برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

اجاره میز و صندلی در تهران

اجاره میز و صندلی در تهران

اجاره میز و صندلی در تهران

در پایتخت مراکز اجاره میز و صندلی زیادی وجود دارد که همواره مشغول به خدمات کرایه میز و صندلی با سبک ها و ایده های مختلف هستند که هر کدام از ویژگی ها و تجهیزاتی خاص خود برخوردار هستند. از این رو ما تصمیم داریم لیست 10 مرکز خدمات اجاره میز و صندلی در تهران که از هر نظر بهترین هستند را به شما عزیزان معرفی کنیم.

اجاره میز و صندلی برای تولد و عروسی

اگر در تهران سکونت دارید و به دنبال بهترین مراکز اجاره میز  و صندلی برای تولد ، عروسی و … در تهران با قیمت ارزان و مناسب هستید ما بهترین ها را در اختیار شما قرار دادیم که می توانید در ادامه این مراکز را ببنید.

کرایه میز و صندلی مجالس در تهران

امروزه در اکثر مجالس و میهمانی ها از کرایه میز و صندلی برای چیدمان در حیاط و باغ های شخصی استفاده میکنند، و به سراغ کرایه میز و صندلی میروند. در کرایه ‌میز و صندلی نکاتی مورد توجه است که در ادامه مطالب بیشتر به این موضوع می پردازیم.

اجاره میز و صندلی در تهران

اجاره میز و صندلی مجالس

مجالسی که در خانه برگزار میشود مطمئناً  نیاز  به تعداد زیادی میز و صندلی برای راحتی میهمانان دارد، و برخی افراد نیز ترجیح میدهند که بجای برگزاری مجالس در تالار ها در حیاط یا باغ شخصی خود جشن بگیرند که از بابت هزینه مقرون به صرفه است و فقط هزینه کرایه میز و صندلی را در برمیگیرد. به همین جهت مراکزی برای کرایه میز و صندلی با مدل های متنوع و مختلف در تهران ایجاد شده که در این مقاله به معرفی چند مرکز کرایه میز و صندلی میپردازیم.

برای کرایه میز و صندلی چند مورد قابل توجه است که شما را در انتخاب بهتر کمک میکند، و لازم است اطلاعاتی در این مورد کسب کنید. در مراکز میز و صندلی علاوه بر آن لوازم دیگری از جمله لوازم پذیرایی، نیز ارائه میدهند که اگر خواستید میتوانید اجاره کنید.

انتخاب میز و صندلی مجالس

انتخاب میز و صندلی برای مجالس نیازی اساسی است که باید در انتخاب آن دقت داشته باشید چرا که میز و صندلی، بخش مهمی از زیبایی و نظم را در مراسم ایجاد میکند و راحتی میهمانان را در ساعاتی که در مراسم هستند به وجود می آورد، بنابراین میز و صندلی که انتخاب میکنید کاملا راحت و سالم باشند تا مراسمی رضایت بخش از طرف میهمانان داشته باشید.

قیمت اجاره میز و صندلی مجالس

قیمت اجاره میز و صندلی با توجه به نوع آنها باهم متفاوت هستند و با توجه به بروز رسانی قیمت ها و نوسانات موجود، هزینه ها متغیر میباشد و شما میتوانید برای اطلاع از هزینه ها با شرکت های معرفی شده در این صفحه در تماس باشید و اطلاعات کامل در خصوص هزینه اجاره میز و صندلی کسب کنید.

اجاره میز و صندلی کودک

کرایه میز و صندلی برای مجالس مخصوص کودکان

شاید در برخی میهمانی ها دیده باشید که نشستن کودکان در صندلی های بزرگ چقدر اذیت کننده است و مناسب قد و اندازه کودکان برای خوردن غذا نمیباشد؛ به همین جهت صندلی مناسب کودکان نیز در اجاره میز و صندلی ارائه میشود که میتوانید برای کودکان تهیه کنید، و از جهتی این اقدام برای کودکان نیز خوشایند و مورد پسند است که میتوانند در کنار دوستان خود بنشینند و میهمانی برای آنها جذابیت بیشتری پیدا میکند چرا که بچه ها در مجالس همیشه دوست دارند که کنار هم سن های خود باشند و دائم یکجا بودن با بزرگتر ها برایشان خسته کننده است و اگر میز و صندلی مخصوص برای کودکان تهیه شود، در نظم میهمانی نیز تاثیر زیادی دارد

هدف از اجاره میز و صندلی صرفه جویی در هزینه ها می باشد و برای کسانی که هزینه رزرو تالار و سالن های تشریفاتی برایشان مقدور نیست، مناسب میباشد. در کرایه میز و صندلی هر تعداد که مورد نیاز است را با نوع مدل آنها انتخاب میکنید و در تاریخ مورد نظر ارسال میکنند، برخی موسسات خدمات چیدمان میز و صندلی را نیز دارند در صورت تمایل میتوانید با پرداخت هزینه، استفاده کنید.

شما میتوانید با مراجعه به موسسات کرایه میز و صندلی در تهران که در این مقاله معرفی شده است هر نوع میز و صندلی برای هر مراسمی از جمله جشن عروسی و تولد و یا جلسات کاری و مراسمات اداری  و… سفارش دهید.

اجاره میز و صندلی و چیدمان آنها

بعد از اجاره میز و صندلی نکته مهم آن چیدمان است که توسط شرکت اجاره دهنده با رعایت نظم صورت میگیرد، نحوه چیدمان میز و صندلی در زیبایی و نظم دهی مجالس تاثیر بسیاری دارد، پس بهتر است چیدمان میز و صندلی را به شرکت اجاره دهنده بسپارید که در کارشان حرفه ای هستند و اصول چیدمان را به خوبی رعایت میکنند چرا که چیدمان میز و صندلی برای هر مجلس و میهمانی متفاوت است و باید متناسب با آنها چیدمان شود.

در مراسمات رسمی و خانوادگی، چیدمان میز و صندلی کمی باهم متفاوت است و باید نکاتی را در آن مورد توجه قرار داد که اصولا در تشریفات کرایه میز و صندلی همه خدمات با توجه به بروز ترین چیدمان و تزئینات متناسب با نوع مراسم، صورت میگیرد.

در میهمانی های خانوادگی همیشه از تشریفات خاصی استفاده میشود و افراد سعی میکنند که یک پذیرایی با رنگ و شکل متنوعی برگزار کنند و برایشان جذابیت زیادی دارد، چیدمان میز و صندلی در این مواقع میتواند در زیبایی ظاهری موثر باشد.

کرایه میز و صندلی مجلسی

یکی از موارد مهمی که در کرایه میز و صندلی  باید دقت کرد راحتی آن است چرا که در طول  میهمانی ها چندین ساعت از صندلی استفاده میشود و باید طوری باشد که موجب اذیت میهمانان نشود و طراحی مناسبی با توجه به سلامت جسمی افراد داشته باشد.

صندلی ها باید طوری باشد که هنگام نشست و برخاست و حتی هنگام غذا خوردن قابل کنترل و آزاد باشد. معمولا برای راحتی صندلی ها به اندازه آن و جنس روکش آنها دقت میکنند و به صورت استاندارد درست میکنند.

این صندلی ها دارای پوشش های مختلفی هستند که با توجه به محیط و مراسم می توان از آنها استفاده کرد.

در این مقاله، موسسات کرایه میز و صندلی با اطلاعات کامل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که میتوانید به هر تعداد که میخواهید با طرح های متنوع سفارش دهید و یک مجلس با شکوه و منحصر به فرد برگزار کنید.

اجاره میز و صندلی مجالس برای مهمانی

امروزه با توجه به هزینه های زیاد تالار ها و سالن های پذیرایی افراد ترجیح میدهند میهمانی های خود را در منزل برگزار کنند و از کرایه میز و صندلی برای مهمانی استفاده کنند، و هزینه ها را با این کار کاهش میدهند و مقرون به صرفه میباشد و میتوانند بدون صرف هزینه های اضافی میهمانی با شکوه و آبرومندی برگزار کنند؛ برای کرایه و چیدمان میز و صندلی میتوانید طرح های متنوع موسسات معرفی شده در این صفحه دیدن فرمایید.

قیمت اجاره میز و صندلی مجلسی

لیست قیمت های اجاره میز و صندلی به شرح زیر می باشد.

– صندلی های تاشو در دو بازه قیمتی 2000 و 3000 تومان میباشد که بسته به نوع هر یک از صندلی ها با هم متفاوت هستند.

– صندلی های مناسب برای  مجالس در خانه ها، تالارها و باغ ها در محدوده قیمت 3000 تومان ارائه میشوند که بسیار راحت میباشند.

– صندلی های مناسب کنفرانس ها و جشن های سالنی و خیابانی با قیمت ۲۰۰۰ تومان موجود میباشد

– میزهای بزرگ با مدل های متفاوت با قیمت 20000 تومان و میزهای عسلی با قیمت 4000 تومان ارائه میشود

این لیست قیمت اجاره میز و صندلی کلی میباشد و امکان نوسان در قیمت ها نیز وجود دارد که قابل توجه است و برای قیمت های واقعی در تاریخ مورد نظر میتوانید با شماره های درج شده در تماس باشید و اطلاعات بیشتر در این خصوص توسط مدیران موسسات در اختیار شما قرار میدهند.

کرایه میز و صندلی تهران

اجاره میز و صندلی برای ادارات

میز و صندلی های اداری معمولا به صورت صندلی های چرخ دار هستند که برای استفاده از رایانه ها تهیه شده اند و به جهت استفاده مکرر و طولانی مدت از کیفیت بالایی برخوردار هستند و مطابق استاندارد برای حفظ سلامتی جسمی افراد طراحی شده است.

همچنین صندلی های دیگری در ادارات برای نشستن ارباب رجوع تهیه میکنند که با  ارتفاع کمتری برای راحتی افراد طراحی شده است.

استاندارد میزان ارتفاع صندلی ها بین ۷۰ تا 90 سانتیمتر است، صندلی های چرخ دار نیز دارای قابلیت تنظیم ارتفاع و چرخ هستند که به راحتی به اندازه دلخواه تنظیم میشوند.

اجاره میز و صندلی کنفرانسی

برای جلسات اداری و کنفرانس ها میز و صندلی های مخصوصی تهیه شده اند که با ظاهری خاص و رسمی  طراحی شده است که در شان افراد سرشناس که در کنفرانس ها دعوت میشود باشد؛ صندلی های کنفرانس ابعاد بزرگی ندارند ولی ظاهر زیبایی برخوردارند. جنس آنها اغلب از استیل ،همراه با فوم و روکش چرم مصنوعی، در رنگ های مشکی ، قهوه ای ، سرمه ای و سفید و کرم رنگ می باشد که اکثراً از رنگ های تیره بیشتر استفاده میشود؛ همچنین برای راحتی افراد طرحی با دسته های کناری و اندازه متناسب با آناتومی بدن دارد و بسیار نرم و انعطاف پذیر است.

اجاره میز و صندلی کنفرانسی برای چه مواردی قابل استفاده است:

  • کنفرانس های داخلی یا بین المللی
  •  جلسات رسمی
  • جلسات اداری
  •  سخنرانی ها و همایش ها

اجاره میز و صندلی شیواری

صندلی شیواری یکی از انواع صندلی ها می باشد که موارد استفاده از آن را میتوان در تالارها و سالن های عروسی اشاره کرد زیرا صندلی های شیواری از ظاهری مدرن و شیک برخوردار هستند و در ابعاد کوچک و سبک طراحی شده اند که فضای کمتری را اشغال میکند و به راحتی میتوان جا به جا کرد؛ جنس این صندلی ها از چوب میباشد که در رنگ های سفید و کرم و رنگ های روشن تهیه میکنند.

امروز همه ی افراد به دنبال زیبایی و تشریفات برای مجالس هستند؛ و برای برگزاری مجالس خود، تالار و سالنی را انتخاب میکنند که از میز و صندلی های مدرن و مدل های خاصی برخوردار هستند؛ صندلی های شیواری با توجه به ظاهر مدرنی که دارد و مورد پسند همه افراد است برای  تالارها استفاده میشود.

همچنین برای کسانی که برای جشن تولد و جشن های مهم به دنبال صندلی های زیبا و متناسب با تم مورد نظر میباشند میتوانند از صندلی های شیواری استفاده کنند.

هزینه کرایه این مدل صندلی ها نسبت به صندلی های تاشو کمی گران تر است زیرا در  جنس و مدل های متنوع و کلاسیک تهیه شده کرده اند و علاوه بر زیبایی ظاهری از مقاومت و کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد و جزو بهترین و زیباترین میز و صندلی ها در بین زیبا پسندان به شمار میرود.

شما میتوانید تمامی مدل های صندلی شیواری را در این بخش مشاهده کنید.

اجاره صندلی جک دار

این مدل صندلی ها دارای جک برای تنظیم ارتفاع صندلی میباشد که مناسب استفاده در فست فود ها و کافی شاپ ها و حتی در منازل برای جلوی کابینت میباشد که هم ظاهری زیبا دارد و هم اینکه به دلیل کوچک بودن و جمع و جور بودن شکل صندلی جای کمتری میگیرد و کسانی که دارای آشپزخانه کوچکی هستند میتوانند از این صندلی ها استفاده کنند؛ صندلی های جک دار با ظاهری مدرن با مدل های متنوع طراحی شده است و قابلیت تنظیم در ارتفاع را دارد و مورد پسند کسانی که برای پیشخوان یا جاهای بلند نیاز به صندلی بلندتری دارند، می باشد.

اجاره میز و صندلی پلکسی

صندلی پلکسی نوعی صندلی میباشد که از نوعی پلاستیک در طرح شیشه ای و مقاوم تهیه شده است و دارای پایه های فلزی میباشد که جایگزین مناسبی برای میز و صندلی های شیشه ای است. از این نوع میز و صندلی به توجه به شکل و ظاهر ساده و در عین حال زیبایی آن، تقریبا در اکثر مکان ها از جمله  سالن های غذا خوری و نمایشگاه ها و مکان های رسمی و سالن های ورزشی و… استفاده میشود. انتخاب  این صندلی ها بسته به سلیقه ی افراد میباشد و برای هر مکانی قابل استفاده است و کارایی دارد؛ صندلی پلکسی بیشتر در رنگ های دودی ، مات و شفاف ساخته می شوند.

اجاره صندلی تاشو

موارد استفاده از صندلی های تاشو:

  • جشن تولد
  • میهمانی های بزرگ
  • مراسمات مولودی
  • جشن های خیابانی

این مدل صندلی ها با توجه به سبک بودن و کوچک بودن و راحتی در حمل و نقل و جا به جایی، بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد و تقریبا در اکثر مجالس و میهمانی های بزرگ از این صندلی ها استفاده میشود. این صندلی ها با ارتفاع نسبتاً کم در طرح و رنگ های  متفاوت ارائه میشود؛ و یکی پرکاربردترین ها در انواع صندلی ها، این مدل میباشد که در تمام مراسمات در مکان های عمومی و در منازل مورد استفاده قرار میگیرد؛ همچنین هزینه کرایه این نوع صندلی ها نسبت به صندلی های دیگر کمتر میباشد و مقرون به صرفه است، برای جشن هایی که افراد زیادی شرکت میکنند مخصوصاً جشن های عمومی در فضای باز اجاره صندلی تاشو بسیار مناسب میباشد‌.

هیچ نتیجه ای یافت نشد.

بالا