برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

تشریفات مجالس ترحیم در تهران

تشریفات مجالس ترحیم در تهران

خدمات مجالس ترحیم در تهران

در تهران مراکز و شرکت های زیادی جهت برگزاری و خدمات مجالس ترحیم و یا تشریفات مراسم ترحیم وجود دارد که همواره مشغول به خدمات دهی با سبک ها و ایده های مختلف هستند که هر کدام از ویژگی ها خاص خود برخوردار هستند. از این رو ما تصمیم داریم لیست 10مرکز خدمات مجالس ترحیم در تهران که از هر نظر بهترین هستند را به شما عزیزان معرفی کنیم.

تشریفات مراسم ترحیم در تهران

اگر در تهران سکونت دارید و به دنبال بهترین تشریفات مراسم ترحیم در تهران (تشریفات ترحیم، ختم، جهلم، سالگرد و …) با قیمت ارزان و مناسب هستید ما بهترین ها را در اختیار شما قرار دادیم که می توانید در ادامه به نام آنها همراه با شماره تماس ، آدرس و … دسترسی داشته باشد.

موسسه تشریفات مجالس ترحیم در تهران

با توجه به اینکه مراسم ترحیم اتفاقی از پیش تعیین شده نمیباشد و به طور ناگهانی ممکن است حادثه ای رخ دهد و عزیزانی از یک خانواده از دنیا برود؛ لازم میشود که مجالسی برای ختم و ترحیم برگزار شود و این کار در زمان کمتر و سریعتر باید صورت بگیرد؛ برای همین در این مواقع به دلیل کمبود زمان و روحیه نا مناسب افراد در برگزاری مراسم ترحیم صاحب مراسم نمیتوانند به کارهای مهم از جمله تهیه وسایل پذیرایی، صندلی و تهیه حلوا و خرما و موارد مهم از این قبیل، بپردازند و نیاز به کسانی دارند که آنها را تا در این امر یاری کنند.

موسسات خدمات و تشریفات مجالس ترحیم در این مواقع میتواند گزینه مناسبی برای انجام تمام کارهای ترحیم باشد و هر آن چه که مورد نیاز است، با برنامه ریزی دقیق فراهم کند؛ ما چندین موسسه خدمات و تشریفات در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد برای توضیحات بیشتر ما را در این مقاله همراهی کنید تا بیشتر در این زمینه آشنایی داشته باشید.

خدمات مجالس ختم در تهران

خدماتی که موسسات تشریفات مجالس ارائه میدهند:

به چند مورد از خدمات مهمی که در مجالس ترحیم توسط موسسات تشریفات مجالس ترحیم صورت میگیرد اشاره میکنیم:

تهیه اتوبوس: یکی از مهمترین کارهایی در مجلس ترحیم لازم است تهیه و کرایه اتوبوس برای  رفت و آمد میهمانان میباشد، که باید از اتوبوس ویژه برای راحتی میهمانان استفاده کرد و تا پایان مجلس در اختیار افراد قرار بگیرد.

تاج گل برای سر خاک: تاج گل از خدماتی است که در موسسات تشریفات ارائه میشود و هر کسی که میخواهد برای مجلس ترحیم تاج گل سفارش دهد کافی است آدرس محل خاک سپاری یا محل مورد نظر را بفرست و تاج گل با پیام تسلیت به محل ارسال شود.

 رزرو تالار و معرفی مساجد نزدیک محل سکونت: بعد از خاکسپاری و ختم مجلس لازم است که میهمانان برای پذیرایی به مکانی از جمله تالار یا مساجدی دعوت شوند؛ موسسات تشریفات مجالس ترحیم مساجد و سالن های پذیرایی در نزدیک ترین موقعیت مکانی به محل سکونت را معرفی میکنند.

تشریفات مراسم ختم در تهران

 چه خدماتی در برگزاری مجالس ترحیم لازم است انجام شود:

خدمات تشیع:

– تهیه آمبولانس

– پزشک جهت صدور گواهی فوت در منزل

– انجام کارهای تشییع از جمله کارهای اداری و خرید قبر

– رزرو تالار برای پذیرایی

– هماهنگی کردن مداح برای سر خاک

– پذیرایی برای سر مزار از جمله خرما ، حلوا، نوشیدنی خنک برای فصل گرما و میوه با بسته بندی مرتب

– تهیه وسیله برای ایاب و ذهاب

– تهیه  و ارسال تاج گل برای سر خاک

– چاپ آگهی تسلیت، بنر

– خرید سنگ قبر و نصب آن

– و…

خدمات در مساجد و منزل:

– رزرو مساجد و حسینیه برای برگزاری مراسم‌ ختم

– تهیه مواد لازم برای پذیرایی

– مداح برای روضه خوانی

– هماهنگی روحانی برای قرائت نماز و سخنرانی در مراسم تشییع جنازه

– سفارش و ارسال تاج گل برای عرض تسلیت به صاحب عزا

– گل آرایی و شمع آرایی در مسجد و مزار

– تهیه کارت دعوت ترحیم و اعلامیه ی ترحیم در مسجد

– تهیه وسیله نقلیه برای حمل و نقل صندلی و…

– برنامه ریزی برای برگزاری مراسم هفتم و  چهلم

– تهیه سایبان و صندلی برای راحتی میهمانان

– و…

اجرای مراسم ترحیم چگونه است؟

در مراسم ترحیم از یک روحانی خطیب برای سخنرانی و روضه خوانی در مراسم دعوت میشود و همچنین از نوحه خوانی توسط مداحان معروف شهر استفاده میکنند و بعد از تشییع جنازه پذیرایی مختصری انجام میشود و مراسم را در آنجا ختم میکنند، و برنامه های بعدی از جمله ختم قران و … را در مساجد و تالار یا در منزل برگزار میکنند؛ و همچنین برای روز هفتم و چهلم و اولین عید و سالگرد نیز مراسم فاتحه خوانی و روضه و ختم قران نیز برگزار میشود.

هیچ نتیجه ای یافت نشد.

بالا