قالیشویی ادیب در تهران ، کرج ، تبریز | قیمت قالیشویی ادیب به همراه شماره تلفن

قالیشویی ادیب یکی از بزرگترین قالیشویی های ایران است که کاملا شناخته شده می باشد، البته در حال حاظر این کارخانه قالیشویی ادیب در تهران، کرج و تبریز فعالیت خود را به صورت کسترده انجام می دهد و در بسیاری از مواقع تبلیغ این کارخانه را در تلویزیون مشاهده کردید و با آن آشنایی کامل دارید. این کارخانه در تلاش است تا بزودی شعبه هایی در مشهد، اصفهان، قزوین، اهواز، شیراز، قم، سمنان، ارومیه، یزد و … را راه اندازی و به به صورت سراسری خدمات شستشوی فرش و موکت و …. را ساکنین این استانها ارائه دهد. همچنین ما در این مقاله به برسی کامل این شرکت و همچنین نرخ و قیمت قالیشویی ادیب به همراه شماره تلفن و آدرس شعبه های مختلف ان در این استانها خواهیم پرداخت تا به به راحتی بتوانید سفارشات خود را به صورت آنلاین و یا حضوری به آنها بسپارید.

قالیشویی ادیب

این کارخانه شستشوی فرش در سال 1340 تاسیس و ابتدا از تهران فعالیت خود را شروع کرده و پس از سالها خدمات دهی، شعباتی را در بخش و مناظق مختلف این استان بزرگ راه اندازی کرده است که یک از این شعبه ها قالیشویی ادیب در شرق تهران می باشد و در ادامه به دیگر شعبه ها به همراه جزئیات کامل خواهیم پرداخت. همچنین در ادامه فعالیت خود پس سالها با توجه به محبوبت خدمات دهی، با تاسیس شعبه در استان هایی چون کرج ( البرز ) و تبریز فعالیت خود را گشترده تر و هم اکنون در این سه استان به صورت حرفه ای و تمام وقت خدمات دهی می کند.

یکی از ویژگی های خوب این کارخانه ی سرشناس مجهز بودن به دستگا های اتوماتیک می باشد و به هیچ وجه به صورت دستی و یا سنتی شستشوی فرش و قالی و حتی موکت ها را انجام نمی دهد و با توجه به جنس، نوع لکه و همچنین تراکم از دستگاه های مخصوص جهت شستشو استفاده می کند.

قیمت و شماره تلفن قالیشویی ادیب

قیمت قالیشویی ادیب

امروزه تعداد قالیشویی نسبت به گذشته بسیار زیاد شده به گونه ای که تعداد قالیشویی تهران بیش از 200 کارخانه می رسد از این رو جهت هماهنگی، انجام فعالیت ها به صورت اصولی  استاندارد، ارائه قیمت ها و موارد دیگر… اتحادیه قالیشویان احداث و به به تمامی امور این نوع کارخانه ها رسیدیگی و تعرفه هایی ارائه می دهد تا یک ساماندهی در این ضمینه وجود داشته بشد. از این رو قیمت قالیشویی ادیب هم زیر نظر این اتحادیه بوده و بر اساس نرخ این مرکز تمامی خدمات خود را ارائه می دهد.

قیمت شستشوی فرش قالیشویی ادیب تبریز، تهران و کرج ( البرز ) 98 یعنی در تاریخ 2/5/98 به شرح جدول زیر است.

شمارهنوع شستشو فرش، موکت ونرخ و قیمت ( به تومان )
۱شستشوی فرش ماشینی به صورت عادی در کارخانهقیمت متری ۶۰۰۰
۲شستشوی بسته به نوع فرش ماشینی به صورت درجه ۱ و اعلاشویی + ( لکه برداری با بسته بندی حرفه ای )توافقی پس از بازدید
۳شستشوی فرش دستباف به صورت معمولی در کارخانهقیمت متری ۹۰۰۰
۴شستشویموکت به صورت معمولیقیمت متری ۳۰۰۰
۵شستشوی فرش دستباف به شکل درجه۱ و همچنین اعلاشویی + ( رنگ برداری با بسته بند )توافقی پس از بازدید
۶شستشوی فرش دستباف عتیقه، صادراتی، گل ابریشم + ( بسته بندی )توافقی پس از بازدید
۷شستشو گبه های دستباف ( جهت استفاده در خانه داری و صادراتی )توافقی پس از بازدید
۸ریشه بافی فرشهای دستباف به شکل حرفه ایتوافقی پس از بازدید
۹سوزن کاری فرش دستباف به همراه شیرازه نوار دوزیتوافقی پس از بازدید
۱۰ریشه و شیرازه فرش ماشینیتوافقی پس از بازدید
۱۱کاور ریشهتوافقی پس از بازدید
۱۲رفوکاری فرش دستباف و ماشینی به صورت حرفه ایتوافقی پس از بازدید
۱۳خشکشویی موکت در منزل ( چسبیده به زمین )قیمت متری ۲۰۰۰
۱۴خشکشویی فرش ماشینی در منزلقیمت متری ۷۰۰۰
۱۵خشکشویی فرش دستباف در منزلقیمت متری ۱۰۰۰۰
۱۶تشک خوشخواب ۱ نفره۲۰۰۰۰
۱۷تشک خوشخواب ۲ نفره۳۰۰۰۰

 

شماره قالیشویی ادیب

همان طور که در بالا اشاره کردیم کارخانه قالیشویی ادیب شرق تهران، غرب، شمال و جنوب داری انواع شعبه می باشد. از این رو ما اطلاعات کامل این شعبه ها را به همراه شماره تماس کارخانه قالیشویی ادیب را در اختیارتان قرار میدهیم تا بتوانید به صورت تلفنی تماس برقرار کنید و سفارشاتتان را ثبت کنید. البته در ادامه نیز شماره تلفن این شرکت در تبریز و کرج را نیز ارائه خواهیم کرد تا اگر ساکنین این استانها هستید بتوانید به شعبه موجود در استان خود تماس برقرار کنید.

شماره قالیشویی ادیب در تهران ( شعبات )

ردیف شعبهشماره تلفن تماس
1پاسداران – شمیرانات۰۲۱-۲۲۲۸۰۰۰۷
۰۲۱-۲۶۱۱۸۰۰۰
۰۲۱-۲۶۱۱۷۰۰۰
2لواسانات۰۲۱-۲۶۵۴۶۴۷۵
۰۲۱-۲۶۵۴۶۳۱۳
۰۲۱-۲۶۵۴۶۲۹۳
3سعادت اباد ( شهرک غرب )۰۲۱-۸۸۰۹۵۲۵۲
۰۲۱-۸۸۳۶۵۲۵۲
۰۲۱-۸۸۳۶۳۷۳۷
4صادقیه – جنت اباد۰۲۱-۴۴۲۲۷۸۲۶
۰۲۱-۴۴۲۲۷۸۵۶
۰۲۱-۴۴۲۲۷۸۲۶
5توحید – ستارخان۰۲۱-۶۶۴۲۲۰۰۱
۰۲۱-۴۴۲۲۸۲۷۸
۰۲۱-۶۶۴۲۲۱۲۸
6جمهوری – نواب۰۲۱-۶۶۸۳۲۴۵۴
۰۲۱-۶۶۸۳۸۹۵۰
۰۲۱-۶۶۸۳۶۵۶۵
7پردیس – بومهن۰۲۱-۷۶۲۹۵۴۶۵
۰۲۱-۷۶۲۹۵۸۶۵
۰۲۱-۷۶۲۹۵۳۶۵
8شهریار – اندیشه۰۲۱-۶۵۲۶۹۶۳۶
۰۲۱-۶۵۲۷۰۱۲۰
۰۲۱-۶۵۲۷۰۱۱۹

 

شماره قالیشویی ادیب کرج – البرز

کارخانه ادیب جهت شستشوی انواع فرش دستباف، ماشینی، صادراتی انواع موکت و … در کرج داری شعبه می باشد تا ساکنین این استان بتوانند در صورت نیاز به خدمات شستشوی فرش به راحتی ادیب را در دسترس داشته باشند. جهت پرسش سوال، دریافت قیمت قالیشویی در کرج می توایند با شماره های زیر در تماس باشید.

ادیب به صورت سرتاسری بخش و مناطق و همچنین حومه استان کرج را پشتیبانی می کند. برخی از این مناطق شامل گوهردشت کرج، کیانشهرکرج، فازهای کرج چهارراه طالقانی کرج، جهانشهر، عظیمیه، کمالشهر، مهرشهر، فردیس، شاهین ویلا و …

1شعبه کرج۴۷۰۴
۰۲۶-۳۲۳۱۵۱۳۶
۰۲۶-۳۲۳۱۴۰۳۸
۰۲۶-۳۲۳۱۲۰۲۳

 

شماره قالیشویی ادیب تبریز

چنانچه در استان تبریز و حومه ساکن هستید می توانید با استفاده از شماره تماس ارائه شده در زیر با کارخانه شعبه تماس گرفته و خدمات خود را بخواهید. لازم به ذکر است که ساعت کاری ادیب در تبریز شنبه تا پنج شنبه از ساعت 7 صبح تا 11 شب و جمعه ها از ساعت 7 صبح تا 9:30 شب جهت دریافت قیمت قالیشویی در تبریز و همچنین ثبت سفارشات در تماس باشید.

1شعبه تبریز۰۴۱-۴۱۸۸

 

سفارش آنلاین قالیشویی ادیب

یکی دیگر از خدمات ارزنده و حرفه ای این کارخانه که در دسترس عموم استانهای مذکور قرار دارد قالیشویی آنلاین ادیب می باشد. ادیب امکانی را برای مشتریان خود فراهم کرده تا به راحتی هرچه تمام تر بتوانند به صورت اینترنتی و با مراجعه به صفحه ثبت آنلاین سفارشات را ارسال کنند. مهمتر از همه تخفیف 20 درصدی در ثبت سفارشات به صورت آنلاین می باشد که شامل حال آندسته از افراد خواهد شد که از این خدمات استفاده کنند.

ثبت آنلاین سفارشات قالیشویی ادیب بسیار ساده و بدون پیچیدگی است کافیست وارد سایت و صفحه این کارخانه شده و از منوی سایت روی گزینه ” سفارش آنلاین ” کلیک کنید و در فرم موجود اطلاعات خواسته شده را وارد و در نهایت ارسال کنید. پس از ارسال فرم توسط بخش آی تی کارخانه برسی و با شما تماس خواهند گرفت تا در محل، فرش ها و موکت ها را جهت یک شستشوی ضمانتی تحویل بگیرند.

شکایت از قالیشویی ادیب

شکایت از قالیشویی ادیب هم همانند دیگر امکانات این کارخانه در دسترس عموم قرار گرفته تا آندسته از مشتریان که به هر دلیلی از این کارخانه و یا پرسنل ناراضی هستند و شکایتی و یا اینکه درخواست، پیشنهاد و انتقالات دارند از این بخش پیگیری کنند. کافیست وارد سایت ادیب شده و از این امکان استفاده کنید.

برخی از ویژگی های قالیشویی ادیب

 • دای بیش از 10 شعبه در سراسر تهران، کرج و تبریز
 • کاملا مکانیزه و اتوماتیک به همراه تجهیزات شستشوی تفکیک شده برای انواع فرش های دستبافت، ماشینی و …
 • دارنده لوح تقدیر و تشکر رعایت از حقوق مشتریان در سال های 1395، 1396 . 1397 در سه سال متوالی
 • انجام تمامی خدمات رفوگری، ریشه بافی، شیرازه و …
 • دریافت سفارشات شستشو و تحویل به موقع آنها به مشتریان
 • پرز برداری، گردگیری، لکه بردای توسط مجرب ترین پرسنل
 • شستشوی موکت در محل و کارخانه
 • قیمت منصفانه و زیر نظر اتحادیه قالیشویان تهران،کرج و تبریز
 • بسته بندی و کاور فرش های شستشو شده توسط واحد کنترل کیفیت و ارسال جهت تحویل به مشتری
 • خشکشویی فرش و موکت در محل و کارخانه قالیشویی
 • سرویس دهی منظم و به موقع
 • داری سابقه بیش از 50 سال در تهران

کارخانه قالیشویی ادیب به عنوان معتبر ترین و مجاز ترین کارخانه در تهران، کرج و تبریز و با بیش از 50 سال سابقه کار در تلاش است تا خدمات درجه یک با تکنولوژی های جدید شستشو، رضایت تمامی مشتریان خود را جلب کرده و انها را مشتریان وفادار خود کند. از این رو چنانچه هر نوع سفارش شستشوی فرش در تهران و …. را دارید می توانید با استفاده از شماره تماس شعبه های مختلفی که در بالا ارائه کردیم تماس گرفته و ثبت سفارش کنید. پرسنل این شرکت در کمترین زمان ممکن در محل حاظر و سفارشاتتان را تحویل خواهد گرفت. لازم به ذکر است که قیمت قالیشویی ادیب توسط اتحادیه مشخص شده و هیچ گونه هزینه اضافی از مشتریان دریافت نخواهد شد.

 

منبع: سرویسان

درباره‌ی سرویسان

سرویسان به عنوان بزرگترین و بهترین منبع ارائه و معرفی انواع بهترین و مطمعن ترین و همچنین معتبرترین های قالیشویی ، شرکت خدماتی نظافتی ، موسسات و شرکت های نگهداری و پرستاری از کودک ، هتل ها ، رستوران و غذاخوری ها ، تالار و باغتالار های لوکس ، لاکچری ، مجلل ، ارزان ، معمولی و همچنین انواع مقالات آموزشی در کنار شما کابران می باشد.

10 نظر

 1. رقابت خیلی خوبه اما نه به هر نحوی
  نشر اکاذیب بهر صورتی صحیح نیست

 2. سلام خسته نباشید ..من اسفند فرشامو دادم و کثیف تحویل دادن و دوباره بردن و وقتی باز کردیم پاره اوردن ..زنگ زدیم دوباره بردن گفتن باید هزینه خسارت شه و از این حرفها و الان کا پول خسارت رو ندادن بعد ۱ ماه دوباره کثیف اوردن و بد رفتاری …واقعااا متاسفم ..و خیلی گرون هم گرفتن

 3. قالیشویی ادیب علاوه بر اینکه بسیار بالاتر از نرخ مصوب می گیرد ،فرشها را خراب میکند و پاسخگو هم نیستند . تبلیغات دروغین .بی تعهد و بی مسیولیت

 4. مهرداد مرسلی

  سلام
  ما امسال ۱۳۹۹ اسفند سه قطعه فرش در اندازه های ۶ و ۳/۵ و ۱/۵ به قالیشویی ادیب دادیم به اسم آکرولیک با ما گرون حساب کردین
  کلش ۳۴۰ هزارتومن
  دولت از فرش ها هم اصلا تمیز نشده
  مثل اینکه فقط آب گرفته شده
  ما در کل ناراضی بودیم

 5. پارسال من فرشامو دادم ادیب برای شستشو ، وقتی اوردن پهن کردم روی فرش اشپزخانه من پر مو و نخ بود/فرش پذیرایی انگار نه انگار شسته شده بود فقط انگار آب گرفتن و اوردن. وقتی هم باهاشون تماس گرفتم و گفتم خیلی بی ادیانه جواب منو دادن

 6. سلام . اولا ما در صنف قالیشویی هیچ گزینه ای به عنوان اعلاً شویی نداریم و فقط شست شوی درجه ثبت شده که شما حتی قیمت هم نگذاشتید براش . دوماً وقتی اومدن فرشهای من را کارکنان شما بردن به من گفتن قیمت یک بار شویی ۱۳۰۰۰ تومان و قیمت اعلاً شویی ۲۰ هزارتومان هست . ولی من در سایت شما دیدم یکبار شویی را زدید ۷۰۰۰ هزار تومان . ببخشید اسم این کار چیست؟

  • سلام هادی عزیز، لطفا با سایت اصلی در تماس باشد ما در این بخش این قالیشویی رو معرفی کردیم و قیمت ها بروزرسانی نشده قیمت واقعی رو در سایت اصلی قالیشویی ادیب پیگیری و شکاست خودتون رو در اون سایت ثبت کنیدو
   با تشکر

 7. سلام چرا قیمت قالیشویی ادیب ۳ برابر قالیشویی های دیگه اس؟؟؟؟؟

 8. سلام من تماس گرفتم برای شستشو فرش ولی اینقدر خانمی که در شعبه کرج پاسخگو ی تلفن بود بی ادب وبی اعصاب بود از سفارش دادن پشیمان شدم کاش قالیشویی با این خوشنامی فکری به حال فردی که پاسخگوی تلفن هست میکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *