برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

باربری تهران

باربری تهران

لیست باربری های مجاز تهران

همانطور که میدانید در تهران باربری های بسیار زیادی جهت اثاث کشی ، حمل بار  و … وجود دارد که خدمات ارائه می دهند. از این رو ما تصمیم داریم در این بخش لیست 10 باربری مجاز تهران را به شما معرفی کنیم که از هر نظر بهترین هستند.

شماره تلفن باربری تهران

اگر در تهران ساکن هستید و به دنبال شماره تلفن باربری تهران هستید تا بتوانید خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید میتوانید از طریق لیست پایین اقدام کنید. ما شماره تلفن باربری های تهران به همراه آدرس و خدمات آنها را ارائه کردیم.

لیست باربری های مجاز تهران به همراه شماره تلفن

باربری وحمل بار

باربری شماره یک

باربری تهران با خدمات حمل اثات منزل شماره یک

 • برخی از خدمات:
 • آدرس:
 • شماره تماس:
 • وبسایت:
 • اینستاگرام:

باربری

باربری شماره دو

باربری تهران با خدمات حمل اثات منزل شماره دو

 • برخی از خدمات:
 • آدرس:
 • شماره تماس:
 • وبسایت:
 • اینستاگرام:

باربری

باربری شماره سه

باربری تهران با خدمات حمل اثات منزل شماره سه

 • برخی از خدمات:
 • آدرس:
 • شماره تماس:
 • وبسایت:
 • اینستاگرام:

باربری وحمل بار

باربری شماره چهار

باربری تهران با خدمات حمل اثات منزل شماره چهار

 • برخی از خدمات:
 • آدرس:
 • شماره تماس:
 • وبسایت:
 • اینستاگرام:

جهت مطالعه سریع هر بخش روی عنوان آن کلیک کنید.

 بهترین باربری تهران

یکی از راه های حمل اسباب و وسایل به مکان های مختلف استفاده از موسسات باربری می باشد که کار را برای افراد بسیار راحت میکند، اما انتخاب باربری از مهمترین اقداماتی است که باید به آن توجه کرد؛ انتخاب بهترین موسسات باربری با دانستن ویژگی های آن کار راحتی می باشد و هر کسی به راحتی می تواند با در نظر گرفتن ویژگی های خوب موسسات باربری بهترین انتخاب را برای حمل اسباب خود داشته باشد؛ یکی از مهمترین ویژگی های باربری قیمت های متناسب با نرخ مصوبه اتحادیه می باشد و همچنین داشتن مجوز قانونی برای انجام باربری بسیار مهم است که باید مورد توجه افراد قرار بگیرد چرا که خیلی از باربری ها بدون مجوز و با قیمت های غیر واقعی فعالیت می کنند که این برای افراد به صرفه نمی باشد.

ما در این مقاله سعی کرده ایم لیست بهترین موسسات باربری را در تهران با تمام اطلاعات جهت ارتباط راحت با آن ها در اختیار شما قرار داده ایم، شما میتوانید با توجه معیار های خود انتخاب خوبی داشته باشید.

باربری تهران

بهترین باربری اثاثیه منزل تهران

باربری اثاثیه منزل یکی از پرکاربردترین باربری ها به شمار می رود که به این باربری ها اصولا اتوبار میگویند که اغلب حمل اثاثیه منزل را انجام می دهند؛ در انتخاب اتوبار برای حمل اسباب منزل باید دقت کافی داشته باشید چرا که اسباب منزل وسیله های حساسی می باشند و باید با احتیاط کامل حمل شود تا آسیبی به وسیله ها وارد نشود.

بهترین باربری بین شهری تهران

یکی دیگر از انواع  باربری ها به حمل بار بین شهری شامل می شود که به صورت حمل بار بین شهرها یا استان صورت می گیرد؛ این باربری ها باید با مجوز وزارت راه فعالیت بکند تا در صورت بروز هر گونه مشکلی از  طریق اتحادیه باربری پیگیری های لازم را داشته باشند؛ برای انتخاب بهترین باربری ها جهت جابجایی درون شهر و بین شهری باید به پایانه های باربری مراجعه بکنید و بهترین باربری های را در آن مکان پیدا خواهید کرد.

نکات مهم در رابطه با انتخاب بهترین باربری ها

– یکی از مهمترین موضوعی که باید در انتخاب باربری توجه داشته باشید این است که بدانید باربری ها اغلب بدون سایت هستند و در سایت هیچگونه تبلیغاتی ندارند چرا که باربری ها با توجه به کارشان از طریق مشتری ها تبلیغ می شوند و به همه معرفی می شوند و اصولا بهترین باربری ها شناخته شده هستند و نیازی به سایت ندارند‌؛ توجه داشته باشید که امروزه با توجه به وجود دلالان بسیار زیاد در باربری ها قیمت ها را تحت تاثیر قرار می دهند و ناهماهنگی ایجاد می کنند که غیر قانونی می باشد ،بنابراین مراقب این دلالان نیز باشید و سعی کنید مستقیم از شرکت های باربری استفاده کنید.

– یکی دیگر از نکات قابل توجه در باربری قرارداد بستن قبل از حمل و نقل بار می باشد که قبل از هر کاری باید با طرف مقابل در مورد هزینه و نوع انجام کار قطعی حرف زد تا بعد از کار مشکلی پیش نیاید چرا که برخی افراد بعد از اتمام کار درخواست هزینه بیشتری می کند؛ در این صورت بهتر است از مراجع قانونی پیگیر شوید و مشکل را به آن ها بسپارید تا رسیدگی کامل را انجام دهند.

باربری خوب برای اسباب کشی در تهران

برای انتخاب باربری خوب در تهران کافی است ویژگی های آن را بدانید تا بتوانید بهترین ها را انتخاب کنید؛ بهترین باربری ها را اصولا اطرافیان و آشنایان که کار باربری انجام داده اند میشناسند و به همه معرفی می کنند؛ باربری که در حفظ اثاثیه مردم سعی می کند بهترین باربری به حساب می آید و همچنین از قیمت مناسبی برخوردار هستند؛ شما میتوانید با راه های ارتباطی که در این بخش در اختیار شما قرار داده ایم از مشاوره های رایگان شرکت های معرفی شده بهرمند شوید و در صورت تمایل باربری اثاثیه منزلتان را به این شرکت ها با خیال راحت بسپارید.

لیست باربری های مجاز تهران

ویژگی های باربری خوب برای اسباب کشی

– مشتری مداری

– حساب دقیق دستمزد کارگر

– حساب دقیق کرایه ماشین

– هماهنگی  دقیق برای بسته بندی و حمل بار

– دارای کارگر ماهر و زرنگ

– ارسال وسایل مورد نیاز برای بسته بندی

– برنامه ریزی برای اسباب کشی در زمان خلوت بودن جاده ها

– بیمه کردن وسایل

– حفظ اثاثیه در اولویت کار باربری

قیمت باربری

هزینه های باربری با توجه به نوع بار و محل انتقال بار و عوامل دیگر باهم متفاوت می باشد ولی این که با توجه به همه این عوامل افراد دنبال مناسب ترین قیمت ها می باشند یک امر طبیعی می باشد که اصولا در این مواقع افراد از شرکت های متفاوت قیمت را میپرسند و بعد باربری مورد نظر را انتخاب می کنند؛ به چند نکته در این زمینه که هزینه های باربری را تحت تاثیر قرار می دهد را در مطالب زیر اشاره می کنیم:

قیمت بهترین باربری برای اسباب کشی

باربری ها اصولا باید نرخ یکسانی با توجه به قیمت گزاری توسط اتحادیه ها داشته باشند اما در این میان برخی شرکت ها قیمت بسیار بالایی دارد و برعکس برخی شرکت ها دارای نرخ بسیار کمی هستند که این دو دلیل بر خوب و بد بودن شرکت ها نمی باشد چرا که هزینه پایین در باربری امکان انجام کار بی کیفیت را دارد و هزینه بالا نیز دلیل بر کیفیت کامل کار نیست و باید تناسب بین قیمت و انجام کار برقرار باشد؛ مواردی که هزینه باربری را بر حسب آن ها حساب می کنند به شرح زیر می باشد:

– ماشین های متناسب با بار و رانندگان مجرب

یکی از مواردی که حفظ بار را تضمین می کند انتخاب ماشین مناسب بار می باشد که با توجه با حجم و نوع بار باید انتخاب شود تا مشکلات حمل و نقل به وجود نیاید.

– انتخاب کوتاه ترین مسیر جهت کاهش زمان باربری

همانطور که میدانید ماشین های بار به جهت سنگین بودن امکان تردد در جاده های شلوغ و پر ترافیک را نخواهند داشت، بنابراین انتخاب مسیر برای انتقال بار بسیار مهم است.

– ابزار با کیفیت جهت بسته بندی

هر شرکت باربری باید لوازم مورد نیاز جهت بسته بندی بار را داشته باشد و به طور مرتب آن ها را بسته بندی کنند تا آسیبی به اثاثیه و بار وارد نشود.

– نیروی با تجربه و مسلط در اسباب کشی

نیرویی که برای اسباب کشی درخواست می شود باید مسلط به حمل اثاثیه های مهم و حساس مانند یخچال ، لباسشویی، تخت و ….داشته باشند.

شماره تلفن باربری تهران

خدمات باربری تهران

خدمات باربری از مهمترین موضوعات شرکت های باربری است که رضایت افراد را جلب می کند؛ خدمات باربری باید شامل تمام کارهای باربری باشد و تمام کارهای اسباب کشی را از اول کار تا آخر هدایت کند؛ برای انتخاب بهترین باربری ها به ویژگی های زیر توجه داشته باشید:

– سرویس دهی در تمام نقاط تهران

شرکت های باربری با توجه به مناطق مختلف و دور بودن مسیر ها این امکان را باید برای همه افراد در هر نقطه شهر فراهم کنند تا سرویس دهی برای همه افراد انجام شود و در هر ساعتی که درخواست شده در محل مورد نظر حاضر شوند.

– مدت زمان سرویس دهی مناسب

یکی دیگر از مواردی که روی هزینه باربری تاثیر میگذارد مدت زمان باربری می باشد که اصولا تا سه ساعت اول نرخ ثابت دارد و زمان بیشتر از این ساعت مازاد هزینه دربر دارد؛ به همین خاطر باید توجه داشته باشید تا شرکت ها مدت زمان باربری را به طول نیانجامند و سرعت عمل بالایی داشته باشند تا مجبور نشوید هزینه اضافی پرداخت کنید.

– ارائه خدمات در ساعات مختلف شبانه روز

با توجه به شرایط برخی افراد امکان اسباب کشی در روز وجود ندارد و ممکن است اسباب کشی را به ساعاتی از شب موکول کند؛ شرکت باربری باید این امکان را برای افرادی که میخواهند در ساعات مختلف شبانه روز اسباب کشی کنند فراهم آورد و در هر ساعتی که مشتری میخواهد در دسترس باشند.

– وجود نیروی کار اسباب کشی ماهر و مجرب

همانطور که در مطالب بالا گفته شد نیروی کار برای اسباب کشی باید ماهر و زرنگ باشند تا بتوانند لوازم خانه را با احتیاط حمل کنند و آسیبی به لوازم منزل وارد نشود؛ استفاده از نیروی کار زرنگ و حرفه ای می تواند تضمین خدمات خود شرکت باربری باشد.

– ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه منزل

اسباب منزل باید با بسته بندی درست و مرتب انجام شود و شکستگی اثاثیه مشخص شود تا در حمل آن ها با دقت انجام شود؛ شرکت های باربری با خدمات بسته بندی لوازم در خدمت مشتریان می باشند و با کیفیت ترین لوازم بسته بندی در حفظ اثاثیه منزل تلاش می کنند.

– ارائه خدمات باربری تهران به شهرستان

یکی دیگر از خدمات ویژه ای که شرکت های باربری باید داشته باشند امکان حمل بار به شهرستان ها می باشد؛ تا افرادی که بار انتقالی به شهرستان ها را دارند به راحتی از این شرکت ها استفاده کنند.

[kkstarratings]

بالا