برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

اجاره ماشین عروس در تهران

اجاره ماشین عروس در تهران

اجاره ماشین عروس در تهران

همانطور که می دانید در پایتخت (استان تهران) شرکت های زیادی در زمینه اجاره ماشین عروس وجود دارد که همواره مشغول به کار کرایه ماشین عروس با سبک ها و خودرو های های مختلف هستند که هر کدام از ویژگی ها و خودرو های خاص جهت کرایه برخوردار هستند. از این رو ما تصمیم داریم لیست 10 مرکز اجاره ماشین عروس در تهران که از هر نظر بهترین هستند را به شما عزیزان معرفی کنیم.

بهترین شرکت اجاره ماشین عروس در تهران

اگر در تهران سکونت دارید و به دنبال بهترین شرکت اجاره ماشین عروس در تهران با قیمت ارزان و مناسب هستید ما بهترین ها را در اختیار شما قرار دادیم که می توانید در ادامه به لیست ده تایی دسترسی داشته باشید.

کرایه ماشین عروس در تهران

کرایه ماشین عروس ‌از مهمترین اقدامات لازم در جشن عروسی میباشد، که امروزه اکثر عروس و داماد ها دوست دارند که یکی از بهترین و لاکچری ترین ماشین را برای عروسی داشته باشند؛ به همین خاطر از کرایه ماشین عروس استفاده میکنند و ماشین مورد علاقه خود را برای یک شب اجاره میکنند.

کرایه ماشین عروس به دو صورت با راننده و بدون راننده ارائه میشود که انتخاب با عروس و داماد میباشد؛ در مراکز کرایه ماشین عروس چند نوع ماشین با مدل های روز با رنگهای متفاوت برای اجاره در اختیار شما قرار دارند که با انتخاب هر کدام میتوانید یک شب رویایی و به یاد ماندنی برای خود رقم بزنید.

در ادامه مطالب ،بیشتر به ویژگی های مراکز اجاره ماشین عروس و اهمیت آن در عروسی، و معرفی مراکز کرایه ماشین عروس در تهران میپردازیم.

به چه دلیل ماشین عروس را اجاره می کنند؟

شب عروسی برای عروس و داماد بهترین شب زندگیشان است و سعی میکنند که آن را با بهترین و زیباترین تشریفات برگزار کنند تا جشن به یاد ماندنی و رویایی برای سال های آینده ثبت کنند و طوری که دلشان میخواهد جشن بگیرند؛ و ماشین عروس یکی از مواردی است که تاثیر بسیاری در زیبایی و رویایی کردن عروسی دارد و فیلم عروسی را قشنگ تر میکند و یا برخی از عروس و داماد ها علاقمند به کالسکه ها و سبک های سنتی و خاصی هستند که برای عروسی این نوع وسیله ها را انتخاب میکنند؛

قیمت های خودروها با توجه به مدل آنها فرق دارد و شما میتوانید با توجه به بودجه ای که دارید ماشین عروس خود را انتخاب کنید توجه داشته باشید که برای هر قیمتی ماشین متناسبی وجود دارد؛

در برخی مواقع پیش می آید که عروس و داماد علاقمند به ماشین های لاکچری هستند ولی با توجه به دلایل و شرایط خاصی از جمله نداشتن گواهی نامه یا مسلط نبودن به رانندگی با ماشین های مدل بالا ؛ نمیتوانند رانندگی کنند، در این صورت میتوانند ماشین با راننده کرایه کنند؛ در این صورت عروس و داماد میتوانند در کنار هم لحظات خوش تری  داشته باشند و از کنار هم بودن لذت ببرند.

اجاره ماشین عروس در تهران

اجاره ماشین عروس با راننده و بدون راننده چه فرقی دارند؟

این سوال شاید برای خیلی ها پیش بیاد که آیا اجاره ماشین عروس با راننده بهتر است یا بدون راننده؟

این مورد در انتخاب ماشین عروس بستگی به علاقه و خواست عروس و داماد ها و راحتی آنها دارد که با چه شرایطی راحت هستند و کاملاً اختیاری است که چه ماشینی را انتخاب کنند، فقط مورد قابل توجه این است که مسئولیت در انتخاب ماشین بدون راننده کمی بیشتر است و هر اتفاقی با مسئولیت داماد میباشد، و برای کرایه از داماد مدارکی برای ضمانت میگیرند؛ برخی افراد ترجیح میدهند خودشان رانندگی کنند و رانندگی خودشان مورد پسند و رضایت است و شرایط خاصی را مورد توجه قرار نمیدهند، اما برخی عروس و داماد ها دوست دارند که کسی برایشان رانندگی کند و از نظر آنها ماشین عروس با راننده برای فیلم برداری بهتر است و وجه زیبایی دارد و از جذابیت خاصی برخوردار است؛

همانطور که در مطالب بالا گفته شد، در اجاره ماشین عروس بدون راننده مسئولیت ماشین با داماد میباشد و در صورت بروز هر گونه مشکلی برای ماشین یا حادثه ای خسارت ماشین از داماد گرفته میشود بنابراین به این مورد توجه داشته باشید که اگر شرایط رانندگی با ماشین های لوکس را ندارید و نمیتوانید مسئولیت آن را بر عهده بگیرید ماشین با راننده کرایه کنید تا خیالتان از بابت مشکلات احتمالی راحت شود و بتوانید بهترین شب زندگیتان را  با آرامش سپری کنید و لذت ببرید.

اجاره ماشین عروس ارزان در تهران

اجاره ماشین عروس

چه مدارکی برای کرایه ماشین عروس لازم است؟

برای کرایه ماشین عروس با راننده مدارک لازم ندارید و فقط  ماشین مورد نظر را انتخاب میکنید و هزینه آن پرداخت میشود و بعد از گل آرایی با راننده در اختیار شما قرار میگیرد، اما برای کرایه ماشین عروس بدون راننده مدارکی لازم است که جهت ضمانت از داماد میگیرند، جهت اطلاع از این مدارک به صفحه شرایط اجاره خودرو که در این مقاله درج شده مراجعه فرمایید. و همچنین میتوانید با چند شرکت کرایه ماشین عروس در تهران که معرفی کرده ایم، آشنا شوید و از خدمات متنوع آنها بهره مند شوید.

هزینه اجاره ماشین عروس به چه صورت است؟

هزینه های اجاره ماشین عروس بر اساس نوع مدل ماشین و تجهیزاتی که دارد تعیین می گردد و معمولا برای ۱۵ ساعت قیمت گزاری شده است و با توجه به زیاد شدن ساعات قیمت آن نیز تغییر میکند. شما میتوانید برای مشاوره و راهنمائی در رابطه با انتخاب ماشین با قیمت مناسب با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید.

نکات مهم در اجاره ماشین عروس

– هزینه اجاره ماشین عروس برای 15 ساعت، قیمت گزاری شده و در صورت مازاد ساعت قیمت افزایش داده میشود.

– خدماتی از جمله گل آرایی ماشین اگر در مکان دیگری انجام شود مسئولیت بروز مشکل برای ماشین بر عهده ی اجاره گیرنده میباشد بنابراین پیشنهاد میشود که گل آرایی توسط خود شرکت اجاره دهنده انجام گیرد‌.

– در صورت کرایه ماشین عروس با راننده، اطلاعات مهم در رابطه با راننده مورد نظر را از طرف شرکت دریافت کنید.

– رزرو ماشین را برای روزهای آخر موکول نکنید زیرا ممکن است تنوع ماشین در روزهای آخر کم باشد و ماشین مد نظر شما توسط افراد دیگر رزرو شده باشند.

نکاتی در انتخاب ماشین عروس

– برای  کرایه ی ساعتی بهتر است زمانی بیشتر در نظر داشته باشید تا در صورت تاخیر احتمالی توسط عکاسان یا آرایشگران و…  مشکلی پیش نیاید.

– از سالم بودن ماشین در شرکت اجاره دهنده اطمینان داشته باشید و آن را در قرارداد قید کنید.

– اگر میخواهید ماشین عروس شما ظاهر زیباتری به خود بگیرد پیشنهاد میشود برای  تزئین و گل آرایی از گل های بزرگی استفاده کنید.

– در انتخاب ماشین عروس معمولاً رنگ ماشین را سفید انتخاب میکنند زیرا نشانه روشنی و شادمانی است و این که با هر نوع گل آرایی و هر رنگی مناسب میباشد و جلوه زیبایی دارد.

هیچ نتیجه ای یافت نشد.

بالا