کردم خیلی بالا گفتن ولی دیدم قالیشویی های دیگه یکی دو تومن کمتر میگن که اونم فک کنم مواد و طرز شستشوی فرششون فرق میکرد خلاصه قبول کردم و دادم فرشم را شستن خیلی با کلاس کاور شده و بسیار تمیز و براق حتی از روز اولش تمیزتر تحویل دادن بیخود نیست که از قدیم گفتن هر چی پول بدی آش میخوری و اینکه به موقع تحویل دادن و من خیلی راضی بودم از تصمیم خودم.

  • عزیزم‌ میشه اسم قالیشویی رو بگی و اگر شماره ای ازش داری بدی ؟

 36. سلام
  قالیشویی ادیب
  بدترین قالیشویی کهکشان راه شیری
  فرشو آبمال میکنن بدتر لکه هاش میافته بیرون
  تازه میگن اعلا شور
  ببینید معمولی شورش چیه
  تخته ای ۲۸۰ تومن میگیرن فرشو با همون لکه ها فقط واضحتر براتون میارن
  قالیشویی ادیب با مجهزترین دستگاهها بلای جیب مردم

 37. مینا پارسایی

  با سلام من چند تاز فرش هامو دادم به قالی شویی چهلستون افتضا بود نتنها فرش خوب نشسته بودند جای لکه هم از قبل بود هنوز روی فرش بود بعد ریشه فرش هامو کنده بودنده تمام فرش شویی فرش هاتون را پاره میکنند ک تمیز نمیکنده با یه مایه فرش رو میشورند که فرش بهد از مدتی خراب میشه قالی شویی نوین قالی شویی ادیب قالی شویی چهلستون و غیره همه رو امتحان کردم همشون فرش داغون میکنند نبرید قالی شویی 😡😡😡😡😡

 38. سلام امسال فرش ها مو دادم قالیشویی برف شمیران .اول که تا کردند و بردند وقتی هم اوردند انگار نشسته باشند فکر کنم یه اب تاید الکی زده بودند.هنوز فرشها سیاه بودند.ریشه فرش ها رو هم از بین برده بودند.لک های فرش هم هنوز روش بود.واقعا افتضاح بود.

 39. قالیشویی‌ ونک فرش رو پاره میکنه قبول هم‌نمیکنه که پاره کرده و اصلا به مشتری توجه‌ نمیکنه و بد قول هم بسیااااااار زیاد است و در زمان‌گفته شده فرش رو تحویل نمیده

 40. hamidrasoli0912@gmail.com

  سلام واقعا شرکتتون خوبه. برخورد پرسنلتون خوب و عالی بود امیدواریم همینجوری با قدرت ادامه بدید

 41. من اديب ميدم هر سال خوب ميشورن خدايي

  • خوش شانس بودی
   برای هرکی بردن شستن
   مجبور بوده دوباره برگشت بزنه
   فریب تبلیغ الکیو نخورین

 42. اعظم روشنی

  متاسفانه من فرشهام رو دادم قالیشویی دنیا در خیابان کرمان.متاسفانه شیرازه فرشها رو داغون کرد و وقتی اعتراض کردیم گفتن برو هر کاری میتونی بکن.این باعث بدبختی یک جامعه است که طرف میدونه هر بلایی سرت بیاره هیچ کاری نمیتونی بکنی.

 43. مهربانو

  متاسفانه قالیشویی ادیب بخاطر پرسنل بی تربیت و نارضایتی مشتریان اقدام به واگزاری امتیاز با نامهای تجاری جدید نموده هموطنان دقت کنید و گول تبلیغات رو نخورید من با قالیشویی افرا تماس گرفتم که پس از تحویل دادن فرشها متوجه شدم که همان ادیب هست که به خاطر بد نامی از نامهای جدید استفاده می کنند که بعد از اینکه فرشها رو برام اوردن وقتی خواستم فرشها رو ببینم ممانعت کردن به بهانه اینکه ما وقت نداریم باید پول رو به ما بدی بعدا نگاه کنی که با دفتر مرکزی تماس گرفتم که اپراتور بسیار بی ادب به من توهین کرد و من مجبور شدم پلیس خبر کنم که بتونم از حقم دفاع کنم الان هم دیدم لبه فرشها رو پاره کردن. البته با خوندن نظر کاربرا در رابطه با شکایت به اتحادیه متوجه شدم علت رفتار بیشرمانه پرسنل قالیشویی ها از جمله مدریت بی صاحب بودن اتحادیه هست
  خلاصه حواستون باشه قالیشویی ادیب و افرا و زیر مجموعه ها کلاهبردار هستن.

  • کاملا فرمایش شما درسته بدترین قالیشویی همین ادیب هست که عضو هیئت مدیره اتحادیه هم هست مطمئنه که شکایت شما به هیچ جا نمیرسه

   • قالیشوییه ادیب فقط اسم در کرده.اول اینکه پشت تلفن یه قیمت میدن وقتی میان ببرن یه قیمت دیگه.دوم اینکه وقتی آووردن فرش نازنین رو پاره کردن.سوم بی نهایت بی مسئولیت وبد قولن.بعداز یه هفته به قول خودشون کمیسیون تشکیل دادن وکارشناسی کردن به این نتیجه رسیدن فرش ازقبل پوسیدگی داشته که اصلا همچین چیزی نبوده.گذاشتن دوروزمونده به عید میگن فرش پوسیدگی داشته قابل ترمیم هم نیست🙄
    اصلا اصلااااا به قالیشویی ادیب فرش ندید

  • قربون دهنت
   افتضاحن
   کاش میشد به همه مردم خبر بدیم

  • سلام،من فرشام خیلی روشنه به سفیدی نزدیکه ،بعد دادم قالیشویی رشید تهرانپارس ،۲۲ اسفند دادم ۲۴ اسفند آوردن ،همه لک و کثیفی ها همش روش هست هنوز،فکر کنم فقط آب خالی گرفتن و خشک کردن آخه من دوسال نیست که فرشارو خریدم پارسال دادم جایی دیگه خیلی تمیز شد و هزینه اضافی هم نگرفت ،اصلا تمیز نشده
   خییییییلی کثیفه ،زنگ زدم به مدیریت میگه فرش با متری ۱۵ تومن همین جوری میشه
   آخه انصافه……
   میگه باید هر ۶ متری ۱۸۰ تومن دوباره بدی برای فقط لکه بری،آخه آدم ،فرشای من اصلا تمیز شسته نشده همونجوری که بردن آوردن…(من اصلا راضی نیستم از قالیشویی رشید تهرانپارس)0

 44. با سلام
  فرشی را چند ماه پیش دادم شرکت نوین برای سشتشو. تا حالا اونو نشسته بودم برند فرش بسیار خوب و از برند معروفیه. قبل شستشو هیچ مشکلی نداشت از زمانی که فرش رو از نوین تحویل گرفتم مدام داره نخای فرش میزنه بیرون. واقعا تو کارشون وجدان نیست فرش رو از بین بردن. هر چند روز یجای فرش نخاش میزنه بیرون. معلوم نیست فرشو چطور میشورن که اینطور خراب شده. هر زمان که میبینم نخای فرش دوباره زده بیرون اعصاب و روانم رو آزار میده. زنگ هم زدم پاسخگو نبودند.

  • سلام اتفاقا من هم یک فرش نو داشتم که تابحال نشسته بودم قالیشویی نوین دادم موقعی که فرش شستن و برام آوردن اکثر تاروپود فرشم بیرون زده بود.

 45. آیدا محمدخانی

  سلام همسر من سرویسکار قالیشویی هستش و توی خیلی از قالیشویی ها کار کرده.
  چند نکته مهم هست که باید بگم بعضی از کارخونه ها هستند که فرشها رو با پلیشر که مخصوص موکت هست میشورن چون بسیار برای کارخونه به صرفه تر هست.
  هم مواد کمتر و هم زمان کمتری میبره.اما اتفاقی که میوفته فقط سطح فرش تمیز میشه و بعد از مدت کمی که فرشها پا میخورن کثیفیهای مغز فرش میاد بالا و دوباره سریع کثیف میشوندنکته بعدیزمانیکه مشتری ها تلفن میکنن به قالیشویی ها قیمت پایین و الکی میگن و زمانیکه میان خونه مشتری به بهانه های مختلف قیمت رو میبرن بالابهانه هایی از قبیل شامپو شویی اعلاشویی سفید شویی نرم کننده و…..جالبه بدونید که فرشها در تمام قالیشویی ها فقط یک جور شسته میشه وتمام این حرفها دروغ محضه برای گرفتن پول بیشترفقط یک قالیشویی توی تهران هست که همسرم خیلی قبولش داره که دلیل هاشو گفته براتون بفرستم
  ۱تنهاقالیشویی توی تهران هست که همزمان عضو دوتا اتحادیه هست و تخصص اصلیشون ترمیم سنگین فرشهای دستبافت هستعضورسمی اتحادیه قالیشویان تهران عضورسمی اتحادیه صنفی رفوگران فرش دستبافت تهران
  ۲فرشهارو با دستگاه مخصوص شستشو فرش میشورن نه با پلیشرموکت وزمان تحویل فرش مغز فرش رو هم به مشتری نشون و تحویل میدن که شسته شده قالیشویی هایی که با پلیشر بشورن هیچ وقت مغز فرشو نمیتونن تحویل بدن.
  ۳زمانیکه مشتری با دفاتر این قالیشویی تماس میگیرندمشخصات کامل فرش رو همون پشت تلفن میپرسن و قیمت دقیق رو به مشتری میگن و انصافا قیمت رو که منصفانه حساب میکنن ولی نکته مهمتر فرشها رو عالی تحویل میدن
  ۴ فرشها لول شده و کاور شده حتی در تابستان تحویل میدهند.
  ۵ برای رفو کاری از مجربترین افراد استفاده شده بعنوان مثال هجده مدل ریشه برای فرش دستبافت انجام میدهند که کار هر کارخانه ای نیست .
  اسمشون قالیشویی میردامادهست
  همه جای تهران هم سرویس دارن چندتاازتلفنهاشونو براتون میزارم۲۲۸۵۰۷۵۷-۲۲۸۹۲۲۷۸-۷۷۱۸۴۰۲۰-۷۷۱۱۰۸۲۱-۷۷۰۷۱۵۵۷ ۸۸۲۱۶۵۸۴-

  توجه: سرویسان در قبال این شماره ها و دیدگاه ها که توسط کابران سایت ارسال می شود هیچ گونه مسئولیتی ندارد پس در انتخاب خود دقت داشته باشد.

 46. ملک پور

  سلام
  من چندین سال مشترک ادیب بودم اما بخاطر رفتار بد پرسنل مجبور به تجدید نظر شدم و با قالیشویی نوین کار کردم.
  الان از انتخابم راضی هستم کیفیت کار خوب بود و برخورد شایسته ایی داشتند.

  • کاش منم فریب ادیبو نمی خوردم
   از این بدتر نمیشه

 47. مریم صفری

  سلام، من پارسال برای شستشوی مبلمان با قالیشویی آریانای شمیرانات تماس گرفتم خیلی مبلمانم تمیز شده بود کلا انگار رنگ مبلمانم روشن شده بود، پرسنلی که فرستاده بودن به کارش وارد بود، اصلا یه قطره کف هم روی زمین ریخته نشد، چون کارشون رو دیدم عالیه فرش هام رو هم به همون به قالیشویی آریانا ی شمیرانات دادم، دو تا دستبافت ۹ متری داشتم
  خیلی مرتب و لول و کاور شده تحویل گرفتم، خداروشکر
  فرشمم هم آسیب ندیده بود و هم خیلی تمیز شده بود.

 48. غفوریان

  سلام
  قالیشویی ادیب آذر ماه 99 فرش های ما را برد و گفتیم عادی بشورن و 24 متر فرش ماشینی را با هزینه حمل 200هزارتومن توافق کردیم ولی موقع تحویل فاکتور 420هزارتومنی تحویل دادند. وقتی نظارت نباشد به این راحتی کلاه برداری انجام می دهند . به راحتی غش در معامله می کنند. متاسفم . اعتماد چی میشه این وسط؟

 49. شیرین مهکایی

  سلام دوستان
  من با چندتا قالیشویی کار کردم هیچ وقت راضی نبودم به همین خاطر سرچ کردم و از طریق سایت قالیشویی خودشون پیداشون کردم. کارشون و رفتار کارگراشون هم خوب بود. جوری که من شستن مبلمانمم دادم بهشون و واقعا راضی بودم
  اسم قالیشویی، قالیشویی نوینه و هم کار قالیشویی و بقیه خدماتی که دارن خوبه

 50. من فرشم رو دادم قالیشویی بانو

  شستشو میخواست و فقط 10 سانتی متر رفو میخواست وقتی که آوردن فرش رو فرش که شسته نشده بود و از وسط نصف شده بود و دوباره دوخته بودن و انقدر بد دوخته بودن که از وسط فرش جای دوخت مثل یه خط بزرگ تابلوئه روی نقش فرش و انقدر گند زده شده که سمت چپ و راست فرش قرینه نیست و فرش به کثافت کشیده شده

  لطفا خواهشا گول تبلیغات قالیشویی بانو رو نخورید

  اگر برای خود و خانوادتون احترام قائلید با قالیشویی بانو فرش ندید من فردا میخوام برم اتحادیه که

  آدرسش هست تهران ، خیابان مرتضوی ، خیابان رودکی پلاک 187

  • سلام به نظر من هم بدترین قالیشویی بانو هست دوستان فریب تبلیغاتشونو نخورین.من فرش دا دم به قیمت شستشو با شامپو خارجی ولی انگار با تاید شسته بودند آب هم خوب نگرفتند روش.بعد کارگراش مشتری رو اجبار به انعام دادن میکنند و قیمتاش هم بالاست.

 51. من فرشم رو دادم قالیشویی بانو

  شستشو میخواست و فقط 10 سانتی متر رفو میخواست وقتی که آوردن فرش رو فرش که شسته نشده بود و از وسط نصف شده بود و دوباره دوخته بودن و انقدر بد دوخته بودن که از وسط فرش جای دوخت مثل یه خط بزرگ تابلوئه روی نقش فرش و انقدر گند زده شده که سمت چپ و راست فرش قرینه نیست و فرش به کثافت کشیده شده

  لطفا خواهشا گول تبلیغات قالیشویی بانو رو نخورید

  اگر برای خود و خانوادتون احترام قائلید با قالیشویی بانو فرش ندید من فردا میخوام برم اتحادیه که

  آدرسش هست تهران ، خیابان مرتضوی ، خیابان رودکی پلاک 187

  • امیراپ

   ادیب واقعا بد شده… قیمت متفاوت موقعیت سفارش وموقع تحویل… اصلا هم تمیز نشسته بود …قالیشویی همسایه هم که داغون کرد شیرازه فرشهامو…اکبری سمت اجاره دار خوب بود

 52. سلام من دو ماه پیش سه تا فرشمو دادم قالیشویی بانو.
  بانو از بین قالیشویی هایی که تو چند سال اخیر ازشون سرویس گرفتم؛ بهترین قالیشویی تهران بود.

 53. سپیده فغانی

  سلام خدمت دوستان من تجربه خوبی از قالیشویی پسران اوغلی داشتم فرش های دستباف تبریز من و برای شستشو و ریشه زنی دادم خیلی عالی بود برادر و مادرم هم فرش دادن و رضایت داشتن حتما امتحان کنید امیداوارم رضایت داشته باشید
  تلفناشون تو اینترنت هست جستجو کنید
  من خودم شمال تهران دادم **** هست شمارشون

 54. سلام و ایام به کام
  من به قالیشویی ادیب فرش دادم شستشو فرش به خوبی انجام شده بود اما هزینه ای بیشتر از آنچه که با هم صحبت کرده بودیم زمان تحویل درخواست کردن و از نظر من بسیار رفتار و عملکرد نامناسبی بود گفتم تجربه ای داشتم بذارم تا بقیه با مشکل من رو به رو نشن
  شاد و سلامت باشید

 55. با سلام لنده دو تخته فرش به قالیشویی مادر در میدان جمهوری دادم الان باز کردم میبینم یکی از فرش هام پاره شده واقعا ادم متاسف میشه واسه این کاری که بر سر مردم میارن وکسی هم جوابتو نمیده شکاییت هم بکنی فقط خدا ازتون نگذره

 56. مینایی

  سلام، من و چند تایی از همسایه هام و دوستانم مدتیه شستشوی فرشهایمان را به قالیشوئی همشهری شمیرانات دادیم که عضو رسمی اتحادیه هم هستند ،بسیار هم از رفتار خانم متشی که سفارش تلفنی را می گیرند و هم پرسنلی که آمدند فرشها را بردند و کاور شده تحویل دادند بسیار راضی هستیم قیمتهاشون هم بسیار مناسب هست خواستم نظرم را اینجا بگذارم چون از نظر برخورد پرسنل فوق العاده خوب هستند و فرشها را هم کاور شده و بسیار تمیز تحویل میدهند. چند شماره تلفنشان را هم میگذارم با تشکر مینایی

 57. من شب عید 7 تا فرش دادم قالیشویی *** اول گفت متری 7 تومن بعد اومدن متری 11500 گرفتن بد اوردن هم ریشه ها رنگ گرفته بود کثیف بود و فرش دستبافتم را از وسط پاره کرده بودن شکایت کردم رفت اتحادیه گفتن ایراد از فرش نو بوده بعد کاشف به عمل اومد نایب رییس اتحادیه قالیشویان تهران صاحب ***
  لطفا اگه فرش هاتون مهم هیچ وقت به این قالیشویی دزد و بد و بی مسئولیت زنگ نزنین . من به شورای حل اختلاف مجدد شکایت کردم

  • سرویسان

   سلام لطفا پاسخ ما به نظر آقای جهفری رو مطالعه کنید.

 58. سلام من ۴ اسفند ۹۹ فرشهایم را برای شستشو به قالیشویی **** دادم بعداز بیست روز تلفن وپرسو جو متوجه شدم فرشم را که مرینوس ترکیه بود پاره کرده اند من تقریبا بیست بار به شرکت قالیشویی رز زنگ زدم تا متوجه شدم ، متاسفانه فرشم چنان پاره شده بود که قابل استفاده نبود وهیچکس هم به درستی جوابگو نبود بعداز بیست روز خواهش وتمنا مبلغی جزئی جهت خسارت به من دادن وحالا من نمیدانم با این پول چه فرشی بخرم اولا مدل فرشم پیدا نمیشود دوما اگر مدل دیگری بگیرم تمام فرشهای دیگر را باید عوًض کنم .به همه کسانی که فرش به قالیشویی میدهند توصیه میکنم هرگز فرش به قالیشویی *** ندهند که پشیمان میشوند.😡😡😡😡

  • سرویسان

   سلام جهفری عزیز، ما توضیح دادیم لطفا شرکتی رو تخریب نکنید ما در قبال این نظرات مسولیم. فقط اگر از قالیشویی رضایت دارید در این بخش به دیگر همشهریان معرفی کنید.
   با تشکر

   • ریحانه

    فقط اعلام رضایت برای کمک به مردم مفید نیست باید نظرات منفی رو هم انعکاس بدید تا بتونیم از تجربیات هم استفاده کنیم

    • سرویسان

     سلام ریحانه عزیز ما تمامی نظرات رو منتشر میکنیم فقط برخی از کاربران دیدگاه های ارسال می کنند که از کلمات نا مناسب استفاده می کنند و یا جدا در حال تخریب یک قالیشویی هستند که ما با برسی بر خی از این نظرات را منتشر نمیکنیم. همچنین ما در همین بخش اعلام کردیم از تخریب عمدی و استفاده از کلمات ناشایست خوداری کنید تا بتوانیم نظرات را منتشر کنیم.

   • سلام
    ولی لطفا اجازه بدید همه تجربیات خودشونو بگن تا از این طریق شرکت هایی که خوب و با مسئولیت هستند از شرکت هایی که بد و بی مشئولیت هستند مشخص بشه ، اولا حق خوب ها ضایع نشه دوما شرکت های بد به فکر اصلاح خودشون بیفتن و درست کار انجام بدن

  • ناشناس

   شما نظرتون در اردیبهشت 99 ثبت شده چه جوری فرشتون رو 4 اسفند 99 دادید شستن

 59. پانته آ نمیرانیان

  همین که نوشته اند نظرات تخریب کننده منتشر نخواهد شد، شما تا ته ماجرا را بخوانید…
  افرا همان ادیب هست. گول تبلیغاتشان را نخورید و پول الکی برای کاری که درست انجام نشده و فرشی که بردند بیشتر کثیف کردند آوردند، ندهید… آب کثیف در فرش مانده و آن را زرد کرده… تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها… باید اول نظرات را بخوانید و در مورد این شرکتها تصمیم بگیرید که کار را بهشان ندهید…

  • سرویسان

   سلام پانته آ، ما یک سایت و شرکت کاملا مجزا و با هیچ شرکت و کارخانه ای همکاری نداریم اگر مقاله رو کامل بخونید ما توضیح دادیم که این صفحه برای چه چیزی ایجاد شده، ما گفتیم شما میتونید قالیشویی های که باهاشون کار کردید و رضایت داشتید رو در این صفحه به دیگر دوستان و همشهریان معرفی کنید نه شرکتی رو تخریب کنید.
   چرا اجازه این کار رو نمیدیم؟؟؟
   چون با این کار و اجازه تخریب خود کارخانه ها و شرکت ها با اسامی جعلی یکدیگر رو تخریب میکنند و ما مسئولیم در قبال این تخریب ها ما زمانی این اجازه رو میدیم که کاربران هویت اصلی خودشون رو برای ما ارسال و شکایت و نطرات خود رو به صورت کتبی برامون ارسال کنند و ما با مشئولیت اون شخص نظرشون رو منتشر کنیم تا اگر ما از سمت شرکت تخریب شده مورد بازجویی قرار گرفتیم بتونیم ثابت کنیم و شما رو معرفی کنیم با دلیل و مدرک.
   امید وارم تونسته باشم متقاعدتون کنم.
   با تشکر

 60. سارا نعمتی

  سلام من فرشامو همین شب عید به قالیشویی افرا دادم با این که فکر مکردم تازه کاره ولی همه چیزش عالی بود. از قیمت و کیفیت شستشو
  واقعا خوب بود.

  • سلام به همگی. با اجازه من به شما تهرانی‌ها ی محترم قالیشویی چشمه را معرفی میکنم. خیلی مسولیت پذیرن کارشون هم عالیه

 61. قالیشویی ادیب بسیار بد و رفتار کاملا غیر انسانی از منشی بگیر تا اون راننده که فرشارو میاره واقعا متاسفم برای همشون از مدیریت قالیشویی ادیب تا به پایین ترین که ذره ای از رفتار انسان بویی نبردن ! قالیشویی مادر هم رفتارشون جالب نیست اما کارش خوبه .

 62. قاليشويي ها مجاز هم كه باشن پر از ايراد هستن چه برسه به غير مجاز
  دوستان قاليشويي گل برف با نام تجاري ممتاز گل برف يك قاليشويي غير مجاز غير حرفه اي و فوق العاده دروغ گو و تهمت زن هستند ، يك دكه كوچيك توي مجبديه جنوبي خيابون همايي كوچه اميري دارند فرش قديمي دست باف منو برد بشوره حضوري ديد فاكتور زد و فرش و زير و رو كرد بعد وقتي تحويل داد قسمتي از فرش رنگش رفته بود خيلي تابلو اما با كلماتي بي ادبانه گفت از روز اول نخ فرش رنگش فرق داشته😳 و دروغ و تهمت و قسم و اصلن هرچي بگم كم گفتم . پول هم دادم فقط فرشم و ازش بگيرم چون خوراكشون اينه تهديد كنن فرش و نميديم مخصوصا فرش دست باف … بسيار غير حرفه اي و دروغ گورخدا ازشون نگذره مطمئنم جاي ديكه به شكلي تاوان پس ميدهند

 63. فرخنده

  سلام. من فرش هامو دادم قالیشویی قاصدک.. بعد از سه هفته تماس و پیگیری بالاخره فرشها رو امروز آوردن… فرش اولو که باز کردم متوجه شدم اصلا خوب شسته نشده… آقایی که فرشو آورده بود مکرر و با اصرار می خواست هر چه سریع تر کارت بکشم… ولی گفتم باید فرش ها رو چک کنم… بعد دیدم بعد چند دقیقه نیومدن، متوجه شدم، اون اقا از وسط راه پله ها کارگرو با فرشها برگردونده و رفتن.. زنگ زدم کجا میبرین فرش ها رو گفتن هر موقع به حساب شرکت پولو واریز کردین بقیه فرشها رو میاریم… بماند که طی مدت پیگیری برای آوردن فرشها چقدر برخورد زشت و غیرحرفه ای از راننده گرفته تا مدیریت دیدم… در نهایت با اینکه مطمئن نبودم فرشها بدستم نمیرسه ولی پولو واریز کردیم و خدا رو شکر فرش های گربه شور شده و گرفتم…

 64. سلام من یک ماه پیش فرشمو دادم قالیشویی مادر فرشو پاره تحویلم دادن بعد از کلی دوندگی و تماس جوابگو نبودن فقط خیلی بد و نامحترمانه باهام برخورد می کردن مشکل اینجا بود که موقع تحویل و تسویه حساب فرشو بازدید نکردم تا پولشونو ندم اگر نه خودشون الان دنبال من بودن نهایتا بعد از یک ماه پیگیری کار به اتحادیه و شکایت رسید اومدن و فرشو برای رفو بردن الان بعد از یک هفته هنوز تحویل ندادن مدیریتش آقای ** شماره همراشو داد تا برای پیگیری مستقیما با خودش تماس بگیریم ولی شماره رو بلاک کرده دوباره باید بریم اتحادیه خدا ازش نگذره

 65. قالیشویی پارس کارشون خیلی عالیه . یکی از بهترین های تهران هم از لحاظ شستشو و سرویس دهی
  تلفن ۳۳۷۰۸۰۰۰

 66. صفرخانلو

  من سه تا فرش دادم قالیشویی محتشم کاشان بشوره هر سه تاش و پاره تحویلم دادن گفتم بهتون بگم شبه عید اگر خواستیدفرش بشورید به اینا ندید وقتی هم زنگ میزنم بسیاار نامحترم و با بی ادبی جواب میدن

 67. بدترین و افتضاح‌ترین قالیشویی ادیب
  ۱ بد قول میگه ۴شنبه میاریم ۲شنبه زنگ میزنه میگه کجایی پشته در خونه‌ایم
  ۲ پرسنل دفتری بی ادب و کارشون رو بلد نیستن
  ۳ گرون‌ تر از همجا و کثیف شور
  فرش من رو ۵بار برگشت زدن اول خیس بود بعد اومد ترمزش پاره بود باز اومد ریشه‌هاش کاور نداشت اومد باز پاره بود اومد خیس بود اومد کثیف بود
  در جواب تمام مشکلاتشون مدیرشون میگه همینی که هست می‌خوای چیکار کنی

 68. سلام من فرشها مو ب قالیشویی ادیب میدادم اما هر بار کیفیت راضی کننده ای نداشت ی سال وقتی تحویل میدادن فرشا هنوز خیس بود‌ ی سال تمیز نمیشدن و قالیچه های روشن رو مجبور بودم دوباره شامپو فرش بزنم یا ریشه فرش دستبافت آسیب دیده بود و آخرین بار هم فرش دستبافتم از دوطرف چروک شده و چند ساله ک هر چه پا میخوره هنوز کاملا باز نشده و حالت گرفته و دو سال پیشم فرشای ماشینی رو گل ابریشم برام شستن متاسفانه یکی از اونا در قسمتهای کوچکی از حاشیه فرش انگار سوختگی پیش اومده ی حالتی انگار پرز فرش گز خورده و چون روزای پایانی سال بود و میدونستم پیگیریها هم نتیجه نخواهد داشت پیگیر نشدم.

  • سلام. حق با شما است.قالیشویی گل ابریشم، بدترین قالیشویی که‌ در زندگی دیدم. مدیریتی بسيار بی ادب و غير پاسخگو.

 69. با سلام ما چندسالی هست فرشهارو میدیم به قالیشویی چله ابریشم کارشون عالیه فرش هارو بسیار تمیز میشورن و کیسه شده تحویل میدن پرسنل جوون و بسیار محترمی دارن ما قبلا فرشهارو به هر جایی دادیم چند قیمت و چند نوع شستشو دارن در آخرم فرشهارو انگار اصلا نمیشستن،همیشه دعوا داشتیم.اینجارو یکی از اقوام معرفی کرد البته قبل تر همسایمونم بهم گفته بود. کارشون بسیار تمیز و درجه یکه .یک قیمت و یک نوع شستشو دارن واقعا حلال زاده هستند.ما اکباتانیم و دفتر کار چله ابریشم اکباتان هست ولی فک‌کنم از شمال تا غرب رو پوشش میدن.من شماره دفتر اکباتان رو دارم 44694901

 70. نازنین

  سلام
  من نزدیک یکسالی میشه که با قالیشویی بنفشه آشنا شدم
  دوبار هم فرشهامو دادم شستن
  واقعا از کارشون راضیم
  خیلی خوش برخورد و منصف هستند
  چند تا قالیشویی رو قبلا امتحان کرده بودم. اما واقعا از قالیشویی بنفشه راضیم. پیشنهاد می کنم خدماتشون رو امتحان کنید.
  در ضمن سفارش آنلاین هم دارن و لازم نیست تماس بگیرد.

 71. من فرشمو دادم قالیشویی ادیب.اصلا راضی نبودم اولا قیمتشون خیلی بالاس و تلفنی یه قیمت میدن حضوری قیمتشون دو برابر میشه دوما خیلی معمولی شستن.بعضی لکه ها هنوز باقی موندن.

 72. آقازاده

  سلام .
  فقط از دوستان خواهش میکنم فاکتوری که زمان بردن فرش به شما میدهند امضا کنید به دقت مطالعه کنید که چه چیزی را امضا میکنید .
  اونقدر انسانهای کلاه بردار زیاد شده که از هر چیزی سواستفاده میکنند.
  و نکته بعدی که هر قالیشویی که تبلیغاتش زیاده و حتی کلی هزینه کرده و تبلیغاتشو تلویزیون پخش میکنه دلیل بر خوب بودن نیست .
  خواهشا از تجربیات دیگران استفاده کنید . من اینکارو نکردم و ضررشو دیدم .

 73. امین زاده

  سلام

  من فرشهای دستباف رو دادم قالیشویی پروانه ، فرشها رو نم و خیس برام اوردن و اصلا اینطور که تعریف میکردن ، نیستن .
  زمان تحویل هم با تاخیر اوردن .

 74. به هیچ وجه فرش را به قالشویی ادیب ندهید فرشاتونو پاره پاره تحویلتون میدن متاسفانه من بعد از اینکه فرشای دستبافمو دادم از چند نفر دیگه شنیدم همین اتفاق براشون افتاده بود ظاهرا دستگاهاشون ایراد داره….چندتا وکیل گردن کلفت هم دارن که اصلا شکایتتون به جایی نمیرسه…

  • زهتابچی

   سلام منم دو تا فرش به قالیشویی ادیب دادم هر دو داغون شد

 75. من امروز فرشامو دادم به ادیب. البته ازم خیلی بیشتر از پولی که توی سایت برای هر متر گفته بودو گرفتن…. ولی چون تازه بردن فقط امیدوارم سالم بیارنش. دعا کنید واسم

  • با سلام
   از قالیشویی مادر برای تمیز کردن مبل‌هامون اومدند و یه مبل ۸ نفره رو ۵۵۰ هزار تومان کارشناسی کردند و فرداش مبل چستر قشنگم پر از چرکاب‌های سیاه بود و مبل کرم رنگم دو رنگ شده بود
   تازه برای اینکه شامپوی نانوی خارجی بزنند هم ۱۰۰ هزار تومان پول بیشتر گرفتند
   هر چی تماس گرفتم نه اومدن تمیز کنند دوباره
   نه یه مقدار از مبلغم رو پس دادند و نه جواب تلفن و پیام هام رو میدن
   مدیریتشون هم که معلوم نیست با کی هست همیشه یه خانومه با موبایل در تماسه با مشتری.
   ضمن اینکه به شدت کثیف کار کردند همه کف خونه پر از کف کثیف بود و روی پرده ها هم کف میپاشید و در دستشویی که آب دستگاه رو خالی کرده بودن همه جا آب کثیف راه افتاده بود.
   اصلا پیشنهاد نمیکنم

 76. سلام خسته نباشید من تو قالیشویی هایی که کارکردم باید بگم قالیشویی ادیب و آریا خیلی خوب بودن من که راضی بودم خدا ازشون راضی باشه

 77. سلام دوستان
  من فرشامو برای شستشو به قالی شویی محتشم دادم بهشون اعلام کردم که دوشنبه بیان فرش و ببرن ولی آنها
  1- اشتباها دوروز زودتر برای بردن فرش آمدند که طبیعتا من منزل نبودم .
  2-به من گفته بودند فرشها رو 3 روزه تحویل میدند و من به همین خاطر اون روز و مرخصی گرفتم و در منزل موندم ولی خبری از فرشها نشد وقتی باهاشون تماس گرفتم نه تنها عذرخواهی نکردند بلکه بسیار رفتار غیرمحترمانه و بی ادبانه داشتند و بعد از 5 روز فرشها رو تحویل دادند.
  3- زمان تحویل هنوز نرسیده به منزل از خیابان تماس گرفتند که باید الان پول رو به حساب بریزید گفتم اول باید فرش و تحویل بگیرم بعد پول رو واریز کنم و متاسفانه باز هم با لحن بد و رفتار غیرمحترمانه آنها مواجه شدم.
  4- هنگام تحویل حاضر نبودند کاور پلاستیکی فرش و باز کنند تا من فرش رو ببینم و از سلامت آن آگاه بشم.
  5- قسمتهایی از ریشه ها ی یکی از قالیچه ها رو از بین برده بودند.
  6- به دفترشون زنگ زدم که در این مورد با مدیرشون صحبت کنم نه تنها به مدیر وصل نکردند بلکه خانم منشی با لحن تند و خشن و کلمات بسیار غیر محترمانه سرمن داد میزدند و به من توهین میکردند و میگفتندهمینی که هست .
  متاسفانه این قالیشویی به جای تکریم مشتری و مشتری مداری، مشتری پرانی میکند و خدمات پیش از فروش و در حین فروش آنها افتضاحه .

 78. سلام خدمت دوستان من چند سال دارم با قالیشویی شاندیز کار میکنم تاحالا نشده کوچک ترین موردی پیش بیاد البته یبار ریشه فرشم پاره شد که با تماس بنده خیلی سریع اومدن فرشمو بردن ریشه نو عوض کردن و خیلی محترمانه برخورد کردن من خیلی راضیم از کارشون من با اطمینان میگم حتما امتحان کنید اینم شمارش
  ۵۵۶۴۵۰۸۱_۲۲۶۳۴۴۱۰_۳۳۸۹۰۱۵۵
  با تشکر از عوامل سایت

 79. آیدامحمدخانی

  سلام همسر من سرویسکار قالیشویی هستش و توی خیلی از قالیشویی ها کار کرده.
  چند نکته مهم هست که باید بگم بعضی از کارخونه ها هستند که فرشها رو با پلیشر که مخصوص موکت هست میشورن چون بسیار برای کارخونه به صرفه تر هست.
  هم مواد کمتر و هم زمان کمتری میبره.اما اتفاقی که میوفته فقط سطح فرش تمیز میشه و بعد از مدت کمی که فرشها پا میخورن کثیفیهای مغز فرش میاد بالا و دوباره سریع کثیف میشوندنکته بعدیزمانیکه مشتری ها تلفن میکنن به قالیشویی ها قیمت پایین و الکی میگن و زمانیکه میان خونه مشتری به بهانه های مختلف قیمت رو میبرن بالابهانه هایی از قبیل شامپو شویی اعلاشویی سفید شویی نرم کننده و…..جالبه بدونید که فرشها در تمام قالیشویی ها فقط یک جور شسته میشه وتمام این حرفها دروغ محضه برای گرفتن پول بیشترفقط یک قالیشویی توی تهران هست که همسرم خیلی قبولش داره که دلیل هاشو گفته براتون بفرستم
  ۱تنهاقالیشویی توی تهران هست که همزمان عضو دوتا اتحادیه هست و تخصص اصلیشون ترمیم سنگین فرشهای دستبافت هستعضورسمی اتحادیه قالیشویان تهران عضورسمی اتحادیه صنفی رفوگران فرش دستبافت تهران
  ۲فرشهارو با دستگاه مخصوص شستشو فرش میشورن نه با پلیشرموکت وزمان تحویل فرش مغز فرش رو هم به مشتری نشون و تحویل میدن که شسته شده قالیشویی هایی که با پلیشر بشورن هیچ وقت مغز فرشو نمیتونن تحویل بدن.
  ۳زمانیکه مشتری با دفاتر این قالیشویی تماس میگیرندمشخصات کامل فرش رو همون پشت تلفن میپرسن و قیمت دقیق رو به مشتری میگن و انصافا قیمت رو که منصفانه حساب میکنن ولی نکته مهمتر فرشها رو عالی تحویل میدن
  ۴ فرشها لول شده و کاور شده حتی در تابستان تحویل میدهند.
  ۵ برای رفو کاری از مجربترین افراد استفاده شده بعنوان مثال هجده مدل ریشه برای فرش دستبافت انجام میدهند که کار هر کارخانه ای نیست .
  اسمشون قالیشویی میردامادهست
  همه جای تهران هم سرویس دارن چندتاازتلفنهاشونو براتون میزارم۲۲۸۵۰۷۵۷-۲۲۸۹۲۲۷۸-۷۷۱۸۴۰۲۰-۷۷۱۱۰۸۲۱-۷۷۰۷۱۵۵۷ ۸۸۲۱۶۵۸۴-۳۳۴۶۶۹۸۹

 80. ساحل تاج

  فرشامو دادم خیلی تمیز و رول شده آوردن دستشون درد نکنه شمارشونم 4704-

  • شانس آوردی قرصاتو پاره نکرد فرش های ما نو بود پاره کرد آورد

 81. با سلام و احترام
  عرض ادب خدمت تمامي بزرگواران خواستم تجربه ام رو با شما عزيزان در ميون بذارم:
  براي دريافت خدمات پس از فروش با دفتر قاليشويي محتشم كاشان تماس گرفتم چون فرش ها بعد از شستشو پاره و لكه شده بودن كه با رفتار بسيار غيرمحترمانه و كلمات بسيار نامناسب ايشان مواجه شدم و و قتي اسم اتحاديه رو براي پيگيري و دادخواهي آوردم با تمسخر و پوزخندشون روربرو شدم(اينم توضيح بدم كه پرسنل اونجا عليرغم پيگيري مكرر به هيچ وجه اجازه ندادن با مدير عاملشون صحبت كنم) البته بعداً كه به اتحاديه زنگ زدم و شكايت رو ثبت كردم هيچ ترتيب اثري داده نشد و پاسخ گو نبودن. بعداً متوجه شدم علت خنده و تمسخر قاليشويي چي بود.
  اميدوارم قاليشويي محتشم كاشان كه يكي از شعارهاش اينه (ما همیشه خداوند رو حاضر و ناظر بر اعمال خود می دانیم) به مشتري، وجدان كاري و ارتزاق حلال پايبند و متعهد باشه.
  ايام به كام

 82. سلام .قالیشویی ونک خوبه.
  من چند روز پیش فرشای دستبافت گرون قیمتی رو دادم قالیشویی ونک دیروز برام اوردن خیلی عالی شده فرشام من که خیلی راضیم .من به دوستان اینجا رو توصیه میکنم اینم شمارش .۸۸۶۴۲۲۱۲

 83. نازنین

  با سلام و خدا قوت به دست اندرکاران سرویسان،
  از این که چنین امکانی رو برای معرفی بهترین قالیشوی مناظق مختلف تهران را ایجاد کردید تا دیگر افراد که قصد دارند قالیشویی خوب رو انتخاب کنند از این طریق به هدف خود برسند بسیار بسیار سپاس گذارم و خوشحالم که اولین کسی هستم دیدگاه و نظرمو در این بخش مینویسم و به اشتراک میزارم.
  من به دنبال یک قالیشویی عالی در تهران بودم که با یک پرسش از اقوام نزدیک به این نتیجه رسیدم قالیشویی ادیب از نظر کار بسیار عالیه ( البته بهترین قالیشویی تهران از نظر مردم سایت نی نی سایت هم این قبلا تعریفشو شنیده بودم ) اما قیمتشون یک مقدار با دیگر کارخاه ها فرق میکنه، یعنی گرونتره البته چون فرش من ارزشش بیشتر بود این نرخ رو قبول کردم اما فرش رو تر و تمز بدون هیچ آسیب دیدگی تحویل گرفتم و راضی هم هستم.
  این نظر من به منطله این نیست که شما هم حتما ازشون راضی خواهید شد خیر ن فقط نظرم رو گفتم و خدای نکرده بعدن نیایید بگید چرا معرفی کردی فرش ما رو خراب کرد. انشالا که این اتفاق نمیفته و شما راضی میشین ازشون.
  با شپاس فراوان
  بدرود

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا