خانه » قالیشویی » قالیشویی ادیب در تهران ، کرج ، تبریز | قیمت قالیشویی ادیب به همراه شماره تلفن
قالیشویی ادیب

قالیشویی ادیب در تهران ، کرج ، تبریز | قیمت قالیشویی ادیب به همراه شماره تلفن

قالیشویی ادیب یکی از بزرگترین قالیشویی های ایران است که کاملا شناخته شده می باشد، البته در حال حاظر این کارخانه قالیشویی ادیب در تهران، کرج و تبریز فعالیت خود را به صورت کسترده انجام می دهد و در بسیاری از مواقع تبلیغ این کارخانه را در تلویزیون مشاهده کردید و با آن آشنایی کامل دارید. این کارخانه در تلاش است تا بزودی شعبه هایی در مشهد، اصفهان، قزوین، اهواز، شیراز، قم، سمنان، ارومیه، یزد و … را راه اندازی و به به صورت سراسری خدمات شستشوی فرش و موکت و …. را ساکنین این استانها ارائه دهد. همچنین ما در این مقاله به برسی کامل این شرکت و همچنین نرخ و قیمت قالیشویی ادیب به همراه شماره تلفن و آدرس شعبه های مختلف ان در این استانها خواهیم پرداخت تا به به راحتی بتوانید سفارشات خود را به صورت آنلاین و یا حضوری به آنها بسپارید.

قالیشویی ادیب

این کارخانه شستشوی فرش در سال 1340 تاسیس و ابتدا از تهران فعالیت خود را شروع کرده و پس از سالها خدمات دهی، شعباتی را در بخش و مناظق مختلف این استان بزرگ راه اندازی کرده است که یک از این شعبه ها قالیشویی ادیب در شرق تهران می باشد و در ادامه به دیگر شعبه ها به همراه جزئیات کامل خواهیم پرداخت. همچنین در ادامه فعالیت خود پس سالها با توجه به محبوبت خدمات دهی، با تاسیس شعبه در استان هایی چون کرج ( البرز ) و تبریز فعالیت خود را گشترده تر و هم اکنون در این سه استان به صورت حرفه ای و تمام وقت خدمات دهی می کند.

یکی از ویژگی های خوب این کارخانه ی سرشناس مجهز بودن به دستگا های اتوماتیک می باشد و به هیچ وجه به صورت دستی و یا سنتی شستشوی فرش و قالی و حتی موکت ها را انجام نمی دهد و با توجه به جنس، نوع لکه و همچنین تراکم از دستگاه های مخصوص جهت شستشو استفاده می کند.

قیمت و شماره تلفن قالیشویی ادیب

قیمت قالیشویی ادیب

امروزه تعداد قالیشویی نسبت به گذشته بسیار زیاد شده به گونه ای که تعداد قالیشویی تهران بیش از 200 کارخانه می رسد از این رو جهت هماهنگی، انجام فعالیت ها به صورت اصولی  استاندارد، ارائه قیمت ها و موارد دیگر… اتحادیه قالیشویان احداث و به به تمامی امور این نوع کارخانه ها رسیدیگی و تعرفه هایی ارائه می دهد تا یک ساماندهی در این ضمینه وجود داشته بشد. از این رو قیمت قالیشویی ادیب هم زیر نظر این اتحادیه بوده و بر اساس نرخ این مرکز تمامی خدمات خود را ارائه می دهد.

قیمت شستشوی فرش قالیشویی ادیب تبریز، تهران و کرج ( البرز ) 98 یعنی در تاریخ 2/5/98 به شرح جدول زیر است.

شماره نوع شستشو فرش، موکت و نرخ و قیمت ( به تومان )
۱ شستشوی فرش ماشینی به صورت عادی در کارخانه قیمت متری ۶۰۰۰
۲ شستشوی بسته به نوع فرش ماشینی به صورت درجه ۱ و اعلاشویی + ( لکه برداری با بسته بندی حرفه ای ) توافقی پس از بازدید
۳ شستشوی فرش دستباف به صورت معمولی در کارخانه قیمت متری ۹۰۰۰
۴ شستشویموکت به صورت معمولی قیمت متری ۳۰۰۰
۵ شستشوی فرش دستباف به شکل درجه۱ و همچنین اعلاشویی + ( رنگ برداری با بسته بند ) توافقی پس از بازدید
۶ شستشوی فرش دستباف عتیقه، صادراتی، گل ابریشم + ( بسته بندی ) توافقی پس از بازدید
۷ شستشو گبه های دستباف ( جهت استفاده در خانه داری و صادراتی ) توافقی پس از بازدید
۸ ریشه بافی فرشهای دستباف به شکل حرفه ای توافقی پس از بازدید
۹ سوزن کاری فرش دستباف به همراه شیرازه نوار دوزی توافقی پس از بازدید
۱۰ ریشه و شیرازه فرش ماشینی توافقی پس از بازدید
۱۱ کاور ریشه توافقی پس از بازدید
۱۲ رفوکاری فرش دستباف و ماشینی به صورت حرفه ای توافقی پس از بازدید
۱۳ خشکشویی موکت در منزل ( چسبیده به زمین ) قیمت متری ۲۰۰۰
۱۴ خشکشویی فرش ماشینی در منزل قیمت متری ۷۰۰۰
۱۵ خشکشویی فرش دستباف در منزل قیمت متری ۱۰۰۰۰
۱۶ تشک خوشخواب ۱ نفره ۲۰۰۰۰
۱۷ تشک خوشخواب ۲ نفره ۳۰۰۰۰
مطالب مفید:   قالیشویی نگین اصفهان با بیش از 29 سال سابقه

 

شماره قالیشویی ادیب

همان طور که در بالا اشاره کردیم کارخانه قالیشویی ادیب شرق تهران، غرب، شمال و جنوب داری انواع شعبه می باشد. از این رو ما اطلاعات کامل این شعبه ها را به همراه شماره تماس کارخانه قالیشویی ادیب را در اختیارتان قرار میدهیم تا بتوانید به صورت تلفنی تماس برقرار کنید و سفارشاتتان را ثبت کنید. البته در ادامه نیز شماره تلفن این شرکت در تبریز و کرج را نیز ارائه خواهیم کرد تا اگر ساکنین این استانها هستید بتوانید به شعبه موجود در استان خود تماس برقرار کنید.

شماره قالیشویی ادیب در تهران ( شعبات )

ردیف  شعبه شماره تلفن تماس
1 پاسداران – شمیرانات ۰۲۱-۲۲۲۸۰۰۰۷
۰۲۱-۲۶۱۱۸۰۰۰
۰۲۱-۲۶۱۱۷۰۰۰
2 لواسانات ۰۲۱-۲۶۵۴۶۴۷۵
۰۲۱-۲۶۵۴۶۳۱۳
۰۲۱-۲۶۵۴۶۲۹۳
3 سعادت اباد ( شهرک غرب ) ۰۲۱-۸۸۰۹۵۲۵۲
۰۲۱-۸۸۳۶۵۲۵۲
۰۲۱-۸۸۳۶۳۷۳۷
4 صادقیه – جنت اباد ۰۲۱-۴۴۲۲۷۸۲۶
۰۲۱-۴۴۲۲۷۸۵۶
۰۲۱-۴۴۲۲۷۸۲۶
5 توحید – ستارخان ۰۲۱-۶۶۴۲۲۰۰۱
۰۲۱-۴۴۲۲۸۲۷۸
۰۲۱-۶۶۴۲۲۱۲۸
6 جمهوری – نواب ۰۲۱-۶۶۸۳۲۴۵۴
۰۲۱-۶۶۸۳۸۹۵۰
۰۲۱-۶۶۸۳۶۵۶۵
7 پردیس – بومهن ۰۲۱-۷۶۲۹۵۴۶۵
۰۲۱-۷۶۲۹۵۸۶۵
۰۲۱-۷۶۲۹۵۳۶۵
8 شهریار – اندیشه ۰۲۱-۶۵۲۶۹۶۳۶
۰۲۱-۶۵۲۷۰۱۲۰
۰۲۱-۶۵۲۷۰۱۱۹

 

شماره قالیشویی ادیب کرج – البرز

کارخانه ادیب جهت شستشوی انواع فرش دستباف، ماشینی، صادراتی انواع موکت و … در کرج داری شعبه می باشد تا ساکنین این استان بتوانند در صورت نیاز به خدمات شستشوی فرش به راحتی ادیب را در دسترس داشته باشند. جهت پرسش سوال، دریافت قیمت قالیشویی در کرج می توایند با شماره های زیر در تماس باشید.

ادیب به صورت سرتاسری بخش و مناطق و همچنین حومه استان کرج را پشتیبانی می کند. برخی از این مناطق شامل گوهردشت کرج، کیانشهرکرج، فازهای کرج چهارراه طالقانی کرج، جهانشهر، عظیمیه، کمالشهر، مهرشهر، فردیس، شاهین ویلا و …

1 شعبه کرج ۴۷۰۴
۰۲۶-۳۲۳۱۵۱۳۶
۰۲۶-۳۲۳۱۴۰۳۸
۰۲۶-۳۲۳۱۲۰۲۳

 

شماره قالیشویی ادیب تبریز

چنانچه در استان تبریز و حومه ساکن هستید می توانید با استفاده از شماره تماس ارائه شده در زیر با کارخانه شعبه تماس گرفته و خدمات خود را بخواهید. لازم به ذکر است که ساعت کاری ادیب در تبریز شنبه تا پنج شنبه از ساعت 7 صبح تا 11 شب و جمعه ها از ساعت 7 صبح تا 9:30 شب جهت دریافت قیمت قالیشویی در تبریز و همچنین ثبت سفارشات در تماس باشید.

مطالب مفید:   قالیشویی آذرمهر تبریز | آذرمهر دارای شعبه در مناطق مختلف
1 شعبه تبریز ۰۴۱-۴۱۸۸

 

سفارش آنلاین قالیشویی ادیب

یکی دیگر از خدمات ارزنده و حرفه ای این کارخانه که در دسترس عموم استانهای مذکور قرار دارد قالیشویی آنلاین ادیب می باشد. ادیب امکانی را برای مشتریان خود فراهم کرده تا به راحتی هرچه تمام تر بتوانند به صورت اینترنتی و با مراجعه به صفحه ثبت آنلاین سفارشات را ارسال کنند. مهمتر از همه تخفیف 20 درصدی در ثبت سفارشات به صورت آنلاین می باشد که شامل حال آندسته از افراد خواهد شد که از این خدمات استفاده کنند.

ثبت آنلاین سفارشات قالیشویی ادیب بسیار ساده و بدون پیچیدگی است کافیست وارد سایت و صفحه این کارخانه شده و از منوی سایت روی گزینه ” سفارش آنلاین ” کلیک کنید و در فرم موجود اطلاعات خواسته شده را وارد و در نهایت ارسال کنید. پس از ارسال فرم توسط بخش آی تی کارخانه برسی و با شما تماس خواهند گرفت تا در محل، فرش ها و موکت ها را جهت یک شستشوی ضمانتی تحویل بگیرند.

شکایت از قالیشویی ادیب

شکایت از قالیشویی ادیب هم همانند دیگر امکانات این کارخانه در دسترس عموم قرار گرفته تا آندسته از مشتریان که به هر دلیلی از این کارخانه و یا پرسنل ناراضی هستند و شکایتی و یا اینکه درخواست، پیشنهاد و انتقالات دارند از این بخش پیگیری کنند. کافیست وارد سایت ادیب شده و از این امکان استفاده کنید.

برخی از ویژگی های قالیشویی ادیب

 • دای بیش از 10 شعبه در سراسر تهران، کرج و تبریز
 • کاملا مکانیزه و اتوماتیک به همراه تجهیزات شستشوی تفکیک شده برای انواع فرش های دستبافت، ماشینی و …
 • دارنده لوح تقدیر و تشکر رعایت از حقوق مشتریان در سال های 1395، 1396 . 1397 در سه سال متوالی
 • انجام تمامی خدمات رفوگری، ریشه بافی، شیرازه و …
 • دریافت سفارشات شستشو و تحویل به موقع آنها به مشتریان
 • پرز برداری، گردگیری، لکه بردای توسط مجرب ترین پرسنل
 • شستشوی موکت در محل و کارخانه
 • قیمت منصفانه و زیر نظر اتحادیه قالیشویان تهران،کرج و تبریز
 • بسته بندی و کاور فرش های شستشو شده توسط واحد کنترل کیفیت و ارسال جهت تحویل به مشتری
 • خشکشویی فرش و موکت در محل و کارخانه قالیشویی
 • سرویس دهی منظم و به موقع
 • داری سابقه بیش از 50 سال در تهران

کارخانه قالیشویی ادیب به عنوان معتبر ترین و مجاز ترین کارخانه در تهران، کرج و تبریز و با بیش از 50 سال سابقه کار در تلاش است تا خدمات درجه یک با تکنولوژی های جدید شستشو، رضایت تمامی مشتریان خود را جلب کرده و انها را مشتریان وفادار خود کند. از این رو چنانچه هر نوع سفارش شستشوی فرش در تهران و …. را دارید می توانید با استفاده از شماره تماس شعبه های مختلفی که در بالا ارائه کردیم تماس گرفته و ثبت سفارش کنید. پرسنل این شرکت در کمترین زمان ممکن در محل حاظر و سفارشاتتان را تحویل خواهد گرفت. لازم به ذکر است که قیمت قالیشویی ادیب توسط اتحادیه مشخص شده و هیچ گونه هزینه اضافی از مشتریان دریافت نخواهد شد.

 

منبع: سرویسان

درباره ی سرویسان

سرویسان
سرویسان به عنوان بزرگترین و بهترین منبع ارائه و معرفی انواع بهترین و مطمعن ترین و همچنین معتبرترین های قالیشویی ، شرکت خدماتی نظافتی ، موسسات و شرکت های نگهداری و پرستاری از کودک ، هتل ها ، رستوران و غذاخوری ها ، تالار و باغتالار های لوکس ، لاکچری ، مجلل ، ارزان ، معمولی و همچنین انواع مقالات آموزشی در کنار شما کابران می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *