برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

کاشت ناخن تهران

کاشت ناخن تهران

بهترین مرکز کاشت ناخن در تهران
همانطور که می دانید در پایتخت مرکز کاشت ناخن زیادی وجود دارد که همواره مشغول به کار ناخن کاری با سبک ها و ایده های مختلف هستند که هر کدام از ویژگی ها و تجهیزاتی خاص خود برخوردار هستند. از این رو  ما تصمیم داریم لیست 10مرکز خدمات کاشت ناخن در تهران که از هر نظر بهترین هستند را به شما عزیزان معرفی کنیم تا بتوانید نزدیکترین ناخن کار خوب را انتخاب کنید.
بهترین ناخن کار در تهران
اگر در تهران سکونت دارید و به دنبال بهترین ناخن کار در تهران با قیمت ارزان و مناسب هستید ما بهترین ها را در اختیار شما قرار دادیم که می توانید در ادامه به نام آنها همراه با شماره تماس ، آدرس و … دسترسی داشته باشد.
خدمات کاشت ناخن در تهران
کسانی که به زیبایی ناخن خود توجه بیشتری دارند و همیشه دوست دارند که ناخن هایشان با ظرافت و جلوه ی قشنگی دیده شود کاشت ناخن را برای این کار انتخاب میکنند و به دنبال ناخن کار های با سلیقه در تهران هستند. اما پیدا کردن آرایشگاهی که در کارش ماهر باشد برای آنها سخت میباشد که بدانند کدام آرایشگاه را انتخاب کنند، در این مقاله به روش های متعدد برای  شناخت بهترین ناخن کار های تهران میپردازیم.
نحوه انتخاب بهترین ناخن کار در تهران
برای انتخاب بهترین ناخن کارها باید به چند نکته مهم توجه داشته باشیم که ناخن کار مورد نظر ما مهارت کافی برای کارش دارد؟ یا اینکه مدرک  معتبر از اساتید با تجربه را دار میباشد؟ یا خدمات ناخن را با چه کیفیتی ارائه میدهند، آیا میشود به آن اعتماد کرد؟

کار ناخن کارها بسیار کار حساسی میباشد آنها باید دقت داشته باشند که به انگشتان آسیبی وارد نشود یا کاشت ناخن موجب عفونت در انگشتان نشود برای همین باید از لوازم ضد عفونی شده و کاملاً بهداشتی استفاده کنند.

در عرصه خدمات زیبایی ناخن، با چندین نفر که  از معروف ترین و ماهرترین ناخن کارهای دنیا به شمار میروند آشنا میشویم:

– تونی کره ای

– لئون روسی

– سلنا ریدن سوئدی

– جما لامبرت انگلیسی

– نونی تورس آمریکایی

مشاهده لیست بهترین های آرایشگاه عروس تهران را از دست ندهید!

مفهوم کاشت ناخن چیست؟
کاشت ناخن در تهران یکی از روش های زیبا سازی ناخن میباشد و بیشتر برای کسانی که ناخن های کوتاهی دارند یا دارای ناخن های شکننده و آسیب دیده میباشند، مناسب میباشد؛ در این روش با استفاده از مواد و ابزار مخصوص ناخن کاری لایه ای نازک به روی ناخن ها کشیده میشود و با فرم دهی به آن، ناخن های به اصطلاح مصنوعی ایجاد میکنند که ماندگاری بالایی دارد و دارای انواع مختلف مدل ها میباشند که در ادامه مطالب بیشتر توضیح خواهیم داد.
ناخن کارهای ماهر در تهران را چگونه بشناسیم؟
اگر ناخن های شکننده و بد فرم دارید و برای زیبا سازی و ترمیم ناخن هایتان به دنبال ناخن کارهای ماهر هستید ولی شناختی از کیفیت کار ناخن کارها ندارید و این که پیدا کردن یک ناخن کار حرفه ای از بین تعداد زیاد ناخن کارهایی که وجود دارند کمی سخت است؛ برای انتخاب و شناخت یک مرکز کاشت ناخن در تهران روش های متعددی وجود دارد، شما میتوانید با پرس و جو از اقوام و اطرافیان که کاشت ناخن انجام داده اند اطلاعاتی از کیفیت خدمات ناخن کارها بگیرند. اما این روش نیز برای شناختن کیفیت کار ناخن کارها کافی نمیباشد و نمیشوند اطمینان کامل نسبت به آنها پیدا کرد.

برای انتخاب بهترین ناخن کارها باید به صورت حضوری به آرایشگاه ها مراجعه کنیم و نمونه کارهایی که موجود دارند را ببینیم و کارهایشان را از نزدیک در حین انجام خدمات مشاهده کنیم و بفهمیم که چه سلیقه ای در کارشان دارند، و چه اندازه به سلامت پوست و دستان مشتری ها اهمیت میدهند، اگر تمام نکات مهم در خصوص ارائه بهترین خدمات را رعایت کردند و مورد پسند شما بود میتوانید با خیال راحت به آنها اعتماد کنید.

در  بهترین مراکز کاشت ناخن در تهران اگر بخواهند رضایت و اعتماد مشتریان را جلب کنند باید بتوانند انواع خدمات کاشت ناخن و دیزاین ناخن را با انواع مدل های مختلف با بهترین کیفیت ها ارائه دهند. با ما همراه باشید تا با ویژگی های مهم ماهرترین ناخن کارها آشنا شویم:
ویژگی بهترین ناخن کارها در تهران را بشناسیم:
– دارای مدرک معتبر در این حرفه

– رعایت اصول بهداشتی

– مشتری مداری

– تنوع خدمات

با توجه به این ویژگی ها ما چندین سالن های زیبایی با ناخن کارهای حرفه ای را به شما معرفی کرده ایم شما میتوانید با مطالعه و توضیحاتی که در این مقاله در اختیار شما قرار داده ایم یک انتخاب خوب داشته باشید و زیبایی را در بهترین آرایشگاه های تهران توسط ناخن کارهای مجرب و با سابقه تجربه کنید.

روش های کاشت ناخن:
کاشت ناخن به دو صورت پودری و ژله ای انجام میگیرد:

کاشت ناخن پودری: این نوع کاشت ناخن از روش های معروفی میباشد که با مواد پودری مخصوص خود انجام میشود و بعد از بلند شدن ناخن نیاز به ترمیم دارد. این نوع کاشت ناخن از مقاومت بالایی در برابر برخورد با اجسام برخوردار میباشد که با استفاده از قلم و قالب انجام میگیرد و جزو پرطرفدار ترین های کاشت ناخن روش پودری میباشد

کاشت ناخن با مواد ژله ای: این روش از کاشت ناخن دارای ماندگاری تا دو هفته میباشد و به صورت شیشه ای روی ناخن فرم دهی میشود، که با استفاده از ژل های مخصوص خود صورت میگیرد ژل هایی که روی ناخن زده میشود را در دستگاهی به نام UV  خشک میکنند، نکته مهم در این روش این است که برای کسانی که در مناطق با آب و هوای مرطوب هستند مناسب نمیباشد.

کاشت ناخن با هر روشی که وجود دارد باید توسط ناخن کارهای با سابقه و ماهر انجام بگیرد چرا که اگر دقت لازم در انجام کارشان نداشته باشند ممکن است انگشتان فرد دچار عفونت و آسیب دیدگی جدی شود.

ژلیش ناخن و کاور ناخن: کاور ناخن  برای مقاومت ناخن ها میباشد، و برای کسانی که ناخن بلند ولی شکننده دارند مناسب میباشد و به عنوان روکش برای حفاظت ناخن ها استفاده میشود و نیازی به تیپ ندارد.

ژلیش ناخن نوعی لاک میباشد که توسط ناخن کار با استفاده از مواد مخصوص برای زیبا سازی ناخن ها انجام میگیرد که ماندگار و مقاوم است و تا مدت طولانی از بین نمیرود ودر همان زیبایی که هست میماند و پاک نمیشود، در واقع زیبا سازی ناخن با همان ناخن های طبیعی به حساب می آید و نیازی به کاشت ندارد.

موادی که برای ژلیش ناخن استفاده میکنند ازجمله: بیس کت ،لاک ژل رنگی ،تاپ کوت میباشد؛ که این ژل ها به سرعت خشک نمیشوند و با استفاده از دستگاه UV آن را خشک میکنند. ژلیش ناخن برای کسانی که ناخن های طبیعی خودشان را دارند ولی استفاده مکرر از لاک های معمولی برایشان خسته کننده است و دائم خراشیده میشوند مناسب میباشد که تا زمان رشد ناخن ها مرتب و بدون خراشیدگی می ماند.

مشاهده لیست بهترین های اجاره ماشین عروس در تهران را از دست ندهید!

هوا گرفتگی ناخن ها
اگر کاشت ناخن با توجه به جنس ناخن ها انجام نشود یا ناخن کارها در انجام کاشت بی توجهی کنند و سوهان کشیدن ناخن ها را به صورت اصولی که دارد انجام ندهند ناخن ها دچار هوا گرفتگی میشود که اگر به موقع برای ترمیم مراجعه نکنند، ممکن است انگشتان دچار عفونت شود و به مرور زمان خطرات جبران ناپذیری به وجود آید؛ هوا گرفتگی کاشت ناخن ها در ابتدا خود را با کنده شدن ناخن های کاشته شده نشان میدهد و بعد از مدتی با ایجاد رنگ های سبزی در ناخن ها باعث عفونت شده و به بیماری خطرناکی تبدیل میشود.
ناخن ها به چه علتی باعث هواگرفتگی میشوند:
-برخی ناخن ها به مواد کاشت واکنش بر عکس نشان میدهند و با مواد سازگار نیستند که نتیجه کار باعث هوا گرفتگی ناخن میشود.

-چربی داشتن صدف ناخن که در این صورت باید بر اساس جنس ناخن در خشک و چرب بودن از پرایمر استفاده شود

-استفاده مکرر از لاک و لاک پاک کن های نا مرغوب از دلیل دیگر هواگرفتگی ناخن میباشد، سعی کنید برای پاک کردن لاک های روی ناخن به ناخن کار خوب در تهران مراجعه کنید

-اگر ناخن ها با اجسام محکمی برخورد کنند باعث هوا گرفتگی و کنده شدن ناخن ها میشود پس در مراقبت از ناخن ها بیشتر دقت کنید تا آسیب نبینند.

برای کاشت ناخن از چه مدل هایی برای ناخن استفاده کنیم:
ناخن های هر کسی شکل خاص خود را دارد و انتخاب مدل کاشت باید بر حسب شکل و اندازه انگشتان انجام شود ما دراین مقاله چند نوع مدل ناخن را برای شما درج کرده ایم که میتوانید متناسب با دستان خود زیباترین مدل را برای ناخن خود انتخاب کنید:

کاشت بیضی شکل: خانم هایی که میخواهند انگشتان کشیده تری داشته باشند پیشنهاد میشود که مدل کاشت ناخن بیضی شکل را انتخاب کند. این مدل بیشتر برای کسانی مناسب است که ناخن های پهنی دارند.

کاشت مربعی شکل: این مدل برای کسانی که انگشتان کوتاهی دارند مناسب میباشد، در این روش دو ضلع جانبی ناخن سوهان کشیده میشود و به شکل مربع ناخن را شکل میدهیم و در آخر با سنباده دو گوشه تیز آن را انحنا میدهیم.

کاشت ترکیب بیضی و مربعی: ترکیب مدل های بیضی و مربع، که تقریبا به همه ی خانم ها با هر شکل و اندازه ی انگشتی  مناسب میباشد. در این مدل  ناخن خود را به شکل مربع کامل درآورید و اضلاع جانبی آن را صاف و موازی کنید و زاویه های تیز گوشه هایی ناخن را سنباده بزنید تا کمی گرد و منحنی شود.

مدل گرد: کسانی که میخواهند کاشت ناخن آنها طبیعی تر به نظر برسد مدل گرد را به آنها پیشنهاد میکنیم که در عین زیبایی شکل مرتب و منظمی به خود میگیرد. این مدل برای ناخن های پهن مناسب است، در این مدل ناخن خود را به شکل مربع در بیاورید و آن را با سوهان گرد کنید.

مدل کاشت تیز: این مدل بیشتر در بین افراد معروفی همچون فرگی و لیدی گاگا خیلی مورد پسند است. به دلیل ظاهر خاصی که دارد مناسب هر مکانی نمیباشد. اما خب این مدل نیز طرفدار خود را دارد؛ در این مدل  اضلاع ناخن خود را مساوی و موازی سوهان کنید و نوک آن را به اندازه دلخواه باریک کنید.

در این صفحه ما به شما آدرس و شماره تماس بهترین ناخن کارها را در اختیارتان قرار میدهیم؛ امیدواریم که توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین ناخن کارها یاری کرده باشیم.
سوزش بعد از کاشت ناخن و راه های درمان آن:
به چند مورد از دلایل سوزش بعد از کاشت ناخن اشاره میکنیم:

– استفاده از پرایمر اسیدی

– خراشیده شدن پوست انگشتان در حین سوهان کشی

– گرفتن گوشت با نیپر
چگونه سوزش ناشی از کاشت ناخن را کاهش دهیم:
– شستن دست ها با مواد شوینده و پاک کردن اسید پایمر

– استفاده ار کرم دور ناخن باعث کاهش درد انگشتان میشود.

– استفاده از روغن کوتیکول توسط ناخن کار در پایان کاشت ناخن
کاشت ناخن چه مضراتی دارد؟
کاشت ناخن اصولاً ضرر خاصی ندارد و هر کسی میتواند اینکار را انجام دهند اما باید توسط ناخن کارهای ماهر کاشت انجام شود و اینکه اگر تمام نکات بهداشتی در خصوص سلامت پوست رعایت شود مشکل خاصی ندارند و ناخن ها بعد از مدتی رشد خواهد کرد و میتوان آن را به راحتی جدا کرد ؛و اینکه افرادی هستند پوستشان با مواد کاشت سازگار نیست و دچار حساسیت پوستی میشوند برای این افراد کاشت ناخن ممکن است دچار بیماری شود و بهتر است کاشت ناخن انجام ندهند.
کاشت ناخن در خانم های باردار
کاشت ناخن در خانم های باردار به جهت استفاده از مواد شیمیایی توصیه نمیشود و مضر است. در دوران بارداری اگر با رعایت نکات مهم را در این خصوص رعایت بکنند شاید بتوانند کمی از عوارض آن را کاهش دهند ولی در هر حال کار با ریسک میباشد و بهتر است در این دوران کاشت نکنند، زیرا بدن افراد در این مدت سیستم دفاعی خود را ضعیف کرده و به کوچکترین مواد شیمیایی واکنش منفی نشان می دهد

اگر با هر توجیهی تصمیم برای کاشت ناخن در دوران بارداری کردید حتما بعد از اتمام کاشت دست های خود را تمیر بشویید و از لمس چشم ها و صورت خود با دستان آلوده و آغشته به مواد خودداری کنید .

هیچ نتیجه ای یافت نشد.

بالا