برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

اجرای مراسم ترحیم بهشت زهرا

اجرای مراسم ترحیم بهشت زهرا

اجرای مراسم ترحیم در بهشت زهرا

مراکز اجرای مراسم ترحیم در بهشت زهرا زیادی در تهران (با مجوز و بدون مجوز) وجود دارد که همواره فعالیت می کنند. هر کدام از این مراکز و موسسات از ویژگی ها و تجهیزاتی خاص خود برخوردار هستند. در همین باره ما تصمیم داریم تا لیست 10مرکز اجرای مراسم ترحیم در بهشت زهرا که از هر نظر بهترین هستند را به شما عزیزان معرفی کنیم.

خدمات اجرای مراسم ختم در بهشت زهرا

اگر در تهران سکونت دارید و به دنبال بهترین مرکز اجرای مراسم ختم در بهشت زهرا با قیمت ارزان و مناسب هستید ما بهترین ها را در اختیار شما قرار دادیم که می توانید آنها را مشاهده کنید.

مراسم ترحیم در بهشت زهرا

مراسم ترحیم به منظور یادبودی در وادی رحمت برگزار می شود که نیاز به خدماتی در اجرای مراسم هست از جمله: آماده کردن وسیله پذیرایی، تهیه صندلی ، مداح و…

خدماتی که در مراسم ترحیم باید ارائه شود چیست؟

خدماتی که برای مراسم‌ ترحیم لازم به اجرا میباشند باید قبل از مراسم با برنامه ریزی مرتب و منظم صورت بگیرد تا موقع اجرای مراسم مشکل و کم و کسری پیش نیاید و با آمادگی کامل مراسم آبرومندی برگزار کنند؛ زیرا اگر خدمات مورد نیاز مراسم به موقع آماده نشود مراسم با بی نظمی برگزار میشود و موجب ناراحتی خاطر، صاحب مجلس و همچنین نارضایتی میهمانان حاضر میشود.

اجرای مراسم ختم در بهشت زهرا

موضوعی که در برگزاری مراسم‌ ترحیم باید مورد توجه قرار داد:

– تهیه لوازم مورد نیاز برای پذیرایی و راحتی میهمانان: برای برگزاری مراسم قبل از هر چیزی باید به فکر پذیرایی و راحتی میهمانان جهت اسکان آنها بود زیرا بخشی از مراسم به این مورد اختصاص دارد؛ تهیه میز و صندلی و سایبان برای فصل گرما و لوازم پذیرایی از جمله میوه حلوا و نوشیدنی از جمله خدماتی است که برای سر مزار لازم میباشد.

– هماهنگ کردن مداح و سخنران برای اجرای مراسم: برای هر مراسم ترحیم و یادبودی نیاز به یک مداح برای نوحه خوانی و سخنرانی میباشد که برنامه اصلی هر مجلس ترحیمی به شمار میرود که قبل از مراسم باید لوازم مربوط به آن از جمله سیستم صوتی را آماده کرده و هماهنگ شده باشد.

 لوازم مورد نیاز برای مراسم ترحیم و یادبود:

– میز و صندلی

– سایه بان

– سیستم صوتی

– لوازم پذیرایی

خدمات پذیرایی ترحیم

– میوه

– حلوا و خرما

– نوشیدنی های گرم و خنک بسته به فصل ها

– تدارک تهیه غذا برای بعد مجلس

اجرای مراسم ترحیم در بهشت زهرا

خدمات مراسم تشییع

در این بخش از مقاله به مطالبی در خصوص مراسم تشییع و خدماتی که برای زمان خاکسپاری لازم است میپردازیم. خدماتی از جمله پذیرایی و وسیله ی راحتی میهمانان که خدمات ثابت برای هر مجلس ترحیم و اینگونه مجالس به شمار میرود و مورد نیاز هر مراسمی میباشد، اما کارهای دیگری در زمان تشییع لازم است که باید انجام شود. به مواردی در این مورد اشاره میکنیم:

در زمانی که فردی از یک خانواده فوت میکند اولین قدم جهت برگزاری مراسم تشییع انجام کارهای اداری جهت خاکسپاری میباشد. برای خاکسپاری باید برای گرفتن برگه فوت و ابطال شناسنامه فرد فوت شده اقدامات اداری آن را با مراجعه به ثبت احوال طی کرد و به بهشت زهرا برای تشییع منتقل شود.

 به مواردی که برای تشییع جنازه باید اقدام کرد میپردازیم:

– خرید قبر

– تهیه صندلی

– تهیه سیستم صوتی و هماهنگی با مداح

– تهیه وسیله پذیرایی

– دریافت فیش برای غسالخانه

– اقدامات مربوط برای  تحویل جنازه انجام شود

– هماهنگی با آمبولانس جهت اعزام به بهشت زهرا

برای انجام خدمات لازم برای مراسم ترحیم نیاز به زمان کافی برای آماده سازی و تهیه لوازم مورد نیاز دارید که با توجه به اینکه در مراسم تشییع روحیه نا مناسبی برای صاحب عزا ایجاد میشود شاید برایشان رسیدگی به خدمات پذیرایی و ایاب و ذهاب لوازم و … سخت باشد؛ برای همین منظور بهتر است این خدمات را به موسسه تشریفات ترحیم بسپارید تا کارهای مهم مربوط به مراسم ترحیم را انجام دهند و شما نیز استرس برگزاری مراسم را نداشته باشید. موسسات خدمات ترحیم به جهت فرایند کاری که دارند از تمام خدماتی که در مجلس ترحیم باید ارائه شود آگاه هستند و با برنامه ریزی منظم اجرا میکنند.

این استرس همیشه برای صاحب عزا در برگزاری مجلس ترحیم به وجود می آید که مراسمی برای فرد فوت شده برگزار کنند که با شکوه و آبرومند برگزار شود و مورد احترام قرار گیرند و با کم و کسری مواجه نشوند، صاحب عزا با هر چه بهتر بودن مراسم آرامش خاطر پیدا میکند. موسسات خدمات ترحیم در بهتر برگزار شدن مجلس به شما کمک خواهد کرد.

از جمله خدماتی که تیم تشریفات ترحیم انجام میدهند به صورت موارد زیر می باشد

تیم خدمات مجالس ترحیم با تجربه و حرفه ای همه خدمات مورد نیاز را بدون کم و کسری انجام میدهند و از صفر تا صد کارها از لوازم پذیرایی تا گل آرایی فضای مزار را با بهترین شکل اجرا میکنند

چاپ بنرهای بزرگ از عکس مرحوم برای گرامیداشت،

چیدمان میز ترحیم برای سر مزار شامل گل و شمع و وسایل پذیرائی برای دیزاین به منظور ایجاد فضای باشکوه

پذیرایی میهمانان توسط پرسنل موسسات با هماهنگی و منظم با رعایت احترام و رفتار مناسب صورت میگیرد

هماهنگی با مداح برای عرفان خوانی با سیستم صوتی پخش صدا در فضای وادی رحمت میتواند روحیه معنوی برای افراد حاضر ایجاد کند و همچنین گروهی که در این زمینه نواهایی با ابزارهای مخصوص نوای عرفانی و مذهبی اجرا میکنند که میتواند گزینه خوبی برای برنامه پایان مجلس باشد.

از خدمات پایانی مجلس تشییع و ترحیم دعوت از میهمانان برای صرف غذا در منزل یا تالارهای پذیرایی می باشد.

اجرای مراسم ترحیم و ختم در بهشت زهرا

 خدمات مراسمات یادبود

مراسم یاد بود مراسمی است که برای گرامیداشت و شادی روح درگذشتگان برگزار میکنند و از آداب رسوم دیرینه مسلمانان میباشد و نوعی ادای احترام به فرد درگذشته به شمار می آید، که هر ساله برگزار میکنند.

 مراسمات یادبود که بعد از  خاکسپاری انجام می گردند:

شام غریبان

– مراسم سوم

– مراسم هفتم

– مراسم چهلم

– برای سالگرد یادبودی هر ساله برگزار میکنند

– مجلس نوعید در اولین عید پس از فوت

– ختم قرآن

برای برگزاری این مراسمات معمولاً با توجه به تعداد میهمانان که اگر زیاد باشند از مساجد و تکیه ها استفاده می شود که مکان مقدسی برای برگزاری قرآن خوانی میباشد و همچنین از هزینه  بسیار کمتری برخوردار میباشد. برگزاری مجالس یادبود در تالارها با توجه به هزینه بالایی که دارند برای برخی افراد مقدور نمیباشد و میتوانند در مساجدی که وجود دارند با تجهیزات کامل از جمله سیستم صوتی و با روضه خوان ها و مداح هایی که دارند مجلس آبرومند و باشکوهی برگزار کنند.

برخی از افراد نیز هستند که علاوه بر برگزاری مجالس اولیه در مساجد، مجلس چهلم را با برنامه های بیشتری در تالار ها برگزار میکنند زیرا در تالار ها خدمات پذیرایی توسط تیم تشریفات انجام میشود و از تجهیزات بیشتری برای برگزاری مراسمات عرفانی برخوردار هستند و از گروه های موسیقی مذهبی برای عرفان خوانی استفاده میکنند و اجرای برنامه مجلس چهلم را به این موسسات تشریفات حرفه ای میسپارند.

جهت دریافت خدمات اجرای مراسم ترحیم در بهشت زهرا می توانید از طریق لیست فوق با یکی از بهترین های مراکز اجرای مراسم ترحیم که معرفی کردیم در تماس باشید و سفارش خود را ثبت کنید.

هیچ نتیجه ای یافت نشد.

بالا