برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

عمل زیبایی صورت

عمل زیبایی صورت

عمل زیبایی صورت

در تهران و دیگر استان های ایران مرکز جراحی و عمل زیبایی صورت زیادی وجود دارد که همواره مشغول به کار هستند، که هر کدام از دکتر ها ، ویژگی ها و تجهیزاتی خاص خود برخوردار هستند. از این رو ما تصمیم داریم لیست 10مرکز معتبر عمل زیبایی صورت در تهران و دیگر استانها که از هر نظر بهترین هستند را به شما عزیزان معرفی کنیم.

بهترین کلینیک عمل زیبایی صورت

اگر در تهران و دیگر استانهای ایران سکونت دارید و به دنبال بهترین کلینیک جراحی صورت با قیمت ارزان و مناسب هستید ما بهترین ها را در اختیار شما قرار دادیم که می توانید در ادامه لیست را مشاهده کنید.

عمل زیبایی صورت در تهران

زیبایی صورت موضوع بسیار مهم در زندگی افراد می باشد که به آن توجه خاصی دارند، هر فردی دوست دارد که زیبا باشد و ایراد و عیب های صورت خود را به روشی درست کند، افراد به دلیل افزایش سن و عوامل دیگر ممکن است چین و چروک هایی در صورتش به وجود بیاید که این موضوع برای هر فردی مخصوصا در خانم ها بسیار ناراحت کننده است، بخش هایی از صورت مثل دور چشم ها پوست حساسی دارند و اگر در معرض نور آفتاب قرار بگیرند یا با افزایش سن پوست آنها دچار آسیب دیدگی میشود و زیبایی فرد را کاهش می دهد؛ اما امروزه با وجود جراحی های زیبایی هر مشکل پوستی قابل حل می باشد.

ما در این مقاله قصد داریم که شما را با انواع جراحی های زیبایی صورت آشنا کنیم و به توضیحات مفید در رابطه با زیباسازی صورت بپردازیم.

عمل زیبایی صورت در تهران

جراحی پلاستیک صورت

جراحی پلاستیک صورت فرایندی در پزشکی است که به ترمیم پوست صورت می پردازد؛ این جراحی برای افرادی مناسب است که پوست صورت یا پوست بدنشان به دلایل مختلف از جمله سوختی، افزایش سن یا آسیب دیدگی و…. دچار پیری پوست یا چین خوردگی و افتادگی پوست شده اند بسیار موثر است؛ جراحی پلاستیک از گذشته تا به امروز مورد استقبال بسیاری از افراد مخصوصاً افراد سر شناس و معروف و شناخته شده شهرهای بزرگ قرار داشته است که امروزه به صورت پیشرفته تری با اطمینان کامل از سلامت پوست انجام می شود؛ در جراحی پلاستیک از ماده مصنوعی برای صورت و پوست استفاده نمی کنند بلکه پوست را با روش های خاص خود ترمیم و شاداب میکنند؛ جراحی پلاستیک به شما کمک میکند تا از بتوانید با روش های موثر که توسط پزشک متخصص انجام می شود افتادگی پوست و چین و چروک و جوش پوستی و سوختگی و هر نوع آسیب های پوستی و عیب های پوست صورت خود را برطرف کنید و زیبایی چهره خود را به ارمغان بیاورید.

نکته قابل توجه در انجام جراحی پلاستیک انتخاب بهترین متخصص جراحی پلاستیک برای صورت و بدن می باشد، چرا که زیبایی صورت موضوع بسیار حساس و پر اهمیتی می باشد و اگر توسط پزشک جراح متخصص انجام نشود ممکن است نتیجه غیر قابل جبرانی داشته باشد؛ جراح پلاستیک متخصص باید قبل از انجام عمل زیبایی صورت افراد را از عوارض و نکات مهم جراحی آگاه کند؛ جراحی پلاستیک صرفا فقط به زیبایی صورت شامل نمی شود بلکه ایراد های بدنی هر فرد از جمله بد فرم بودن شکم و چروک های بدنی و آسیب های وارد شده بر قسمت گوش و هر بخش دیگر از بدن ،می شود با جراحی پلاستیک برطرف ساخت؛

جراحی زیبایی صورت و بدن انواع مختلفی دارد و شامل تمام اجزای بدن و صورت می شود؛ لاغری یا چاقی بیش از حد، فرم بد بینی، به طور جدی در زیبایی افراد تاثیر دارد و باید به صورت تخصصی توسط جراح های متخصص رفع شود.

امروزه با توجه به پیشرفت علم پزشکی عوارض و خطرات ناشی از جراحی های زیبایی را تا حد زیادی کاهش یافته شده است؛ برخی افراد بر این باورند که جراحی حتما با انجام عمل برش پوست صورت میگیرد اما باید توجه داشته باشید که با روش های بروز و پیشرفته ای که امروزه ایجاد شده، سعی بر این است که برای پوست آسیب وارد نشود و یا سریع بهبود یابد.

دلیل انتخاب جراحی پلاستیک صورت

انتخاب جراحی پلاستیک صورت به منظور جوان سازی و رفع ایرادات ظاهری صورت انجام می گیرد، اصولا جراحی لاستیک صورت توسط متخصص حلق و بینی انجام می شود و فقط مختص یک عضو از صورت نمی باشد و شامل کل اجزای صورت و حتی بدن است؛

نحوه انجام خدمات جراح پلاستیک به بخش شامل میشود که یک بخش، زیباسازی صورت را شامل می شود و بخش دیگر به ترمیم و بر طرف سازی نواقص صورت و بدن شامل می شود که به توضیحاتی از هر کدام میپردازیم:

جراحی ترمیم یا بازسازی صورت برای رفع ایراداتی همچون شکستگی بینی، ترک خوردگی لب، و آسیبهای ناشی از ضربه خوردگی و….انجام می شود و جنبه ترمیمی دارد.

اما جراحی زیبایی یا آرایشی صورت برای زیباسازی هر چه بیشتر صورت انجام میگیرد و کسانی که میخواهند بخشی از صورت خود زیباتر کنند، مثل گونه گذاری، رفع چین و چروک دور چشم، زاویه سازی صورت و… جراحی زیبایی آرایشی برایشان انجام می شود.

انواع عمل زیبایی صورت

انواع عمل زیبایی صورت

در این بخش از مقاله شما را با انواع  جراحی زیبایی صورت از جمله، چشم، فک و چانه و بینی آشنا میکنیم و به بررسی آنها می پردازیم:

جراحی زیبایی چشم

درشت بودن و فرم چشم ها تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد که هر فردی را مشتاق انجام این عمل زیبایی چشم میکند؛ جراحی زیبایی چشم خود انواع مختلفی بر اساس فرم صورت دارد که به صورت موارد زیر میباشد:

-کانتوپلاستی یا شکاف دادن گوشه داخلی چشم: برای کشیده و بزرگ کردن چشم انجام میگیرد

-پهن کردن پلک پایین: برای رفع خستگی چشم و افتادگی پلک پایین انجام میشود.

-اپیکانتوپلاستی یا عمل گوشه خارجی پلک: برای برطرف سازی پف پلک بالا که کمی خطرناک تر از جراحی های دیگر چشمی می باشد که باید توجه کرد.

-پتوز یا عمل افتادگی پلک: برای رفع افتادگی پلک انجام میشود

زاویه سازی صورت و فک

زاویه سازی صورت برای باریک کردن و برای رفع نا هماهنگی بین دو فک انجام میشود که به دو صورت انجام میگیرد:

روش غیر جراحی:

در این روش با استفاده از تزریق ژل و بوتاکس و چربی جاهای خالی و مورد نظر برای برجسته سازی فک پر میشود.

روش جراحی:

این روش نیز برای کوچک کردن چانه و فک انجام میگیرد که با عمل جراحی توسط پزشک متخصص باید انجام شود، در این عمل با ایجاد برش در داخل دهان، استخوان اضافی فک را حذف میکنند و فک را به مدل مدنظر فرم میدهند

جراحی بینی

جراحی بینی، یکی از پر طرفدار ترین عمل های زیبایی است که در میان نوجوانان و جوانان مورد استقبال زیادی قرار گرفته است، این عمل به منظور کوچک کردن و فرم دهی به بینی و ترمیم شکستگی و رفع نواقص بینی انجام میگیرد که به دو صورت عمل باز و بسته می باشد؛

جراحی زیبایی گوش

جراحی زیبایی گوش که در علم پزشکی به آن اتوپلاستی میگویند برای تغییر اندازه گوش و فرم دهی به آن صورت میگیرد و ایرادات ظاهری آن که باعث بد دیده شدن گوش میشود را برطرف می سازند.

جراحی رفع غبغب

جراحی رفع غبغب برای افرادی که در زیر چانه گوشت و چربی اضافی دارند مناسب می باشد و به صورت روش های مختلفی از جمله روش های زیر انجام می شود:

– روش تزریق: برای شکستن سلول های چربی

– روش لیزری: برای سفت کردن پوست زیر چانه و رفع افتادگی آن

– روش لیپوماتیک: برای حذف چربی های اضافی

جراحی زیبایی گونه گذاری

این جراحی زیبایی برای افرادی مناسب می باشد که گونه های کوچکی دارند و صورت آنها لاغر است، گونه تاثیر بسیاری در زیبایی چهره دارد و باعث شاداب دیده شدن صورت میشود. در این جراحی با استفاده از تزریق ژل و چربی و پروتز عمل جراحی زیبایی را انجام می دهند.

عمل زیبایی بدن

جراحی زیبایی بدن

جراحی زیبایی بدن یکی دیگر از انواع جراحی های زیبایی میباشد که به تناسب اندام کمک میکند و برای افرادی که چربی اضافی در بخش های مختلف بدن دارند و یا پوستشان به دلایل مختلف باعث افتادگی و شل شدگی می باشد پیشنهاد می شود. این جراحی زیبایی به صورت های لیفت، لیپوساکشن انجام می شود که در عمل لیفت هدف صاف کردن و سفت کردن و برداشتن پوست اضافی بدن و نقاط خاص بدن میباشد که افتادگی پوست را نیز برطرف می سازد.

و در روش لیپوساکشن چربی های اضافی بدن را حذف میکنند و باعث لاغری قسمت هایی که بیش از حد چاق هستند می شود که این امر به  ایجاد تناسب اندام و خوش فرم شدن اندام کمک می کند.

جراحی زیبایی صورت در تهران

پرطرفدار ترین عمل های زیبایی

امروزه با توجه به این که زیبایی برای اکثر افراد جزو مهمترین دغدغه های زندگی به شمار می رود و همه افراد دوست دارند به روش های مختلف خود را زیبا کنند و ایرادات بدنی و چهره خود را برطرف سازند؛ به همین جهت اکثر افراد به سمت جراحی های زیبایی می روند؛ جراحی زیبایی صورت و بدن انواع مختلفی دارد که از رایج ترین آنها جراحی بینی و چربی سوزی بدن برای تناسب اندام می باشد.

در این قسمت از مقاله به چند مورد از انواع جراحی زیبایی پر طرفدار اشاره میکنیم:

جراحی زیبایی بینی: برای کوچک کردن بینی و فرم دهی زیبا به آن مورد استفاده قرار میگیرد

جراحی زیبایی پلک: به منظور برای افتادگی پلک ها انجام می شود

لیزر پوست: لیزر کاربرد زیادی در جراحی زیبایی پوست دارد و برای رفع چین و چروک و رفع لکه های صورت و دیگر آسیب های پوستی استفاده می شود.

کاشت مو: کاشت مو برای کسانی که دچار ریزش مو شده اند مناسب میباشد، ریزش مو مخصوصا در آقایان با افزایش سن دیده میشود که برای برطرف سازی آن کاشت مو گزینه مناسبی می باشد.

جراحی لیفت گردن: همانطور که در مطالب بالا در این مقاله گفته شد لیفت برای رفع افتادگی و پوست اضافی استفاده میشود که بخش گردن نیز یکی از قسمت هایی است که چربی زیادی جذب میکند و باعث بد فرمی پوست آن می شود که با روش جراحی لیفت گردن میتوان رفع کرد.

جراحی لیفت صورت: لیفت صورت نیز یکی از پر طرفدارترین جراحی های زیبایی می باشد که به جوان سازی پوست صورت کمک میکند.

جراحی لیفت بازو: در این جراحی با برداشتن پوست و چربی اضافی بازو به سفت شدن بازوها کمک میکند.

هزینه عمل های زیبایی صورت و بدن:

هزینه های عمل های زیبایی با توجه به نوع عمل و نحوه ی انجام عمل متغییر می باشد و نرخی که توسط سازمان های مربوطه مصوب می شود. برای آگاهی از هزینه های عمل باید با پزشک مورد نظر در ارتباط باشید و با توضیحات مشکلات قابل جراحی نقاط بدن از هزینه های آن مطلع شوید‌.

آیا عمل زیبایی صورت با هزینه کم امکان پذیر می باشد؟

هزینه کم در جراحی های زیبایی که یکی از مهمترین و حساس ترین عمل ها می باشد معنای خوشایندی ندارد چرا که کیفیت کار پزشکان در انجام جراحی زیبایی بسیار مهم است و هزینه آن را نباید مورد توجه قرار دهیم و اگر میخواهیم به زیبایی که انتظار داریم برسیم و سلامتی خود را حفظ کنیم باید به دنبال کیفیت کار برویم.

عمل زیبایی صورت در ایران و جهان

جراحی زیبایی در ایران و جهان

جراحی های زیبایی امروز در تمام نقاط جهان رایج شده است و به جهت استقبال فراوان افراد از درآمد های بسیار بالایی برخوردار می باشد، جراحی زیبایی در جهان رتبه بالایی برای خود کسب کرده است؛ در این بخش از مقاله به جراحی های زیبایی در جهان میپردازیم:

جراح زیبایی در ایران

در ایران به جهت گرایش افراد به زیبایی، جراحی های زیبایی از رایج ترین جراحی ها به شمار می رود که برخی از آنها بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است و پرکاربرد می باشد.

از جمله جراحی زیبایی که در ایران طرفدار بسیاری دارد ،جراحی های فک و صورت، تزریق ها، جراحی های لیفت و لایپوساکشن و جراحی بینی میباشند.

جراح زیبایی در جهان

جراحی زیبایی در جهان از بالاترین میزان تقاضا برخوردار می باشد، مخصوصا در کشوری مثل آمریکا که افراد مشهور و معروف زیادی ساکن هستند از جهت اهمیت زیبایی الگوی افراد می باشند و مردم را به سوی انجام عمل های زیبایی سوق می دهند و تقریبا تمام عمل های زیبایی را انجام میدهند و همچنین بیشترین جراحی ها از سال 1997 تا الان مربوط به ایالات متحده می باشد.

رتبه دوم عمل زیبایی را نیز کشور برزیل با بیشترین عمل زیبایی پروتز سینه و باسن دریافت کرده است؛

کره جنوبی و ژاپن نیز به جهت علاقه بسیاری که برای داشتن چشم های غرب دارند است از میزان بالای جراحی برخوردار می باشند.

در حالت کلی اگر بخواهیم به مفهوم و دلایل انجام جراحی های زیبایی و گرایش مردم به جراحی های زیبایی در کل دنیا بپردازیم، ایجاد هر چه بیشتر زیبایی در صورت و بدن می باشد چرا که زیبایی اهمیت فراوانی برای افراد دارد و میخواهند که ظاهر خود را به بهترین شکل ممکن در موضوع زیبایی و تناسب اندام ارتقاء دهند.

بالا