برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

شرکت خدماتی نظافتی تهران

شرکت خدماتی نظافتی تهران

بهترین شرکت خدماتی نظافتی تهران

در تهران شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت راه پله ، نظافت ادارات و …  بسیار زیادی (مجاز و غیر مجاز) وجود دارد که خدمات ارائه می دهند. از این رو ما تصمیم داریم در این بخش از سایت سرویسان لیست 10 شرکت خدماتی نظافتی تهران را به شما معرفی کنیم که از هر نظر بهترین هستند.

شرکت نظافت منزل تهران

اگر در تهران ساکن هستید و به دنبال شماره تلفن شرکت نظافت منزل تهران هستید تا بتوانید خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید میتوانید از طریق لیست پایین اقدام کنید. ما لیست 10 شرکت خدماتی مجاز تهران را به همراه تلفن و آدرس معرفی کردیم

لیست شرکت خدماتی نظافتی و نظافت منزل تهران

شرکت خدماتی

شرکت خدماتی شماره یک

شرکت خدماتی نظافتی شماره 1

 • برخی از خدمات:
 • آدرس:
 • شماره تماس:
 • وبسایت:
 • اینستاگرام:

شرکت خدماتی نظافتی

شرکت خدماتی شماره دو

شرکت خدماتی نظافتی شماره 2

 • برخی از خدمات:
 • آدرس:
 • شماره تماس:
 • وبسایت:
 • اینستاگرام:

شرکت خدماتی نظافتی

شرکت خدماتی شماره سه

شرکت خدماتی نظافتی شماره 3

 • برخی از خدمات:
 • آدرس:
 • شماره تماس:
 • وبسایت:
 • اینستاگرام:

شرکت خدماتی

شرکت خدماتی شماره چهار

شرکت خدماتی نظافتی شماره 4

 • برخی از خدمات:
 • آدرس:
 • شماره تماس:
 • وبسایت:
 • اینستاگرام:

جهت مطالعه سریع هر بخش روی عنوان آن کلیک کنید.

شرکت خدماتی نظافتی تهران

حتما برای خیلی از خانواده پیش آمده است که به دلیل مشغله کاری و نداشتن وقت، نظافت خانه برایشان سخت می شود و نمی توانند آنطور که می خواهند به نظافت منزل خود برسند؛ این افراد دائما در حال درخواست کردن از اطرافیان هستند که در نظافت منزل به آن ها کمک کنند اما در بسیاری از مواقع کسی در دسترس نمی باشد و باید فرد به تنهایی برای نظافت منزل برنامه ریزی کند؛ اما گزینه های بهتر و مناسبی برای این مواقع وجود دارند که می تواند کمک بسیار بزرگی در نظافت منزل به افراد بکند و دغدغه خانه تکانی را برای افرادی که وقت نظافت کردن منزل را ندارند، حل کند؛ امروزه شرکت های خدمات نظافت در تهران ایجاد شده است که صفر تا صد نظافت منزل را انجام می دهند و شما می توانید با خیال راحت به کارهای خود برسید.

خدمات نظافتی علاوه بر این که در شرکت های خدماتی انجام می شود در برخی مواقع افرادی هستند که به صورت مستقل برای نظافت خانه ها برای کسب درآمد کار می کنند که این افراد معمولا با معرفی اطرافیان و آشنایان انجام می شود.

در حالت کلی خدمات نظافتی می تواند کمک بسیار بزرگی در خانه تکانی ها برای افراد داشته باشد؛ اما باید بدانید که کدام شرکت خدماتی خدمات خوبی ارائه می دهند و در کارشان حرفه ای هستند؛ ما در این مقاله شما را با ویژگی های شرکت های خدمات نظافتی آشنا خواهیم کرد و به معرفی بهترین شرکت های خدماتی در تهران می پردازیم.

شرکت خدماتی نظافتی تهران

شرکت خدماتی چیست؟

شرکت خدماتی به مجموعه ای گفته می شود که به منظور انجام کارهای خدماتی و نظافتی تشکیل شده اند و به انجام امورات مهم خدماتی در منازل افراد می پردازند؛ این مجموعه ها برای راحتی افرادی که وقت رسیدگی به نظافت منزل را ندارند و یا انجام کارهای سنگین برایشان به دلایل مختلف مقدور نمی باشد ایجاد شده اند و می توانند صفر تا صد کارهای منزل را به طور مرتب و منظم انجام دهند.

شرکت های خدماتی بسیاری در مناطق مختلف شهر وجود دارند که در حال فعالیت هستند و هر کسی به راحتی می تواند از خدمات این شرکت ها در نزدیک ترین محل سکونت خود بهرمند شود، اما نکته ای که مهم است انتخاب بهترین شرکت خدماتی با  ارایه خدمات حرفه ای می باشد چرا که بعضی از شرکت ها کارهای خدماتی منازل را به طور منظم و خوب انجام نمی دهند و فقط ظاهر کار را کمی بهتر نشان می دهند؛ بنابراین در انتخاب شرکت های خدماتی باید دقت کافی را داشته باشید.

شرکت خدماتی تهران

شرکت های خدماتی در تهران همانطور که گفته شد در زمینه خدماتی فعالیت دارند و این فعالیت میتواند به موارد بسیاری شامل شود؛ خدمات نظافتی ، خدمات تعمیراتی ، باربری و دیگر خدماتی که در یک منزل مورد نیاز افراد می باشد را در شرکت های خدماتی انجام می دهند؛

برخی از شرکت های خدماتی با فراهم کردن برنامه های نرم افزاری سعی کرده اند که دسترسی افراد به این شرکت ها را راحت بکنند و هر کسی بتواند به راحتی با این برنامه ها درخواست خود را ثبت کند و در کمترین زمان نیروی کمکی به محل مورد نظر مراجعه می کنند؛ و همچنین راه های ارتباطی دیگری وجود دارد که برای دسترسی به شرکت های خدماتی استفاده می کنند.

شرکت های خدماتی حرفه ای با به کار گیری نیروهای متخصص در زمینه های مختلف نظافتی و تعمیراتی سعی بر ارائه خدمات با کیفیت و جلب رضایت مردم کرده است؛ در این مقاله ما لیست بهترین شرکت های خدماتی را با درج اطلاعات کامل با توجه به ویژگی هایی که دارند را در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانیم شما را در انتخاب بهترین شرکت های خدماتی یاری کرده باشیم.

نظافت منزل تهران

نظافت منزل تهران

شرکت های معرفی شده در این مقاله در زمینه های زیادی از جمله تعمیرات و نظافت و کارهای مهندسی و فنی و ….فعالیت می کنند و سرویس دهی به نقاط مختلف شهر را دارند که از پرطرفدارترین درخواست های خدماتی نظافت منزل می باشد که با توجه به درخواست مشتریان برای انجام کارهای منزل نیروی خانم و آقا اعزام می کنند.

هزینه نظافت منزل

هزینه نظافت منزل با توجه به میزان کاری که انجام می شود و نوع خدماتی که از طرف شرکت ارائه می شود صورت می گیرد و هر خدماتی نرخ جداگانه ای دارد برای مثال برای نظافت راه پله ها تعداد پله ها بر قیمت خدمات تاثیر می گذارد؛ برای اطلاع از قیمت ها با شماره تماس های درج شده در این مقاله می توانید با مدیریت شرکت های مورد نظر ارتباط داشته باشید و اطلاعات کامل از هزینه های خدمات را بدانید و همچنین از طریق برنامه های نرم افزاری موجود این شرکت ها می توانید از قیمت های خدمات به طور کامل اطلاع داشته باشید.

نکاتی در رابطه با سرویس دهی خدمات نظافتی

– نیروهای اعزامی برای نظافت منزل اگر مورد پسند افراد نبود تا یک ساعت می توانند نیروها را عوض کنند و بدون پرداخت هزینه اضافی درخواست نیروی ماهرتری بکنند.

– نکته قابل توجه این است که در نظر داشته باشید مواد شوینده و ابزار شستشو از جمله جارو و چهار پایه و… بر عهده صاحب خانه می باشد و باید آماده کند.

– هزینه نظافت مشاعات از جمله راه پله ، نرده و حیاط و پارکینگ  باهم متفاوت است و هر کدام نرخ جداگانه ای دارند؛ برای شستن این سطوح نیروهای خدماتی از مواد اسیدی و جوهر نمک به جهت حفظ سلامتی و آسیب نزدن به سطوح استفاده نمی کنند.

– اگر ساعت کاری نظافت برای ساعات شب انجام شود مشتری موظف به پرداخت هزینه اضافی برای ایاب و ذهاب نیروها می باشد.

– شرکت های خدماتی فقط از راه های ارتباطی موجود با مشتریان در ارتباط می باشند و درخواست ها باید با شرکت ها هماهنگ شود نه با نیروهای خدماتی؛

– نیروهای آقا و خانم بر اساس درخواست مشتری ها اعزام می شوند.

– تقاضا برای نیروی خدماتی خانم معمولا زیاد می باشد چرا که افراد بر این باورند که خانم ها در انجام کارهای منزل نظم و سلیقه خاصی دارند؛ به همین جهت برای درخواست نیروی خانم باید از قبل هماهنگی های لازم را با شرکت ها انجام دهید؛ و این نکته را در نظر بگیرید که هزینه نیروهای خانم و آقا نیز باهم متفاوت می باشد.

شرکت های خدماتی با ارائه تمام خدمات مربوط به منازل را در شرق و غرب و شمال و جنوب تهران برای هر منطقه ای انجام می دهند و با اعزام نیروهای متخصص و کارگر آقا و خانم بر اساس در خواست مشتری آماده خدمات رسانی برای افراد می باشند و با خیال راحت می توانید نظافت منزل و تعمیرات و حمل و نقل اثاثیه و کارهای دیگر منزل را به این شرکت ها بسپارید.

شرکت خدماتی تهران

مزایای استفاده از شرکت خدماتی نظافتی

یکی از اصلی ترین مزایای استفاده از شرکت های خدماتی، انجام صفر تا صد کارهای مورد نیاز منزل به طور دقیق و تخصصی می باشد که کار را برای افراد منزل راحت می‌ کند و برای کسانی که انجام امورات منزل برایشان به دلایل مختلف مقدور نمی باشد گزینه بسیار مناسبی می باشد و کار را برای آن ها بسیار راحت می کند.

از نکاتی که باید توجه داشته باشید انتخاب شرکت های خدماتی می باشد چرا که راحتی شما بستگی به انجام فعالیت هایی است که مورد نیاز شما باشد و هر تعمیرات و خواسته ای  که در منزل نیاز دارید باید شرکت خدماتی نیروی متخصص آن را اعزام کند؛ برخی از شرکت ها خلاصه به چند فعالیت اصلی می شوند و فعالیت های زیادی در زمینه خدماتی ندارند که این برای افراد مورد پسند نمی باشد و افراد انتظارشان از شرکت های خدماتی انجام تمام کارهای کوچک و بزرگ منزل می باشد؛ بنابراین قبل از انتخاب شرکت خدماتی از انجام فعالیت های موجود و تخصص نیروهای شرکت اطلاعات کامل در دست داشته باشید و در صورت مورد پسند بودن برای ثبت درخواست اقدام کنید.

بهترین شرکت خدماتی تهران

برای انتخاب شرکت های خدماتی به چند نکته زیر توجه داشته باشید:

نیروی کار متخصص:

یکی از مهمترین نکته ای که در انتخاب شرکت خدماتی باید توجه داشت تخصصی بودن نیروهای کار می باشند که بتوانند در زمینه تعمیرات لوازم خانه و دیگر کارها به صورت حرفه ای و بدون ایراد فعالیت کنند و اصول کار در منزل را بدانند.

نیروی کار با احترام و مرتب:

نیروی کاری که برای کار در منزل اعزام می شود باید با رفتار مناسب و با احترام با مشتری ارتباط برقرار کند و البته مشتری نیز باید رفتار مناسبی با نیروهای خدماتی داشته باشند و اینکه نیروها از ظاهر مرتبی برخوردار باشند چرا که بخشی از اعتبار شرکت ها به رفتار و نوع پوشش نیروها بستگی دارد و اعتماد افراد را جلب می کنند.

نیروی کار وقت شناس:

وقت شناسی نیروی کار از جمله مسئولیت پذیری شرکت ها را نشان می دهد که چقدر برای مشتری و کار خود ارزش قاعل هستند؛ مشتری در ساعتی که درخواست کار خود را ثبت کرده است باید در همان ساعت نیروی کار در محل مورد نظر حاضر باشند تا بتوانند رضایت مشتری را جلب کنند و کار مردم را در زمان مناسب خود تحویل دهند؛ در حالت کلی شرکت های خدماتی باید آماده ارائه خدمات در هر زمانی که ثبت می شود باشند و برنامه ریزی دقیق برای ساعات درخواستی را داشته باشند.

کیفیت نظافت منزل:

همانطور که می دانید کیفیت کار در هر زمینه ای حرف اول را می زند و بسیار مهم است که کار انجام شده با کیفیت و تخصص کافی انجام شود؛ انتظار مشتری ها معمولا در درخواست کار از شرکت های خدماتی کیفیت کار در انجام نظافت منزل می باشد که باید در اولویت کار شرکت ها قرار بگیرد.

برنامه ریزی منظم امور نظافتی:

نظافت منزل کاری است که معمولا مورد استفاده مکرر در هر ماه قرار میگیرد و کسانی که وقت نظافت کردن به صورت ماهانه ندارند می توانند با شرکت های خدمات نظافت منزل هماهنگ شود تا با برنامه ریزی های منظم هر ماهه برای نظافت منزل نیروی کار خانم و آقا بر اساس درخواست صاحب خانه اعزام شود.

شرکت های معرفی شده در این مقاله همه روزه آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در هر منطقه ای که هستید می باشد و با اعزام خانم و آقا برای نظافت منزل با هزینه ی بسیار مناسب و برنامه ریزی منظم تمام کارهای نظافتی منزل را انجام می دهند.

[kkstarratings]

هیچ نتیجه ای یافت نشد.

بالا