ثبت آگهی

در بخش ثبت آگهی رایگان وب سایت سرویسان صاحبان و مدیران تمامی کسب کار هایی که ما اقدام به ارائه خدمات آنها می کنیم می توانند آگهی های تبلیغاتی خود را از این بخش ثبت کنند. کارمندان مجرب ما پس از مشاهده و برسی جزئیات تبلیغات شما صاحبان خدماتی که در زیر به اسامی آنها اشاره خواهیک کرد آنها را در سایت و بخش مربوطه که توسط شما عزیزان مشخص شده است منتشر و در عرض دید کاربران قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است حتما تمامی قوانین درج آگهی را مطالعه و سپس اقدام به ارسال آگهی خود کنید در صورت مغایرت با قوانین سرویسان آگهی منتشر نخواهد شد.

فرم ثبت آگهی تبلیغاتی

با استفاده از فرم زیر می توانید آگهی تبلیغاتی خود را برای ما ارسال کنید. ما پس از برسی و تایید در سایت منتشر خواهیم کرد. حتما توجه کنید که اگر اگهی های نوع هزینه دار انتخاب کردید بهد از ثبت سفارش به درگاه پرداخت هدایت خواهید شد و پس از پرداخت آنلاین سفارشتان ثبت و پس از برسی توسط مدیریت و کارمندان در سایت منتشر خواهد شد. ( در نوع رایگان هزینه ای پرداخت نخواهید کرد و بدون رجوع به درگاه پرداخت سفارشتان ثبت می شود. )

نکته بسیار مهم: متن آگهی شما می بایست یک عنوان مناسب به همراه حداقل 200 کلمه به بالا متن آگهی، اگر متن آگهی شما زیر 200 کلمه باشد منتشر نخواهد شد. ( این قانون بنا به دلایل سئو سایت و مقاله شما می باشد. )

توجه: در تمامی آگهی ها می بایست یک مقاله کامل ، جامع و اگر نیاز بود تصاویری از خدمات خود و همچنین آدرس و شماره تلفن جهت انتشار ارسال کنید.

  • دسته های آگهی خود را انتخاب کنید.
  • یک عنوان برای آگهی خود وارد کنید. (اگر تصمیم دارید در نتایج گوگل بهتر دیده شوید از عناوین مناسب و بهینه استفاده کنید. )
  • حتما برای آگهی خود یک تصویر بارگزای کنید. سعی کنید تصویر با حجم تا 150 کیلو بایت باشد. (از کپی تصاویر سایر سایت ها خوداری کنید.)
  • برای آگهی خود حداقل 200 تا 1000 کلمه توضیح درج کنید. توجه کنید که توضیحات کپی از سایر سایت ها نباشد. اگر متن توضیحات شما حاوی تصاویر باشد و از استاندارد خوبی برخوردار باشد در نتایج گوکل به بهترین نحو دیده خواهید شد در غیر این صورت این شانس را از دست خواهید داد. حتما برای آگهی خود راه های ارتباطی مانند شماره تماس ، ایمیل و ... قرار دهید.

از آنجایی که بازارابی و تبلیغات برای هر کسب کاری یک امر کاملا مهم و از ملزومات موفقیت و رسیدن به اهدافی چون معرفی ، برند سازی ، افزایش فروش ، افزایش مشتریان و … محسوب می شود نباید از آن غافل شد. برای بازاریابی هدفمند و بصرفه راه و روش های بسیار یادی وجود دارد که یکی از انها درج آگهی تبلیغاتی رایگان و پولی در سایت هایی که این خدمات را ارائه می دهند می باشد و بی شک بهترین روش و پرکاربردترین های بازاریابی از آن یاد می شود.

ما با فراهم کردن یک محیط کاملا ویژه و حرفه ای با بازدید روزانه بسیار بالا توسط کابران آماده دریافت آگهی های تبلیغاتی شما هستیم و به محض دریافت آن را برسی و در بخش و خدمات مربوطه منشر خواهیم کرد. پس اگر شما هم تصمیم دارید در سرویسان کسب کار خود را معرفی و در اختیار انبوهی از کابران و بازدیدگنندگان قرار دهید و یک قدم بزرگ در امر بازاریابی خدمات خود بردارید همین الان اقدام کنید.

آگهی تبلیغات
ثبت آگهی تبلیغاتی رایگان مشاغل و کسب کار های خدماتی کشور

ثبت آگهی در سرویسان برای چه خدماتی امکان پذیر است؟

همان طور که اشاره شد سرویسان با هدف ارائه خدمات معرفی انواع کسب کار ها در یک محیط کاملا بصرفه و حرف ای تصمیم دارد بهترین های انواع زمینه کاری در معرض دید کاربران خود بر اساس استانی و فیتر بندی شده قرار دهد تا خدمتی برای صاحبان کسب کارها و هم خدمتی برای انتخاب درست و راحت و همچنین نزدیکترین های مشتریان و کابرانی که به دنبال این نوع خدمات هستند کرده باشم.

خدمات ما شامل:

قوانین خدمات دهی سرویسان را بخوانید.

پس از مشاهده قوانین می توانید از طریق فرم زیر اطلاعات مورد نیاز کسب کار خدماتی خود به ما ارسال کنید. پس از ارسال مدیریت سایت آگه شما را برسی و در صورت تایید توسط مدیریت و کارمندان سرویسان مشخصات و اطلاعات خدمات شما در سایت و استان مربوطه قرار خواهد کرفت.همچنین جهت بهتر دیده شدن آگهی خود می توانید تبلیغات خود را به صورت تبلیغات ویژه در سرویسان و به صورت بنری قرار دهید برای این کار از طریق منوی سایت و بخش تبلیغات اقدام کنید.

توجه: آگهی های شما یکبار برای همیشه و به صورت رایگان در سایت سرویسان و خدمات مربوطه منتشر خواهد شد و آگهی های تکراری ثبت نخواهد شد. اگر قبلا خدمات خود را ثبت کرده اید مجدد ارسال نفرمایید.

نکته: آگهی های منتشر شده قابلیت بروز رسانی را خواهند داشت. یعنی پس از گذشت یک بازه زمانی می توانید با یک تماس توسط کارمندان ما تقاضای بروزرسانی کنید. با بروزرسانی آگهی مجدد در اولین بخش دسته مورد نظر قرار خواهد گرفت. همچنین می توانید در بروزرسانی ها اطلاعات اضافه و یا کم کنید و یا اطلاعاتی چون آدرس ، شماره تماس و … خود را تغییر دهید، تمامی این موارد فقط با تماس امکان پذیر است.

خدمات و تعرفه های ثبت آگهی در سرویسان

ثبت آگهی تبلیغاتی رایگان

در این نوع آگهی شما هیچ گونه لینک مستقیم به وبسایت و یا سایر صفحاتتان نخواهید بود ( یک مقاله کامل به همراه تصاویر + اطلاعات تماس ، آدرس و … خواهد بود ) و فقط در یک استان نیز می توایند آگهی خود را درج کنید.

برای مثال: شرکت خدماتی x که تصمیم دارید در استان تهران تبلیغ کنید دیگر نمی توانید در کرج هم درج کنید. بنابر فقط در یک استان قابل مشاهده خواهد بود.

ثبت آگهی تبلیغاتی لینک دار (بزودی)

در این نوع آگهی شما با پرداخت یک وجه مقرون بصرفه علاوه بر انتشار آگهی رایگان و پولی در استان خود به همراه اطلاعات جامع ، تصایر ، اطلاعات تماس ، آدرس و … میتوانید یک لینک ( فالو ) هم با یک کلمه کلیدی و یا متن ساده یا آدرس صفحه را در آگهی خود قرار دهید.

مزیت آگهی لینک دار

از آنجایی که سرویسان خود دارای انبوهی بازدید کننده در روز است و هر نوع تبلیغی را قادر هستند ببینند پس لزومی به بودن لینک در آگهی نیست اما وجود این گونه لینک ها برای مثال یک کلمه کلیدی داخل متن ( رزرو هتل ) به صفحه ای از سایت خود که مختص رزر است می تواند مزیت هایی مانند بالا آمدن صفحه مربوطه در نتایج موتور های جستجو مانند گوگل ، امکان کلیک کاربران روی کینک موجود در آگهی که مستقیما وارد سایت شما شده و دیدن خواهند کرد و همچنین ورودی هایی که از سایت سرویسان خواهید گرفت در سئو سایت شما تاثیر خوبی را به همراه خواهد داشت. این لینک می تواند روی یک کلمه کلیدی باید و یا به صورت آدرس در انتهای آگهی

ثبت آگهی چسبان یا سنجاق شده (بزودی)

در این نوع آگهی شما با پرداخت یک هزینه جزئی و مقرون به صرفه قادر خواهید بود آگهی خود را به مدت زمان مشخص شده در اولین بخش از استان مربوطه قرار دهید و هر آگهی تبلیغاتی رایگان که منتشر می شود بعد از آگهی شما نشان داده خواهد شد. ( برای هر استان فقط یک پست چسبان و یا سنجاق قابل انجام است )

توجه: حتما قبل از سفارش این نوع آگهی از بخش استان مربوطه مشاهده کنید اگر پست چسبانی موجود نبود سفارش دهید در غیر این صورت پرهزی کنید و از آگهی نوع دیگر استفاده کنید.

آگهی لینک دار و چسبان (بزودی)

در این نوع آگهی نیز با پرداخت هزینه کم و مقرون بصرفه می توانید از خدمات هر سه نوع آگهی استفاده کنید. آگهی شما به صورت چسبان در اولین جایگاه دسته مورد نظر به همراه یک لینک ( لینک فالو به سایت یا هر صفحه ای که قصد دارید کاربران با کلیک روی آن وارد آن شوند ) خواهد بود.

دکمه بازگشت به بالا