برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

اجاره لباس عروس در تهران

اجاره لباس عروس در تهران

اجاره لباس عروس در تهران

همانطور که می دانید در پایتخت یعنی استان تهران مراکز اجاره لباس عروس زیادی وجود دارد که همواره مشغول به کار هستند، این مراکز از ویژگی ها و تجهیزاتی خاص خود بهره مند هستند. از این رو ما تصمیم داریم لیست 10مرکز اجاره لباس عروس در تهران که از هر نظر بهترین هستند را به شما عزیزان معرفی کنیم تا بتوانید بهترین مرکز را انتخاب کنید.

بهترین مرکز اجاره لباس عروس ارزان در تهران

اگر در تهران سکونت دارید و به دنبال بهترین مرکز اجاره لباس عروس در تهران با قیمت ارزان و مناسب هستید ما بهترین ها را در اختیار شما قرار دادیم که می توانید در ادامه به نام آنها همراه با شماره تماس ، آدرس و … دسترسی داشته باشد.

کرایه لباس عروس، مجلسی، نامزدی در تهران

لباس عروس یکی از دغدغه های عروس ها میباشد که تقریبا از چند ماه پیش از برگزاری عروسی به دنبال بهترین لباس عروس هستند؛ زیرا جشن عروسی برایشان بسیار مهم است و بخشی از زیبایی های عروس در لباس عروس نمایان میشود به همین خاطر عروس ها سعی میکنند در به یاد ماندنی ترین شب زندگیشان زیباترین لباس عروس را داشته باشند؛ با توجه به این که  لباس عروس، فقط برای یک شب برای عروس ها استفاده میشود و قابل استفاده در مجالس دیگر نمیباشد و همچنین از هزینه بالایی در خرید لباس عروس برخوردار است، خرید لباس عروس برای اکثر افراد مقدور نیست؛ به همین جهت از کرایه لباس عروس برای شب عروسیشان استفاده میکنند که هزینه مناسبی دارد و مقرون به صرفه است.

با ما همراه باشید در ادامه مطالب به  نکات مهم در انتخاب لباس عروس میپردازیم و شما را با ویژگی های کرایه لباس عروس آشنا میکنیم.

اجاره لباس عروس - عقد - مجلسی در تهران

 لباس عروس متناسب با اندام فرد چگونه است

برای هر اندامی لباس خاصی وجود دارد، در انتخاب لباس عروس باید توجه داشته باشید که لباسی را که انتخاب می کنید  برای اندام شما مناسب و اندام شما را زیباتر نشان دهد، در مواقعی پیش می آید که لباس های متنوعی در مزون های لباس عروس میبینید که روی مانکن بسیار زیبا دیده میشوند ولی این زیبایی لباس ممکن است در بدن شما زیبایی خاصی نداشته باشد؛ زیرا فرم اندام هر کسی متفاوت است و باید با توجه به اندام خود لباس عروس خود را انتخاب کنید؛

برای هر اندامی لباس عروس زیبایی وجود دارد فقط باید در انتخاب آن دقت کنید، قبل از انتخاب لباس عروس قد و وزن خود و تمام نواقص و ایراد های بدنی خود را که میخواهید پنهان بماند را در نظر داشته باشید و لباسی را انتخاب کنید که زیبایی شما را دو چندان کند.

کرایه لباس عروس در تهران

به نکاتی در انتخاب لباس عروس اشاره میکنیم

– عروس هایی که قد بلندی دارند لباس عروس پفی و مدل ماهی و لباس های دنباله دار مناسب قد آنها است و تقریبا اکثر مدل ها برای عروس های قد بلند مناسب است فقط لباس های ماکسی و یکدست که قد آنها را خیلی بلند نشان می دهند مناسب نیست.

– برای عروس خانم هایی که قد کوتاه و فرم بدنی ریز دارند، از انتخاب لباس عروس های پفی و لباس هایی با گل کاری های زیاد و پر حجم خودداری کنند زیرا این مدل لباس ها قد آنها را کوتاه تر میکند، لباس عروس های ساده و راسته مناسب عروس های کوتاه قد می باشد و قد آنها را کمی بلند نشان میدهند. لباس های ساده با زیبایی های خاصی برخوردار است که طرفدار زیادی دارد.

– عروس خانم هایی که هیکل چاقی دارند لباس های جذب و یقه هفت و لباس هایی که از ناحیه کمر گشاد هستند مناسب میباشد. برای عروس های چاق اندام لباس های خیلی باز و خیلی پوشیده مناسب نیست و ترکیبی از این دو را مد نظر قرار دهند.

– عروس هایی  که بالا تنه باریک و پایین تنه چاق تری دارند از لباس عروس مدل دکلته استفاده کنند که بالا تنه باریک دارند.

– افرادی که اندازه شانه و دور سینه و دور باسن آنها به یک اندازه میباشد و تقریبا شکل مستطیلی به خود دارد، لباس عروس مدل  A-LINE مناسب آنها میباشد، این مدل لباس عروس از ناحیه  کمر باریک است و منحنی های اندام را بهتر نشان میدهد.

– عروس هایی که پایین تنه باریک دارند و شکل اندام آنها مثلثی است از لباس های با دامن پفی استفاده کنند

– خانم هایی که پایین تنه لاغر دارند و کمرشان کوتاه میباشد لباس عروس های مدل یقه هفت برایشان مناسب میباشد که بین نیم تنه پایین و بالا تعادل دارد.

– عروس خانم هایی که کمر باریک تری دارند و بالا تنه و پایین تنه آنها هم اندازه میباشد لباس عروس مدل ماهی را انتخاب کنند که بسیار اندام را خوش فرم نشان میدهد.

– عروس های که دور سینه بزرگی دارند لباسی را انتخاب کنند که از قسمت بالا پوشیده باشد لباس عروس یقه هفت انتخاب مناسبی برای این افراد میباشد.

– برای خانم هایی که دارای دور سینه کوچکی هستند، لباس هایی که در ناحیه بالای آن از سنگ دوزی های پر استفاده شده، مناسب است.

– برای عروس خانم هایی که لاغر و اندام باربی دارند ه نوع لباس عروسی برایشان مناسب است و میتوانند از مدل های متنوع و خاصی استفاده کنند.

با مطالعه این نکات می توانید لباس عروس متناسب با اندام خود را انتخاب کنید و دیگر نگران پیدا کردن لباس عروس مناسب اندام خود نباشید، اما نکته مهم در انتخاب لباس عروس قیمت های آنها می باشند که برخی لباس ها بسیار گران هستند و ممکن است برای برخی هزینه ی سنگینی باشد به همین جهت قبل از انتخاب لباس عروس از قیمت های آنها باخبر باشید و به سراغ لباس عروس هایی بروید که با قیمت های مورد نظر شما تناسب داشته باشد.

در رابطه با کرایه لباس عروس، کرایه لباس مجلسی و محلی و …. دانبال چه چیزی هستید؟

 • اجاره لباس عروس ارزان در تهران
 • اجاره لباس عروس خارجی در تهران
 • اجاره لباس پرونویا در تهران
 • لباس عروس اجاره ای در تهران
 • اجاره لباس عروس با قیمت مناسب در تهران
 • کرایه لباس عروس در تهران
 • مزون اجاره لباس عروس در تهران
 • بورس اجاره لباس عروس در تهران
 • آدرس اجاره لباس عروس در تهران
 • سایت اجاره لباس
 • از کجا لباس مجلسی کرایه کنیم
 • اجاره لباس نامزدی در تهران
 • اجاره لباس محلی در تهران
 • اجاره لباس هندی در تهران
 • اجاره لباس فارغ التحصیلی در تهران
 • اجاره لباس فرمالیه در تهران
 • اجاره لباس فرمالیته در تهران
 • لباس کرایه ای در تهران
 • از کجا لباس مجلسی کرایه کنم

برای خواسته خود می توانید از لیست فوق که لیست 10 تایی از بهترین مراکز عرضه و اجاره انواع لباس می باشند کمک بگیرید ما بهترین ها را برای شما معرفی کردیم.

هیچ نتیجه ای یافت نشد.

بالا