برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
سمپاشی منزل | قیمت، نرخ و هزینه سمپاشی منزل و خانه چقدر است؟

سمپاشی منزل | قیمت، نرخ و هزینه سمپاشی منزل و خانه چقدر است؟

شاید شما هم با حشرات خانگی و سوسک های موجود در آشپزخانه یا حتی سوسک های فاضلاب و از همه بدتر ساس های رخت خواب آشنا باشید و بدانید بودن این موجودات در خانه چقدر آزار دهنده می باشد. در هر خانه ای اسپری هایی وجود دارد که با آن اقدام به از بین بردن این حشرات کنند اما واقعا جوابگو نبوده و مخصوصا اگر تعداد آن ها زیاد باشد هیچ تاثیر مثبتی نخواهد داشت. برای از بین بردن حشرات خانگی پیشنهاد می کنیم از سرویس سمپاشی منزل استفاده کنید. ما در این بخش به ثورت مفصل در رابطه با این معضل و راه های از بین بردن و همچنین قیمت و هزینه سمپاشی منزل در تهران، اصفهان، شیراز، کرج، مشهد، تبریز، قم و … صحبت خواهیک کرد. با ما همراه باشید …

شاید در ابتدا نگران هزینه های آن باشید اما به شما این اطمینان را می دهم که هزینه سمپاشی منازل و خانه به نسبت هزینه های درمانی و همچنین هزینه های خرید اسپری های حشره کش بسیار مقرون به صرفه بوده و ارزشمند تر است.

هزینه سمپاشی منزل

قیمت سمپاشی ساختمان تا حدی بالا است اما این هزینه ها همیشه و در همه حالت یکسان و برابر نمی باشد. به طور مثال هزینه سمپاشی منزلی در شمال تهران با هزینه سم پاشی در جنوب تهران فرق دارد. در حقیقت بسته به نوع محله ای که منزل شما در آن قرار دارد بستگی دارد. به این دلیل که در بعضی از محله ها حشرات بیش تری و در بعضی محله ها حشرات خیلی کمی وجود دارد. برای توضیح بیش تر باید بگویم در محله هایی که حشرات خیلی زیاد وحود دارند باید تلاش بیش تری انجام داد تا جانوران و حشرات ریشه کن شوند.

توجه: در جدول زیر قیمت و هزینه سمپاشی منزل را به صورت تقریبی می توانید مشاهده کنید. (قیمت نهایی نیست و ای امکان وجود دارد تا شرکت ها قیمت هایی کمتر و یا بیشتر از این مقدار را درخواست کنند )

عنوان خدمات از قیمت ( تومان ) تا قیمت ( تومان )
حشره سوسک آمریکایی ( متراژ کمتر از100متر ) 120000 130000
حشره سوسک آمریکایی ( متراژ بین100تا300 متر ) 130000 190000
حشره سوسک ریز آلمانی ( متراژ کمتر از 100 متر ) 130000 150000
حشره سوسک ریز آلمانی ( متراژ بین 100 تا 300 متر ) 140000 210000
حشره ساس ( متراژ کمتر از 100 متر ) 170000 190000
حشره ساس ( متراژ بین 100تا 300 متر ) 180000 300000
حشره مورچه ( متراژ کمتر از 100متر ) 130000 150000
حشره مورچه ( متراژ بین100 تا 300 متر ) 150000 210000
حشره مگس ( متراژ کمتر از 100متر ) 160000 180000
حشره مگس( متراژ بین100تا 300 متر ) 160000 250000
حشره پشه ( متراژ کمتر از 100 متر ) 150000 160000
حشره پشه ( متراژ بین 100 تا 300 متر ) 150000 220000
حشره کک و شپش ( متراژ کمتر از100 متر ) 170000 180000
حشره کک و شپش ( بین 100 تا 300 متر ) 170000 230000
سمپاشی مرحله دوم ( در صورت نیاز مشتری ها ) 90000 110000

 

شرکت های مختلف که در سرویسان معرفی شده اند امکانات خیلی بالایی در از بین بردن حشرات خانگی داشته و مهارت و تخصص لازم  را دارا می باشد.

شرکت های سمپاشی منزل

شاید باور نکنید اما در صورتی که سمپاشی غیرتخصصی انجام شود بسیار آزار دهنده بوده و خطرناک است. اثرات سم پاشی های غیراصولی بر روی ریه و قلب افراد ساکن در خانه امری قطعی بوده و غیرقابل انکار می باشد. شرکت های سمپاشی منازل بایستی از متخصصین این زمینه استفاده کنند و مهارت کافی را داشته باشند تا بدون هیچ خطری منزل را پاک سازی کنند.

سرویسان با بهترین شرکت های سمپاشی منزل در تهران قرارداد داشته و خدماتی که به شما ارائه می دهند توسط متخصصین این امر می باشد.

سمپاشی منزل

سمپاشی منزل ها در جنوب تهران

در عملیات سمپاشی برای ساختمان های جنوب تهران بایستی نکات ایمنی را بیش تر رعایت کنید. به علت تراکم جمعیت خطرات سم پاشی خیلی بیش تر از قبل خواهد شد. به همین دلیل برای سمپاشی به متخصصین اعتماد کرده و ببینید که هیچ خطری شامل حال شما نخواهد شد. برای سمپاشی منزل های جنوب تهران بایستی از سم های با کیفیت و همچنین استاندارد استفاده شود. نکته بسیار مهم این است که تمامی ساختمان های جنوب تهران شامل منازل, هتل ها, رستوران ها, مغازه ها و … قابل سمپاشی بوده و در شرکت سرویسان سمپاشی تضمینی را برای شما خواهیم داشت.

 هزینه سمپاشی منزل ها در شمال تهران

برای این که بدانید هزینه سمپاشی چقدر خواهد شد لازم است ابتدا منزل شما بررسی شود و بعد از مشخص شدن مقدار حشرات موجود هزینه دقیق به شما گفته خواهد شد. برای سم  پاشی در شمال تهران عده ای متخصص این زمینه وجود دارند تا به بهترین شکل خانه ها را پاک سازی کنند.

بعد از ثبت سفارش شما برای سمپاشی منزلی در شمال تهران تمامی هماهنگی های لازم انجام خواهد شد و در فرصتی مناسب برای سمپاشی منزل شما اقدام می شود. لازم به ذکر است که سم های مورد استفاده در شرکت های معرفی شده در سرویسان با تایید وارزت بهداشت هیچ نوع خطری نداشته و کاملا استاندارد است.

هزینه سمپاشی منزل ها در غرب تهران

شاید شما هم به این نتیجه رسیده باشید که هزینه های درمانی بسیار بالا بوده و ترجیح می دهید در ابتدا یک هزینه سمپاشی را داشته باشید، اما همیشه مجبور به درمان نیش حشرات نشوید. حشرات با نیش زدن یا گاز گرفتن, کل عوامل بیماری زا را در آن محیط بخش خواهند کرد. در اکثر محله های غرب تهران حشرات بسیاری وجود داشته، چه منازل نوساز، چه منازل قدیمی به طور جدی نیاز به سمپاشی دارند.

سمپاشی منزل های غرب تهران جزو خدماتی از شرکت سرویسان است که در تمام ایام سال برای شما ارائه می شود.

هزینه سمپاشی منزل ها در شرق تهران

برای از بین بردن ساس های رخت خواب نباید به مخلوط جوش شیرین و آب لیمو و همچنین نمک اکتفا کنید. مطمئنن می دانید که از بین بردن سوسک های فاضلاب با اسپری جوابگو نمی باشد و نتیجه خوبی ندارد. شما می توانید برای ریشه کن کردن تمامی جانورهای خانگی با شرکت های معرفی شده در سرویسان تماس گرفته، با اطمینان خاطر منزل خود را پاک سازی کنید.

همان طور که در سطرهای بالا هم به آن اشاره کردیم خطرات سمپاشی های غیراصولی بسیار بالا بوده و در صورتی که از سم های غیر استاندارد استفاده شود خطرات خیلی بیش تری خواهد داشت. پرداخت هزینه های مربوط به سمپاشی را برای خانواده خود ضروری بدانید. شرکت های موجود در سرویسان برای سم پاشی منازل شرق تهران بهترین گزینه است.

سمپاشی منازل و ریشه کن کردن سوسک های آشپزخانه

نظافت هایی مانند جارو کردن اشپزخانه و همچنین جمع آوری خورده غذا ها یک راه حل ساده برای حفظ بهداشت می باشد. همان طور که می دانید سوسک های آشپزخانه از راه فاضلاب و سینک ظرف شویی بالا می آیند و از خرده غذا ها تغذیه خواهند کرد.

سوسک های آشپزخانه در درز کابینت و کاشی ها جای گرفته و پنهان می شوند. شاید برای شما جالب باشد که سوسک های فاضلاب حتی در کوچک ترین فضاها هم می تواند جا بگیرد و پنهان شود. قبل از این که برای سمپاشی منزل خود اقدام کنید بایستی راه را برای ورود سوسک ها به فضاهای آشپزخانه ببندید و مانع آن شوید که خود را مخفی کنند.

سمپاشی ساختمان

سمپاشی منازل و ریشه کن کردن ساس ها

ساس ها جانورهای خطرناکی بوده و بسیار آزار دهنده هستند. شاید به تازگی سفری داشته و در هتل یا مسافرخانه ای ساکن بوده باشید در این صورت انتظار ساس ها را در رخت خواب آن جا داشته باشید. ساس ها بسیار سریع زیاد شده و تعداد آن ها افزایش پیدا می کند. هزینه سمپاشی برای از بین بردن ساس های خون خوار ناچیز بوده و واقعا لازم است. در صورتی که به روی لباس های رنگ روشن خود یا ملحفه های رخت خواب خود لکه های کوچک خون را می بینید به سرعت برای سم پاشی منزل خود اقدام کنید چرا که منزل شما پر از ساس های خطرناک می باشد. نکته قابل ذکر این است که ساس ها برای کودکان بسیار خطرناک بوده و اگر زخم های کوچکی روی بدن فرزند خود می بینید بدانید به علت وجود ساس در رخت خواب می باشد.

الزام سمپاشی ساختمان ها به صورت دوره ای

همان طور که گفنه شد بهترین راه کار برای دفع حشرات موذی منزل سمپاشی است. اما لازم است بدانید با شروع فصل گرم سال حشرات موذی به سرعت پیدا شده و شروع به اضافه شدن می کنند. به همین دلیل هم بایستی سم پاشی را به صورت دوره ای تقریبا در هر سال دو بار انجام دهید به این شکل که شش ماه یک بار برای سمپاشی اقدام کنید.

سمپاشی منازل در اولین فرصت

در ابتدا جانورهای کوچکی مانند مورچه و سوسک و زنبور … در خانه پدیدار شده و در صورتی که برای از بین بردن آن ها اقدام نشود جانورهای بزرگ تری ماندد مارمولک و عقرب و رتیل ظاهر خواهند شد, به همین دلیل در صورت دیدن کوچک ترین جانوری به سرعت با شرکت های موجود در بخش نظافت منزل سرویسان تماس گرفته و در اولین فرصت برای از بین بردن حشرات خانگی اقدام کنید.

وظیفه پرداخت هزینه سمپاشی بر عهده صاحب خانه بوده و در صورتی که در خانه ای مستجر هستید, با اطلاع صاحب خانه می توانید سمپاشی کنید و حشرات خانگی را از بین ببرید. لازم به ذکر است که پرداخت هزینه بایستی توسط صاحب خانه باشد و در قوانین مالک و مستاجر هم آورده شده است.

سمپاشی در مجتمع های تجاری یا مسکونی

به دلیل این که مجتمع ها فاضلاب های به هم متصل دارند پس در صورتی که یک واحد شاهد موجودات موزی است, به طور حتم واحد های دیگر هم با موجودات خانگی اشغال خواهد شد. شما می توانید با هماهنگی دیگر واحد ها به طور مشترک هزینه های سم پاشی را پرداخت کرده و همچنین در هزینه نهایی سمپاشی صرفه جویی کرده باشید.

هزینه سمپاشی ساختمان تهران

برای مشخص شدن قیمت منزل ها بایستی در ابتدا مقدار متراژ محل مشخص شود. البته مقدار حشرات موجود هم در تعیین قیمت تاثیر داشته و طبق آن می توان هزینه سمپاشی را برآورد کرد. نرخ قیمت ها هم طبق تعرفه و نرخ اتحادیه در نظر گرفته خواهد شد. تمامی سم های این شرکت های دارای مجوز رسمی می باشد, از تمامی سموم تایید شده وزارت بهداشت استفاده کرده و کارکنان این شرکت دارای مهارت و تخصص لازم می باشند. جهت دریافت قیمت سمپاشی ساختمان تهران، کرج، اصفهان، مشهد، تبریز، قم، شیراز و … می توانید از شرکت های موجود و معرفی شده در سرویسان بخواهید.

خب به پایان یکی دیگر از مقالات آموزش نظافت یعنی هزینه سمپاشی منزل و خانه رسیدیم، امید واریم مورد استفاد شما عزیزان و کاربران گرامی سایت معرفی خدمات سرویسان قرار گرفته باشد. همچنین می توانید از طریق منوی سایت و وبلاگ به دیگر آموزش ها و مقالات دسترسی داشته باشید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه (4)


 1. نکین صفری

  سلام خوبین منزل ما در قرچک ورامین است وسوسکهای ریز داریم هزینه سم پاشی خونه ۶۲ متری چقدر میشه باتشکر

 2. بهروز مبینی

  شماره تماسی از شما پیدا نکردم . لطفا با من تماس بگیرید جهت سمپاشی ساختمان
  09392265125
  متشکرم

  سرویسان در رابطه با ارائه شماره کابران در بخش دیدگاه ها هیچگونه مسئولیتی ندارد. لطفا در انتخاب خود دقت کنید. با تشکر: سرویسان

 3. بهزاد آزاد خوانساری

  سمپاشی سرویسان:آدرس منزل کرج.شهرک ابریشم مجتمع مسکونی ارغوان ( ادامه آدرس از سوی سرویسان حذف شد ) قیمت کل منزل و هزینه آن بفرمائید؟

  • سرویسان

   سلام بهزاد عزیز ، جهت سفارش سمپاشی در منزل تهران، کرج و … باید با شماره تماس های اعلامی در سایت تماس بگیرید و از شرکت سمپاشی منزل قیمت را دریافت و در نهایت سفارش خود را ثبت کنید. تشکر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا