برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

عمل چال گونه

عمل چال گونه

عمل زیبایی چال گونه

در تهران و دیگر استان های ایران مرکز جراحی و عمل زیبایی زیادی وجود دارد که همواره مشغول به کار هستند، که هر کدام از دکتر ها ، ویژگی ها و تجهیزاتی خاص خود برخوردار هستند. از این رو ما تصمیم داریم لیست 10مرکز معتبر عمل زیبایی صورت و چال گونه در تهران و دیگر استانها که از هر نظر بهترین هستند را به شما عزیزان معرفی کنیم.

بهترین کلینیک جراحی زیبایی چال گونه

اگر در تهران و دیگر استانهای ایران سکونت دارید و به دنبال بهترین کلینیک جراحی چال گونه (چال گونه با بخیه، نخ ، بدون جراحی مردانه و پسرانه و همچنین زنانه ) با قیمت ارزان و مناسب هستید ما بهترین ها را در اختیار شما قرار دادیم که می توانید در ادامه لیست را مشاهده کنید.

چال گونه چیست؟

یکی از ویژگی های صورت زیبا در افراد داشتن چال گونه در صورتشان است بسیار جذابیت و زیبایی خاصی دارد، این چال کمی پایین گونه ها و در برخی افراد زیر گوشه لب ها ظاهر میشود که زیبایی فرد را دو چندان میکند؛ چال گونه ظاهر فرد را شاداب نشان می دهد و سن افراد را پایین تر جلوه میدهد؛ این چال گونه در برخی افراد به طور مادرزادی وجود دارد اما برخی افراد سعی میکنند با ورزش های صورت یا روش های دیگر بر صورتشان چال ایجاد کنند؛ چال گونه نوعی گود افتادگی در صورت می باشد که هنگام حرف زدن یا خندیدن ظاهر می شود که در جذابیت صورت بسیار موثر است.

با ما همراه باشید تا با مطالب بیشتری راجع به چال گونه و روش های ایجاد چال روی گونه بپردازیم.

چال روی صورت چند نوع می باشد:

چال لپ

یکی از انواع چال های صورت که زیبایی چهره را دو چندان می کند چال لپ می باشد، این چال روی لپ صورت وجود دارد که در برخی افراد بیشتر و در برخی کوچکتر است، وجود چال لپ در صورت فرد را با نشاط و خوش رو نشان می دهد؛ بسیاری از افراد مخصوصا در خانم ها این مورد بسیار پر طرفدار می باشد و آنها با مراجعه به پزشک چال لپ روی گونه خود ایجاد میکنند که نوع گودی چال به سلیقه هر فردی بستگی دارد؛ برخی از افراد دوست دارند که فقط در یک طرف صورتشان چال ایجاد شود، سلیقه های در این مورد متفاوت است و به فرم و زاویه صورت نیز بستگی دارد که بهتر است از نظر پزشک در این مورد استفاده کنید و زیبایی صورت خود را به پزشک بسپارید.

چال چانه

چال چانه نیز یکی دیگر از انواع چال های صورت می باشد که روی چانه وجود دارد؛ این چال در آقایان بیشتر دیده می شود؛ زیبایی چال چانه نسبت به چال گونه کمتر است و کمتر کسی برای ایجاد این نوع چال به پزشک مراجعه می کند.

چال کمر

علاوه بر این که چال فقط مختص چهره افراد می باشد در برخی افراد نیز در قسمت کمر دیده می شود که این مورد بسیار کم است و معمولا به صورت ژنتیک خانوادگی می باشد؛ چال کمر در خانم ها بیشتر از آقایان وجود دارد که به صورت گودی در قسمت پایین کمر دیده می شود.

عمل زیبایی چال گونه

روش های ایجاد چال گونه در صورت

برای ایجاد چال روی صورت روش های زیادی توصیه شده است که می توان با انجام آنها چال روی صورت به وجود آورد، و یا اگر از نتیجه روش های خانگی رضایت کامل نداشته باشید، با مراجعه به پزشک متخصص میتوان هر مدل چال گونه که مورد پسند دارید را روی صورت خود ایجاد کنید.

به چند مورد از روش های ایجاد چال روی صورت اشاره میکنیم:

ورزش صورت

ورزش دادن صورت از روش های رایجی است که برای ایجاد چال صورت مورد استفاده قرار می گیرد، که باید به صورت دائم برای مدت طولانی انجام شود تا به نتیجه برسید؛ اما این روش شاید برای برخی از افراد خسته کننده باشد و نتوانند مدت طولانی به ورزش کردن ادامه دهند، نکته مورد توجه در این روش همین موضوع می باشد که باید مدنظر داشته باشید و اینکه این روش نتیجه دائمی ندارد.

چند نوع تکنیک روی صورت در ورزش وجود دارد که برای ایجاد چال صورت استفاده می شود:

– غنچه کردن مکرر لب ها

– صورت خود را به شکل ماهی جمع کنید تا گودی در لپ بیافتد و چند ثانیه نگه دارید و با انگشت قسمت های تو رفته را مالش دهید؛ این ورزش را سعی کنید روزانه نیم ساعت انجام دهید.

آرایش کردن

یکی دیگر از روش های خانگی برای ایجاد چال گونه آرایش کردن می باشد که با تکنیک های راحتی با استفاده از لوازم آرایشی میتوانید چال گونه برای خود ایجاد کنید.

عمل زیبایی چال گونه به چه صورت می باشد؟

همانطور که در مطالب بالا گفته شد ایجاد چال روی گونه با روش های خانگی دائمی نیستند و علاوه بر آن نتیجه مطلوبی در کوتاه مدت برای افراد ندارند و باید مدت های طولانی این روش ها را ادامه داد؛ به همین خاطر عمل های زیبایی چال گونه می تواند گزینه موثری برای افرادی که علاقمند به داشتن چال گونه هستند، باشد.

عمل زیبایی چال گونه بسیار ساده می باشد در این عمل پزشک با بی حسی محل مورد نظر چال صورت با اندازه متناسب با فرم صورت در روی گونه یا زیر لب طبق خواسته بیمار، ایجاد میکند و نیازی به بستری شدن فرد نمی باشد؛ و میتوانید از یک چاله گونه طبیعی در یک ماه برخوردار شوید.

فرایند انجام عمل زیبایی برای ایجاد چال گونه

برای انجام عمل روی صورت به منظور ایجاد چال روی قسمت خاص صورت ابتدا برای مشاهده فرم صورت و نوع چال صورت که مدنظر بیمار است، به پزشک مراجعه در بررسی می شود، سپس برای انجام عمل زیبایی اولین مرحله بی حس کردن قسمت مورد نظر صورت می باشد، سپس پزشک با برش نقطه ای که برای ایجاد چال مشخص شده سوراخی ایجاد می کند که از داخل دهان این کار انجام می شود و بعد عمق چال را تنظیم و محل برش خورده را به اندازه مناسب از داخل دهان بخیه می زند، و هیچ گونه زخم و جای زخمی روی صورت دیده نمی شود.

عمل چال گونه برای چه کسانی مناسب است

عمل زیبایی گونه با توجه به این که عمل پیچیده ای نمی باشد و این عمل با بخش های حساس صورت برخورد نمی کند، شرایط خاصی برای انجام دادن این عمل برای افراد ندارد و هر کسی میتواند عمل چال گونه انجام دهد؛ این عمل نیز همانند عمل های دیگر مشاوره قبل از عمل دارد و پزشک تمامی اطلاعات این عمل را به بیمار منتقل می کند و اطلاعاتی که لازم باشد را نیز از بیمار می پرسد و با آگاهی کامل این جراحی زیبایی را انجام خواهد داد.

انجام عمل چال گونه چه زمان طول می کشد؟

عمل زیبایی چال گونه با توجه به ساده بودن جراحی نیاز به زمان طولانی ندارد و تا نیم ساعت این جراحی انجام می شود؛ این عمل کاملا بدون خطر می باشد و با یک بی حسی موضعی و با مهارت پزشک به راحتی به یک جذابیت همیشگی خواهید رسید.

انتخاب محل و اندازه عمق چال صورت

همانطور که می دانید خواسته و سلیقه هر کسی در جراحی های زیبایی اولویت کار پزشک می باشد و همان خدماتی را ارائه می دهد که مورد پسند شما باشد و رضایت داشته باشید، بنابراین پزشک قبل از هر کاری در این خصوص با بیمار حرف میزند، نظرات پیشنهادی خود را ارائه می دهد و در نهایت انجام نوع جراحی را طبق خواسته افراد بررسی میکند، اما برخی افراد ترجیح می دهند از تجربه پزشک استفاده کنند و نوع انتخاب چال گونه را به پزشک بسپارند.

جراحی زیبایی چال گونه

نکات مهم قبل از عمل چال گونه

مواردی از طرف پزشک برای قبل از عمل و آمادگی برای عمل توصیه می شوند که باید رعایت شود، این موارد به شرح زیر میباشد:

– استفاده نکردن از داروهای رقیق کننده خون

– اطلاع پزشک در خصوص داشتن سابقه بیماری خاص از جمله دیابت و فشار خون

– استفاده مرتب از دهان شویه و آنتی بیوتیک

نکات مهم بعد از عمل چال گونه

نکاتی که برای بعد از عمل توصیه می شود برای بهبود سریع و جلوگیری از عفونت های احتمالی می باشد و زخم ناشی از عمل را بهبود می بخشد، این نکات به شرح زیر می باشد:

– استفاده از دهان شویه و آنتی بیوتیک به صورت منظم و مرتب

– استفاده صحیح از داروهای تجویزی توسط پزشک برای تسکین درد

– انجام ورزش های صورت که توسط پزشک توصیه می شود

عمل جراحی چال گونه با مراقبت های صحیح تا یک الی دو هفته کاملا بهبود میابد و در این مدت می توانید به کارهای روزمره بدون نگرانی برسید.

مدت زمان مورد نیاز برای بهبود عمل زیبایی چال گونه

همانطور که در مطالب بالا گفته شد عمل زیبایی چال گونه نیاز به بستری ندارد و بعد از انجام جراحی فرد می تواند به روزمرگی های خود برگردد، و با مراقبت های معمول زخم ناشی از جراحی را در مدت بسیار کوتاهی بهبود بخشد، اما نکته قابل توجه این است که نتیجه جراحی در همان لحظه بعد از عمل نمایان نمی شود و چند هفته ای زمان لازم است تا نتیجه مطلوب را مشاهده کنید و چال طبیعی روی صورت خود را داشته باشید.

عوارض ناشی از عمل زیبایی چال صورت

عوارض احتمالی در هر نوع عمل جراحی طبیعتاً وجود دارد، اما در برخی عمل های جراحی بسیار کم و بدون نگرانی می باشد و قابل حل است، عوارض ناشی از عمل چال گونه نیز اگرچه کم خطر است اما اگر توسط پزشک با سابقه و ماهر انجام نشود ممکن است عوارضی در بر داشته باشد که مدت طولانی روی صورت دیده شود، و پوست صورت را ضعیف و بی حس کند و یا در ناحیه داخل دهان زخم جدی وارد شود؛ این عوارض به نوع پوست افراد نیز بستگی دارد که قبل از عمل باید توسط پزشک معاینه شود.

سوالاتی در رابطه با انتخاب و تصمیم گیری افراد در نوع و اندازه چال صورت:

حتما برای هر کسی که تصمیم به انجام عمل زیبایی چال گونه دارد سوالاتی در ذهنش پیش میاید که آیا انجام عمل چال گونه به چه شکل است و یا انتخاب نوع چال صورت به عهده پزشک می باشد یا بیمار؟

برای پاسخ به این سوال باید بدانیم که رضایت بیمار اهمیت خاصی برای پزشک دارد و بدون اطلاع از خواسته و سلیقه شما پزشک هیچ گونه اقدامی نمی کند و بر اساس پیشنهادات خود که در اختیار شما قرار می دهد و نظرات شما، خدمات مطلوبی برای شما ارائه خواهد داد.

ایجاد چال گونه در منزل

در رابطه با ایجاد چال گونه در منزل نمی شود به طور قطع تصمیم گیری کرد و نتیجه مطلوب و موفقی را تضمین داد؛ با این حال روش هایی وجود دارد که میتوانید با انجام آنها برای داشتن چال گونه اقدام کنید؛ روش هایی از جمله ورزش های متفاوت صورت و آرایش گونه به صورت تکنیک های خاص خود وجود دارند که میتوان برای ایجاد چال گونه یاد گرفت و انجام داد، اما این نکته را مورد توجه قرار دهید که نتیجه حاصل از این طریق ماندگار نخواهد بود.

هزینه عمل زیبایی چال گونه

هزینه عمل زیبایی چال گونه با توجه به اینکه یک نوع عمل زیبایی به شمار می آید شامل بیمه های درمانی نمی شود و باید بدانید که این عمل کاملا هزینه آزاد در بر دارد و اینکه هزینه های جراحی با توجه به نوع جراحی و پزشک های مورد نظر متفاوت می باشد و تمام جزییات عمل هزینه آن را تحت تاثیر قرار می دهد؛ بنابراین برای آگاهی کامل از هزینه عمل چال صورت باید با پزشک مورد نظر مشورت کرده و با توجه به محل و اندازه عمق چال و مواد مورد استفاده برای بی حسی و …. هزینه را برآورد کنید.

هیچ نتیجه ای یافت نشد.

بالا