برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

عمل زیبایی بدن

عمل زیبایی بدن

عمل زیبایی بدن

همانطور که می دانید در تهران و دیگر استان های ایران مرکز جراحی و عمل زیبایی بدن زیادی وجود دارد که همواره مشغول به کار هستند، از این رو ما تصمیم داریم لیست 10مرکز و کلینیک معتبر عمل زیبایی بدن در تهران و دیگر استانها که از هر نظر بهترین هستند را به شما عزیزان معرفی کنیم.

بهترین کلینیک جراحی زیبایی بدن

اگر در تهران و دیگر استانهای ایران سکونت دارید و به دنبال بهترین کلینیک جراحی زیبایی بدن (شکم، پهلو ، ران ، ساق پا ، واژن ، آلت تناسلی و … ) با قیمت ارزان و مناسب هستید ما بهترین ها را در اختیار شما قرار دادیم.

عمل زیبایی بدن در تهران

امروزه عمل زیبایی به یکی از مهمترین دغدغه ی افراد به خصوص در جوانان تبدیل شده است، زیبایی در هر انسانی موجب اعتماد به نفس بالا در آنها میشود به همین دلیل خیلی ها سعی میکنند به هر طریقی که می شود زیبایی را در خود به ارمغان بیاورند؛ برای زیبایی اندام و چهره راه و روش های متعددی وجود دارد که می شود انجام داد و تقریبا به آن زیبایی که میخواهید نزدیک شوید از جمله ورزش کردن و استفاده از روش های خانگی برای زیبا کردن چهره و اندام و…

البته بعضی اوقات این روش ها نتیجه مطلوب قابل انتظار افراد را به وجود نمی آورد و مدت زمان طولانی را باید برای گرفتن نتیجه از این روش ها طی کرد؛ به همین جهت افراد به سمت انجام عمل های زیبایی می روند و نواقص و ایرادات بدنی خود را از طریق عمل زیبایی رفع میکنند؛ عمل زیبایی برای کسانی که واقعا روش های خانگی برای بدن آنها جواب نمیدهند پیشنهاد خوبی است و به آنها کمک میکند تا بتوانند به تناسب اندام مطلوب برسند.

برخی افراد ممکن است بر اثر دلایل مختلفی از جمله ابتلا به بیماری خاصی یا مثلا شکستگی بینی و کم کردن وزن، دچار بهم ریختگی تناسب اندام و زیبایی شوند و این موضوع کاملا برای آنها نگران کننده و ناخوشایند شده باشد و باعث شود که اعتماد به نفس خود را از دست داده باشند، اما امروزه با پیشرفت علم پزشکی برای هر مشکلی راه حل مناسبی پیدا کرده اند که میتواند معنی واقعی زیبایی را در هر فردی نشان دهند؛ با ما همراه باشید تا شما را با انواع عمل های جراحی زیبایی بدن آشنا کنیم و به بررسی هر کدام بپردازیم.

جراحی زیبایی بدن در تهران

جراحی زیبایی سینه در عمل زیبایی بدن

جراحی زیبایی سینه انواع مختلفی دارد که هر کدام برای عمل خاصی انجام میشود؛ جراحی زیبایی سینه برای کسانی که بدنشان افتاده و بد فرم میباشد مناسب است و همچنین کسانی که به دلیل بیماری سرطانی باعث قطعی سینه در آنها شده است میتوانند با جراحی زیبایی مشکل خود را حل کنند؛ عمل جراحی زیبایی نیز برای آقایان وجود دارد که برای کوچک کردن سینه که به آن ژنیکوماستی میگویند انجام می شود.

به چند مورد از انواع عمل جراحی زیبایی سینه با توضیحاتی در مورد هر کدام اشاره میکنیم:

ماموپلاستی:

ماموپلاستی نوعی عمل زیبایی میباشد که برای کوچک کردن سینه کاربرد دارد، عمل ماموپلاستی برای کسانی که به دلیل بزرگی بیش از حد سینه اذیت می شوند و باعث ایجاد درد در بدن آنها شده است بسیار موثر است چرا که بزرگی سینه مضرات زیادی برای قسمت های گردن و قفسه سینه به وجود می آورد. این عمل با خارج کردن چربی های اضافی صورت میگیرد و با جمع کردن افتادگی پوست، سینه ها را به طرف بالا میکشند که علاوه به کوچک شدن سینه، فرم بهتری به آن میدهند، بعد از عمل ماموپلاستی اقدامات لازم را برای بهبود آن باید انجام دهند که توسط پزشک جراح تاکید میشود و همچنین از لباس طبی مخصوص باید استفاده کرد؛ لازم به ذکر می باشد که هر عمل جراحی زیبایی که انجام می دهید با مشاوره قبل از عمل صورت بگیرد و از معایب و مزایای آن آگاه باشید.

عمل بزرگ کردن سینه:

برخی افراد هستند که سینه آنها بسیار کوچک میباشد و همین مورد باعث میشود که آنها از فرم بدنی خود راضی نباشند؛ برای این افراد عمل جراحی بزرگ کردن سینه با مشاوره و راهنمایی پزشک جراح متخصص میتواند راه حل مناسبی باشد که این عمل به صورت های پروتز و تزریق چربی صورت میگیرد، که هر یک فرایند جداگانه ای دارند؛ که به توضیحاتی  از هر کدام میپردازیم:

انجام عمل پروتز از دو مواد تشکیل دهنده آب نمکی و سیلیکونی استفاده میشود که هر کدام ویژگی های متفاوتی دارد؛ در روش آب نمکی فرم سینه ها کمی مصنوعی تر نشان داده می شوند و ممکن است در اثر برخورد ضربه یا موارد دیگر باعث پارگی پروتز شود و مواد داخل آن به اطراف سینه ها ریخته و در بدن باقی بماند که توسط بدن دفع میشود؛ و اینکه این پروتز ها به صورت کیسه ای کوچک هستند که از آب نمک استریل بعد از قرار گرفتن در سینه، پر می شوند.

در روش پروتز سیلیکونی با توجه به اندازه پروتز، برشی در زیر سینه ایجاد میکنند و پروتز را در محل مورد نظر قرار میدهند، و به اشکال گرد و قطره اشکی وجود دارند؛  این روش فرم طبیعی تری به سینه ها میدهد و مقاوم تر از پروتز آب نمکی است، اما اگر در اثر آسیب خوردگی پاره شود مایع آن در اطراف سینه ها باقی میماند و گسترش پیدا میکند.

عمل تزریق چربی همانطور که از اسم آن مشخص است با استفاده از دستگاه های مخصوص، چربی به نواحی سینه منتقل میکنند که باعث بزرگ شدن سینه ها میشود که این چربی ها را از قسمت، ران، پهلو و شکم میگیرند و به قسمت های سینه منتقل میکنند؛ این روش به جهت این که از چربی خود بدن افراد گرفته میشود طبیعی تر از پروتز ها میباشند؛ این عمل زیبایی به صورت سرپایی انجام میشود و معمولا نیازی به بستری شدن ندارد.

عمل زیبایی سینه

ماستوپکسی یا لیفت سینه:

ماستوپکسی روشی برای خوش فرم کردن و سفت کردن سینه ها میباشد و برای افرادی که به هر دلیلی سینه ی افتاده ای دارند مناسب می باشد، در این روش قسمت های پایین سینه و بالای آن را برش می دهند و بخش های اضافی را حذف میکنند تا افتادگی آن از بین برود و خوش فرم شود.

کوچک کردن سینه مردان (ژنیکوماستی):

در بعضی مردان دیده میشود که سینه بزرگی دارند که برای آنها ناخوشایند است و آنها را از شرکت در میهمانی ها و جاهای دیگر منع میکند، و همچنین باعث بروز درد و اذیت در آنها می شود؛ این مورد در آقایان به نام بیماری عنوان شده است که به آن ژنیکوماستی می گویند؛ بیماری ژنیکوماستی شاید با ورزش کردن و درمان های رژیم غذایی نتیجه دلخواه شما را ندهد، در این صورت جراحی کردن بهترین روش برای از بین بردن چربی اضافی در اطراف سینه ها می باشد که به کوچک کردن آن کمک میکند؛ این عمل جراحی تقریبا یک ساعت زمان می برد و باید تا دو هفته استراحت و تحت نظر پزشک باشد.

لازم به ذکر می باشد که هر عمل زیبایی در هر بخش از بدن ممکن است فواید و عوارض خاصی داشته باشد، که حتما برای انجام هر عمل زیبایی به صورت کامل در آن زمینه تحقیق کافی داشته باشید و فواید و عوارض آن به طور گسترده مطالعه بفرمایید.

عمل زیبایی شکم

انواع جراحی زیبایی شکم

جراحی زیبایی شکم برای مواقعی کاربرد دارد که فردی در اثر افزایش وزن یا زایمان کردن و هر دلیل دیگری دچار افتادگی و بد فرم شدن شکم شده است و همانطور که می دانید ناحیه شکم تاثیر زیادی در تناسب اندام افراد چه در خانم ها و چه در آقایان دارد و موضوع بسیار حساسی برای آنها میباشد و دائما در حال تلاش برای کوچک کردن شکم خود هستند و معمولا نتیجه مطلوبی از روش های متعدد نگرفته اند؛ در این صورت جراحی های زیبایی شکم از جمله جراحی ابدو مینوپلاستی , لیپوماتیک , لیپوساکشن , لیپولیز و … وجود دارند که میتواند شما را از چربی های اضافی شکم و پهلو و بزرگ بودن شکم خلاص کند.

لیپوماتیک:

لیپوماتیک یکی از جراحی های زیبایی شکم میباشد که خطر خاصی برای بدن ندارد و فرد نگران خونریزی و سوختگی پوست نمیشود؛ در این روش با استفاده از میله های مکشی که از جنس فلز میباشند از طریق دو سوراخ که در سطح شکم ایجاد میکنند وارد شکم میشود و چربی های اضافی را با این میله ها شکسته و تخلیه می کنند که از این چربی های تخلیه شده برای عمل زیبایی سینه و باسن در روش تزریق چربی استفاده میشود.

عمل لیپوساکشن شکم:

جراحی لیپوساکشن روشی است که چربی های انباشته شده در شکم و پهلو را با وسیله ی مخصوص جراحی میسوزانند و از طریق میله های مکشی تخلیه میکنند؛ این روش در گذشته کاربرد بیشتری داشته است که امروزه لیپوماتیک جایگزین بهتری برای این عمل میباشد زیرا در عمل لیپوساکشن به علت این که چربی با حرارت از بین میرود ممکن است به پوست آسیب وارد شود و پوست بسوزد.

ابدومینوپلاستی شکم:

عمل ابدومینوپلاستی کمی متفاوت تر از دیگر عمل های زیبایی شکم میباشد؛ در این روش علاوه بر اینکه چربی های بدن را از بین می برند پوست شکم را با انجام عمل جراحی سفت میکنند و شکم را از حالت افتادگی خارج میکنند؛ این عمل با روش های لیپوساکشن یا لیپوماتیک ابتدا چربی سوزی میشود و بعد قسمت های اضافی پوست برداشته میشود و جای ناف با توجه به ترمیم شکم تغییر میکند و شکم کاملا صاف و سفت و خوش فرم میشود.

عمل لیپولیزر:

عمل لیپولیزر با استفاده از لیزر صورت میگیرد و چربی های شکم با لیزر آب میشود و قابل انتقال به نواحی دیگر بدن نمی باشد؛ در این روش بعد از لیزر چربی افتادگی شکم را نیز رفع میکنند؛ این روش عمل زیبایی شکم به افرادی پیشنهاد میشود که چربی زیادی در اطراف شکم و پهلو ندارند‌.

جراحی زیبایی براکیوپلاستی:

جراحی براکیوپلاستی برای بازو ها انجام میشود و برای کسانی که بازوهای بزرگ و شل دارند و باعث شده که بازوهای آنها بد فرم دیده شود مناسب میباشد؛ در عمل براکیوپلاستی ابتدا چربی بازوها با روش لیپوساکشن سوزانده و خارج میشود و بعد قسمت های اضافی پوست برش داده میشود بعد از عمل از گن های مخصوص بازو استفاده میکنند. این روش جراحی گزینه مناسبی برای داشتن بازوهای سفت و صاف میباشد.

عمل زیبایی پا

جراحی زیبایی پا

جراحی زیبایی پا نیز یکی دیگر از روش های زیبایی پا میباشد که کمک میکند تا پاهای خوش فرمی داشته باشید؛ خوش فرمی پا تاثیر بسیاری در زیبایی اندام دارد، برخی افراد به دلیل چربی های اضافی در پاها نمیتوانند لباس های خاصی برای مجالس بپوشند و همیشه از بد فرم بودن پاهایشان ناراضی هستند و به هر روشی و درمانی برای سوزاندن چربی پاها انجام میدهند که در اکثر مواقع نتیجه مطلوبی نمی گیرند؛ اما با جراحی پا میتوانند به تناسب اندام مورد انتظار خود دست یابند و چربی های اضافی را از پاها و ران های خود حذف کنند و به اندام ایده آل خود برسند.

عمل زیبایی ساق پا

جراحی زیبایی ساق پا:

همانطور که در مطالب بالا گفته شد برخی افراد از قسمت پاها اندام بد فرمی دارند یکی از این معایب پاها در ساق پا بیشتر دیده می شود، برخی افراد دارای ساق پای بسیار لاغر و یا بسیار بزرگ هستند که با اندام کلی آنها تناسبی ندارد؛ و معمولا ورزش کردن تاثیر چندانی در این قسمت پاها ندارد به همین خاطر به سراغ جراحی زیبایی ساق پا می روند که گزینه بهتری برای خوش فرم کردن ساق پا میباشد. در این روش با تزریق چربی و پروتز و ایمپلنت به زیبایی و رفع لاغری بیش از حد پاها کمک میکنند.

پروتز ساق پا:

پروتز ساق پا برای چاقی و پر کردن ساق پا انجام میشود و برای کسانی که ساق پای آنها به دلایل مختلف طبیعی و بیماری خاص، دچار لاغری شدید شده اند پیشنهاد داده میشود؛ در این روش با استفاده از تزریق ژل و تزریق سیلیکونی نواحی مورد نظر پاها را از طریق برش کوچکی در زیر زانو پر میکنند و لازم است برای انجام این جراحی فرد تحت بی حسی قرار بگیرد، این عمل به مدت تقریبا ۴۰ دقیقه زمان طول میکشد.

تزریق چربی در ساق پا:

تزریق چربی همچون تزریق ژل انجام می شود با این تفاوت که این روش بجای ژل، چربی به پاها منتقل میکنند که این چربی ها را از نواحی بدن از جمله شکم و پهلو میگیرند، که معمولا نیازی به بستری شدن فرد نیست.

لیپوماتیک ساق پا:

این روش برای افرادی مورد استفاده قرار میگیرد که دارای ساق پای بسیار بزرگ میباشند‌، در لیپوماتیک چربی های اضافی ساق پا به وسیله میله های فلزی مکشی برداشته و خارج می شود؛ این عمل زیبایی ساق پا همچون دیگر جراحی پا به صورت سرپایی انجام می شود و نیازی به بستری شدن ندارد و ممکن است قسمتهایی از ساق پا کمی کبودی داشته باشد که طبیعی میباشد و نگرانی ندارد و با استفاده از گن های مخصوص پا برطرف خواهد شد.

عمل زیبایی ران پا

جراحی زیبایی ران پا:

برخی افراد دارای ران پای بسیار بزرگ می باشند که علاوه بر شکل ظاهری در بسیاری از مواقع باعث اذیت آنها در موقع راه رفتن و حتی نشستن می شود و دچار ایجاد درد در قسمت های پا می شود؛ این مشکل برای افرادی که تحرک ندارند بیشتر پیش می آید زیرا چربی در قسمت های ران پا به دلیل کم تحرکی جمع و باعث چاقی در آن ناحیه میشود؛ جراحی زیبایی ران پا به صورت تایوپلاستی برای این افراد گزینه مناسبی برای لاغری ران است که در این جراحی با حذف چربی به روش لیپوساکشن و برش قسمت های اضافی ران با روش لیفت پاهایی خوش فرم و سفتی ایجاد میکند.

عمل زیبایی واژن

عمل زیبایی واژن

امروزه یکی از رایج ترین عمل ها برای زیبایی بدن، عمل زیبایی واژن است که به آن لابیاپلاستی میگویند که بسیار مورد پسند برای خانم های جوان میباشد، زیرا مواردی مثل زایمان ممکن است دچار آسیب دیدگی در ناحیه واژن شود و شکل و اندازه واژن تغییر کند که این موضوع برای خانم ها بسیار نگران کننده می باشد و در برخی مواقع باعث درد در نواحی واژن می شود؛ عمل لابیاپلاستی با استفاده از لیزر کمک میکند تا مشکل ظاهری واژن رفع شود و شکل ظاهری آن زیبا شود؛ این عمل بدون هیچ گونه خطری است و نیازی به بخیه زدن ندارد.

لیفت پوست در عمل زیبایی بدن

لیفت پوست با هدف صاف کردن پوست و کشیدگی پوست های افتاده و شل انجام میشود، به طور طبیعی پوست با افزایش سن و یا انجام جراحی های زایمان دچار افتادگی میشوند که ظاهر بد فرمی به اندام می دهد که باعث ناراحتی افراد می شود، چرا که داشتن شکم صاف و سفت میتواند تاثیر بسیار زیادی در تناسب اندام داشته باشد به همین جهت لیفت پوست میتواند این زیبایی را در اندام شما به ارمغان بیاورد؛ در عمل لیفت پوست قسمت های افتاده و نا متقارن شکم و پهلو با برش هایی در اطراف شکم و پهلو برطرف میشود و همچنین لیفت برای نواحی مختلف بدن مثل ران ها و بازوها و سینه ها و… انجام می شود که همراه با چربی سوزی میتواند به زیبایی چشم گیری تبدیل شود.

هیچ نتیجه ای یافت نشد.

بالا