برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

دی جی، ارکستر عروسی در تهران

دی جی، ارکستر عروسی در تهران

بهترین دی جی برای مجالس عروسی در تهران

همانطور که می دانید در پایتخت دی جی و گروه موزیک و ارکستر برای مجالس عروسی زیادی وجود دارد که همواره مشغول به کار هستند که هر کدام از ویژگی ها و تجهیزاتی خاص خود برخوردار هستند. از این رو  ما تصمیم داریم لیست 10مرکز خدمات دی جی و ارکستر برای مجالس عروسی و خوانندگی در تهران که از هر نظر بهترین هستند را به شما عزیزان معرفی کنیم تا بتوانید نزدیکترین ناخن کار خوب را انتخاب کنید.

ارکستر خوب برای مجالس عروسی در تهران

ما در این بخش ارکستر خوب برای مجالس عروسی در تهران را برای شما عزیزان معرفی کردیم که در ادامه می توانید ارکستر ها را به همراه جزئیات و همچنین قیمت مشاهده کنید.

خواننده و دی جی خانم برای مجالس عروسی

ما در این بخش علاوه بر دی جی و خواننده آقا گروه موزیک و دی جی خانم یا به نوعی خواننده خانم برای مجالس عرسی را مرعفی کردیم که می توانید جهت هماهنگی با آنها تماس بگیرید.

بهترین گروه موزیک برای مجالس عروسی در تهران

اگر در تهران سکونت دارید و به دنبال بهترین گروه موزیک و ارکستر مجالس عروسی در تهران با قیمت ارزان و مناسب هستید ما بهترین ها را در اختیار شما قرار دادیم که می توانید در ادامه به نام آنها همراه با شماره تماس ، آدرس و … دسترسی داشته باشد.

گروه موزیک ، موسیقی و دی جی عروسی در تهران

گروه موسیقی به چند صورت اجرا میشود که نوع اجرای آنها با هم متفاوت است که یکی از آنها به اسم‌ دی جی معروف میباشد، کار دی جی انتخاب و آماده سازی آهنگ ها برای مجالس و عروسی میباشد که توسط سیستم صوتی پیشرفته، مخصوص موسیقی اجرا میشود که در کنار این ها برای انرژی بخشیدن به مجلس، نور پردازی و چراغ های متنوع پخش میکنند؛ دی جی در واقع تهیه و تنظیم آهنگ ها را بر عهده دارد که متناسب با هر برنامه ای آهنگ خاص خود را داشته باشد، دی جی باید تقریبا به همه آهنگ ها دسترسی داشته باشد تا بتواند آهنگ های مخصوص برای هر رقصی در هر سنین پخش کند و یا آهنگ های آرام برای سنین بالا و پدر و مادران و البته آهنگ های مخصوص عروس و داماد که مهمترین بخش عروسی هستند، داشته باشد؛ و همچنین باید مجلس گرم کن حرفه ای باشد و حال و هوای مجلس را فقط به پخش آهنگ خلاصه نکند و بتواند ساعاتی به یاد ماندنی و خاطره انگیز برای میهمانان و صاحب مجلس ایجاد کند؛ استفاده از دی جی هزینه خیلی بالایی ندارد زیرا توسط یک نفر اجرا میشود و گروهی نیست و در عین حال بهترین انتخاب برای مجالس میباشد.

دی جی و ارکستر برای عروسی در تهران

دی جی برای مجالس عروسی

اما باید توجه کرد که انتخاب دی جی حرفه ای برای انرژی بخشیدن و ایجاد فضای شاد برای عروسی خیلی موثر است، کسانی هستند که بدون برنامه خاصی اجرا میکنند و از آهنگ های تکراری و بدون تنوع استفاده میکنند و انرژی خاصی در عروسی ایجاد نمیکنند و همچنین تسلط کامل به سیستم صوتی و اجرای نور پردازی ندارند، در حالت کلی در اجرای برنامه خیلی جالب عمل نمیکنند؛ بنابراین انتخاب یک دی جی خوب برای عروسی بسیار مهم است چرا که بخش خاصی از عروسی انرژی مجلس است که با موسیقی های متنوع و خاص ایجاد میشود و میتواند برای میهمانان جذاب باشد.

همانطور که میدانید مجلس عروسی بدون موسیقی و شادی و رقص مجلسی خسته کننده برای همه میهمانان به وجود می آورد، و باعث نارضایتی آنها میشود؛ مجلسی میتواند تا سال ها خاطره خوبی در ذهن همه ماندگار باشد که از شور و شادی و انرژی زیادی برقرار باشد. در واقع برگزاری مراسم عروسی فرصتی است که  برای چند ساعتی دور از هر دغدغه ای به خوشحالی و رقص مشغول شوند و خاطره ی قشنگی از عروسی برای عروس و داماد ثبت شود؛ برای همین خاطر موسیقی از اهمیت زیادی برخوردار شده است و عروسی بدون موسیقی معنی خاصی ندارد و برای هیچکس مورد پسند نیست.

موسیقی از قدیم و ایام در آداب و رسوم هر مجلسی بوده است و از آلات موسیقی سنتی و قدیمی برای ایجاد فضای شاد برای میهمانان استفاده میکردند و پایکوبی خاصی داشتند که به صورت گروهی با ترتیب منظمی اجرا میکردند و امروزه این شادمانی به موسیقی های پاپ و جدید تری تبدیل شده است.

انتخاب موسیقی در عروسی

برای انتخاب موسیقی چند مورد وجود دارد که با توجه به سلیقه خود میتوانید از هر کدام که خواستید استفاده کنید اما نوع اجرای آنها در شکوهمندی مراسم متفاوت است؛ به چند مورد از انتخاب موسیقی در عروسی میپردازیم:

– استفاده کردن از فلش و سی دی با چند باند صوتی که مجلس را ساده برگزار میکند و انرژی خاصی ندارد و برای میهمانی های کوچک مناسب است.

– استفاده از موسیقی های سنتی که توسط گروه نوازنده محلی با آلات موسیقی از جمله ساز و دهل و..‌ اجرا میشود.

– استفاده از نوازنده خانم برای مجلس زنانه برای اجرای موسیقی با دف که بسیار دلنشین است.

– استفاده از خواننده و گروه های موسیقی که با ارکستر اجرا میشود و مناسب مراسم در تالارها و باغ ها میباشد.

– استفاده از موسیقی های مدرن و بروز با امکانات نور پردازی و برنامه های مه ساز و… که توسط موسسات موسیقی اجرا میشود و امروزه  از روش های  بروز صنعت موسیقی به شمار میرود و پر طرفدار است .

انتخاب هر یک از این روش های اجرای موسیقی به سلیقه و علاقمندی افراد بستگی دارد که بخواهد موسیقی ساده ای انتخاب کند یا از موسیقی مدرن و پرانرژی استفاده کند؛ هزینه هر یک از این موارد با هم متفاوت میباشد و با توجه به بودجه ای که برای موضوع موسیقی در عروسی در نظر گرفته اید میتوانید موسیقی متناسب با آن را انتخاب کنید.

گروه موزیک برای مجالس عروسی تهران

گروه موزیک و موسیقی شاد عروسی

گروه موسیقی در عروسی به دو صورت قابل اجرا میباشد؛ گروهی که از یک خواننده و یک نوازنده ارگ تشکیل شده است، و گروهی هستند که از چندین آلات موسیقی و خواننده استفاده میکنند و متنوع ترین موسیقی ها و نور پردازی ها را اجرا میکنند.

برخی افراد نیز علاقمند به خوانندگان معروف و شناخته شده ی  شهر هستند که از آنها دعوت میکنند تا عروسیشان را با صدای خواننده مورد علاقه خود با شکوه کنند که البته هزینه ی خوانندگان محبوب و معروف بسیار بالا میباشد و باید هزینه ی چندین میلیونی برای دعوت از آنها در نظر داشته باشید.

برای برگزاری عروسی دعوت از خوانندگان معروف صرفاً برای تشریفات عروسی میباشد و صرف هزینه ی بالا برای عروس و داماد را در بر دارد چرا که ترانه های این خوانندگان مناسب عروسی نمی باشند و انرژی خاصی برای شور و شادی مجلس به وجود نمی آورند، هر چند که این خوانندگان در مکان های مخصوص برگزاری کنسرت ها بهترین و از محبوبیت بالایی برخوردار هستند.

برای موسیقی عروسی بهتر است از یک گروه موزیک و موسیقی حرفه ای در این زمینه استفاده کنید که هزینه به صرفه ای دارند و با ابزار موسیقی از جمله ارگ و سیستم صوتی و نورپردازی و چند نوازنده و خواننده میتوانند بهترین و شادترین لحظات را برای شما فراهم کنند.

جشن عروسی با دی جی

امروزه استفاده از دی جی در عروسی، بسیار پر طرفدار مخصوصا در طیف جوانان است؛ زیرا در این اجرا با توجه به بروز بودن آهنگ ها و سلیقه افراد و گرایش آنها به آهنگ های شاد و پرانرژی انتخاب مدرن تری دارند و مجلس را به شور و حال خاصی تبدیل میکنند که این نوع عروسی ها بسیار مورد پسند جوانان میباشد؛ اما شاید برای افراد سنین بالا این مدل موسیقی ها جالب نباشد و آهنگ های سنتی و قدیمی را برای عروسی مناسب بدانند.

در هر صورت دی جی برای هر سنین و هر سلیقه ای آهنگ دارد و با توجه به علاقه ی هر کسی اجرا میکنند.

هزینه استفاده از دی جی در عروسی کمتر از ارکستر میباشد چرا که در موسیقی با ارکستر ها با استفاده از سازها و ارگ آهنگ تولید میکنند و کیفیت صدا و اجرای موسیقی بهتری دارند و البته هزینه ی آن طبیعتاً بیشتر از دی جی خواهد بود.

ارکستر خوب برای مجالس عروسی در تهران

قیمت دی جی برای عروسی چقدر است؟

قیمت دی جی برای عروسی بستگی به نوع کیفیت و زمان اجرا و تنوع اجرای آنها دارند که شما با توجه به هزینه ای که در نظر گرفته اید میتوانید متناسب با آن انتخاب کنید.

برای پیدا کردن دی جی و گروه موزیک و موسیقی به کجا برویم:

-مراجعه به مغازه های آلات موسیقی برای آشنایی با بهترین گروه موزیک و موسیقی

-یافتن آنها از روی کارت های تبلیغاتی که در مراسمات پخش میکند.

-مراجعه به موسسات تشریفاتی مجالس عروسی

نکات مهم در انتخاب گروه موسیقی:

-دیدن نمونه کارهای این گروه به صورت حضوری در مراسمات و مطمئن شدن از کیفیت اجرای آنها

-در انتخاب گروه موسیقی اول از همه باید نوع میهمانی خود را در نظر بگیرید و با سلیقه و علاقمندی میهمانان حاضر با توجه به سن و سالی که دارند از گروه موسیقی بخواهید که در آهنگ های انتخابی دقت کنند که مناسب آن مجلس با افراد حاضر باشد.

-آهنگ های مورد علاقه خود را سفارش دهید که در اولویت اجرا قرار دهند و همچنین آهنگهایی که میدانید مورد استقبال میهمانان قرار میگیرد را در برنامه موسیقی قرار دهید.

به این نکات در انتخاب گروه موسیقی دقت کنید و مد نظر خود قرار دهید اما اجرای موسیقی به صورت زنده مطمئنا کاملا بی نقص نخواهد بود و امکان بروز مشکلاتی وجود دارد که اشتباهاتی موجب خواننده شود‌ اما موضوع قابل توجه در این مورد تسلط خواننده و نوازنده در تصحیح اشتباه است که کسی متوجه اشتباه آن نشود.

– گروه موسیقی باید بداند که چه نوع آهنگی برای بخش های خاص عروسی پخش کند و مدت زمان پخش یک آهنگ را در نظر داشته باشد که طولانی یا خیلی کم پخش نشود؛ در حالت کلی آمادگی و هماهنگی در پخش نوع آهنگ در زمان مورد نیاز بین خواننده و نوازنده برقرار باشد؛ مثلا در زمان ورود عروس و داماد یا دیدار و خداحافظی با پدر و مادر، آهنگ های خاصی متناسب با حال و هوای آنها را پخش کنند.

و یا اینکه آهنگی که برای رقص عروس و داماد اجرا میکنند مدت زمان مناسبی برای آن در نظر داشته باشند که طولانی نباشد و آنها را خسته نکند و البته آنقدر کم نباشد که به رقص مورد پسند خود نرسند.

– قبل از اجرای برنامه اسم کامل عروس و داماد باید در اختیار دی جی قرار بگیرد تا بتوانند به درستی نام آنها را تلفظ کنند و اشتباهی در گفتن نام آنها صورت نگیرد چرا که تلفظ اشتباه اسم ممکن است برای عروس و داماد ناخوشایند باشد.

انتخاب آهنگ ها و نوع موسیقی که در برگزاری مراسم عروسی همانطور که در مطالب بالا ذکر شد بستگی به سلیقه هر فردی دارد، برخی از افراد به جهت آداب و رسوم خانوادگی که دارند از موسیقی های پرشور خوششان نمیاد و مجلسی با آهنگ های ملایم و ساده با سیستم صوتی خانگی را میپسندند و برخی مجلسی با مدرن ترین گروه موزیک و موسیقی با آهنگ های پر انرژی و بروز را برای عروسیشان انتخاب میکنند.

بهتر است در یک مجلس عروسی به نظر و سلیقه ی هر کسی از جمله پدر و مادران و جوانان و میهمانان و عروس و داماد توجه کرد که آهنگ های متناسب با سلیقه ی هر کدام را اجرا کرد تا همه ی افراد حاضر در عروسی لذت کافی از پخش آهنگ های مورد علاقه خود را ببرد، انتخاب دی جی به جهت تنوع در آهنگ های اجرایی میتواند گزینه بهتری در موسیقی باشد.

هیچ نتیجه ای یافت نشد.

بالا