برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

گل فروشی تهران

گل فروشی تهران

گل فروشی تهران

همانطور که می دانید در تهران گل فروشی های بسیار زیادی وجود دارد که به صورت آنلاین و حضوری انواع گل و گیاه ارائه می دهند. از این رو ما تصمیم دارید در این بخش لیست 10 گل فروشی تهران آنلاین و حضوری را به شما معرفی کنیم که از هر نظر بهترین هستند.

بزرگترین گل فروشی تهران

اگر در تهران ساکن هستید و به دنبال بزرگترین گل فروشی تهران می گردید تا بتوانید سفارش انواع گل برای تبریک تولد ، عقد عروسی ، سبد گل ، باکس گل ، انواه گیاهان خانگی ، گل برای تسلیت ، تاج گل و … سفارش دهید می توانید به لیست 10 تایی زیر مراجعه کنید.

گل فروشی تهران

همانطور که می دانید در تهران گل فروشی های بسیار زیادی وجود دارد که به صورت آنلاین و حضوری انواع گل و گیاه ارائه می دهند. از این رو ما تصمیم دارید در این بخش لیست 10 گل فروشی تهران آنلاین و حضوری را به شما معرفی کنیم که از هر نظر بهترین هستند.

بزرگترین گل فروشی تهران

اگر در تهران ساکن هستید و به دنبال بزرگترین گل فروشی تهران می گردید تا بتوانید سفارش انواع گل برای تبریک تولد ، عقد عروسی ، سبد گل ، باکس گل ، انواه گیاهان خانگی ، گل برای تسلیت ، تاج گل و … سفارش دهید می توانید به لیست 10 تایی زیر مراجعه کنید.

لیست بهترین گل فروشی های تهران

گل فروشی تهران

گل فروشی شماره یک

گل فروشی تهران آنلاین شماره یک

 • برخی از خدمات:
 • آدرس:
 • شماره تماس:
 • وبسایت:
 • اینستاگرام:

گل فروشی

گل فروشی شماره دو

گل فروشی آنلاین شماره دو

 • برخی از خدمات:
 • آدرس:
 • شماره تماس:
 • وبسایت:
 • اینستاگرام:

گل فروشی

گل فروشی شماره سه

گل فروشی آنلاین شماره سه

 • برخی از خدمات:
 • آدرس:
 • شماره تماس:
 • وبسایت:
 • اینستاگرام:

گل فروشی تهران

گل فروشی شماره چهار

گل فروشی آنلاین شماره چهار

 • برخی از خدمات:
 • آدرس:
 • شماره تماس:
 • وبسایت:
 • اینستاگرام:

جهت مطالعه سریع هر بخش روی عنوان آن کلیک کنید.

مشاهده لیست 750 گل فروشی در 22 منطقه تهران (کلیک کنید)

بهترین گل فروشی تهران

گل یکی از کاربردی ترین وسیله برای شرکت در مجالس و میهمانی ها و … می باشد به طوری که برای میهمانی های کوچک نیز از یک دسته گل به عنوان هدیه استفاده می کنند و یا برای عرض تبریک در مناسبت های مختلف مثل تولد، دسته گل را گزینه مناسب و بهتری برای افراد می دانند، به خصوص در زمانی که زمان کافی برای خرید کادوی دیگری نداشته باشند که البته برای خرید دسته گل نیز باید زمان مناسبی انتخاب کرد تا گل فروشی در دسترس افراد باشد.

هدف ما از این مقاله معرفی نزدیک ترین گل فروشی ها به محل سکونت شما هست که بتوانید در هر زمانی که می خواهید با مراجعه و یا تماس با شماره هایی که در اختیار شما قرار می دهیم گل مورد نظر خود را خریداری و سفارش دهید که در کمترین زمان به دست شما برسانند و همچنین می توانید برای جلسات رسمی و مراسمات دیگر دسته گل سفارشی را برای محل مورد نظر سفارش دهید تا ارسال کنند.

به طور کلی انواع روش های خرید، سفارش و به طور آنلاین، در گل فروشی های معرفی شده در این مقاله با در اختیار گذاشتن اطلاعات کامل آن ها برای کمک به شما در دسترسی راحت به گل فروشی های نزدیک محل سکونت می باشد.

گل فروشی تهران آنلاین

سفارش گل تولد در تهران

برای سفارش دادن گل برای تولد و یا هر مراسم‌ دیگری، می‌ توانید به راحتی از طریق سایت خرید آنلاین گل هر نوع گلی که دوست دارید را انتخاب کنید و به آدرسی که می خواهید فرستاده شود، در گل فروشی هایی که در این مقاله معرفی کرده ایم با تنوع و کیفیت های فوق العاده ای در خدمت مشتریان عزیز می باشند و برای هر سلیقه ای و هر مجالسی دسته گل ویژه ای ارائه می دهند.

از جمله انواع تزییناتی که در گل فروشی ها برای تولد و مجالس به عنوان کادو ارائه می شود به شرح زیر می باشد:

– جعبه گل با بادکنک آرایی

– جعبه گل با تزیینات عروسکی

– دسته گل با تزیین شکلات

– دسته گل با تزیین پول

همچنین برای عرض تسلیت و تبریک برای مجالس ترحیم و عروسی می توانید دسته گل انتخابی خود را خریداری کنید و به محل مورد نظر ارسال کنید؛ با توجه به آنلاین بودن خرید امکان سفارش دهی گل از هر کجای شهر میسر می باشد و به راحتی می توانید با ارتباط با سایت خرید آنلاین سفارش خود را به آدرس تهران ثبت نمایید تا تاج گل درخواستی به آدرس ثبت شده ارسال شود.

برای خرید آنلاین در هر کجای شهر حتی اگر خارج از کشور می باشید فقط کافی است هزینه گل انتخابی خود را از طریق درگاه های پرداخت واریز نمایید و آدرس محل مورد نظر را برای تهران ثبت کنید تا در کمترین زمان سفارش با درج کارت های کوچک با عنوان تقدیمی از طرف فرد مورد نظر روی گل ها فرستاده شود.

معمولا انواع مدل گل ها برای مراسمات ترحیم با دیگر مجالس یا جلسات خاص متفاوت می باشد؛ در گل فروشی های معرفی شده در این بخش با تنوع محصولات با هر نوع سلیقه ای متناسب با محل مورد نظر تاج گل های بسیار زیبایی با کیفیت عالی درست می کنند؛ اصولا تاج گل های مجالس مذهبی و ترحیم با گل های گلایول ، لیلیوم ، انتریوم ، اورینتال ، مریم ، داوودی ، لیسیانتوس به صورت دو یا سه طبقه تزیین می شوند.

گل سرای آنلاین در تهران

گل فروشی آنلاین با هدف راحتی در خرید بدون مراجعه حضوری و همچنین امکان انتخاب راحت از محصولات متنوع راه اندازی شده است؛ امروزه با توجه به کمبود وقت و مشغله کاری افراد امکان مراجعه حضوری برای برخی سخت می باشد و برای خرید گل برای مکان خاصی شاید نتوانند با سلیقه ای که مد نظر دارند خرید کنند؛ اما با فروش آنلاین گل در سایت ها این امکان برای همه افراد به وجود آمده است تا با خیال راحت به خرید هر نوع گلی که می خواهند در هر زمانی از شبانه روز بپردازند؛ این روش خرید برای مشتریان بسیار مورد پسند می باشد و به جهت دسترسی راحت، خرید آنلاین گل طرفدار بسیاری پیدا کرده است.

سفارش آنلاین گل ارزان در تهران

کاربرد خرید آنلاین گل برای مناسبت ها

مناسبت هایی که می توان با خرید آنلاین گل موجب خوشحالی عزیزان شد به شرح زیر می باشد:

– روز مادر، پدر و دختر

– روز عشق ، تولد

– روز معلم ، روز ماما ، روز پرستار ، روز پزشک

– روز مهندس ، روز کارگر ، روز دانشجو،

– روز ولنتاین ، سالگرد عقد و ازدواج و…

سفارش دسته گل در تهران چگونه می باشد؟

سفارش دسته گل در خرید آنلاین بسیار ساده و راحت می باشد برای این که بخواهید دسته گلی خریداری کنید فقط کافی است با سایت گل فروشی در ارتباط باشید و انواع نمونه گل ها را می توانید مشاهده کنید و محصول خود را انتخاب نمایید؛ سپس با پرداخت وجه و ثبت آدرس خود دسته گل انتخابی در کمترین زمان برای شما ارسال خواهد شد؛ اما نکته ای که در خرید آنلاین باید مورد توجه قرار دهید معتبر بودن سایت گل فروشی می باشد، که باید از این بابت اطمینان داشته باشید و بدون آگاهی از معتبر بودن سایت خرید نفرمایید؛ ما در این مقاله معتبرترین گل فروشی ها را برای خرید آنلاین به شما معرفی کرده ایم تا بتوانید با خیال راحت خرید کنید و هر مدل دسته گلی که میخواهید برای شما ارسال شود همچنین می توانید با راه های ارتباطی در شبکه های مجازی که درج کرده ایم با مدیریت این گل فروشی ها برای راهنمائی های بیشتر در ارتباط باشید.

انواع دسته گل ها در گل سرای تهران

در گل سراهای تهران در خرید آنلاین به طور کلی انواع دسته گل ها با انواع گل های رز، لیلیوم ، دسته گل های ترکیبی ، دسته گل داوودی ارائه می شود.

هزینه دسته گل در گل سرای تهران

هزینه گل ها بر اساس نوع گل و تعداد شاخه گل و نوع تزیینات دسته گل قیمت گزاری می شود، که با توجه به نوسان قیمت ها در فواصل مختلف تغییر می کند؛ برای اطلاع از قیمت ها در زمان خرید به صورت حضوری و یا غیر حضوری در بخش لیست قیمت ها از قیمت های بروز گل ها آگاه شوید.

سفارش باکس گل در گل سرای تهران

گل یکی از ابزارهای کادویی برای کسانی است که در مناسبت های مختلف می خواهید آن ها را خوشحال کنید؛ به همین خاطر انتخاب گل برای این نوع مناسبات باید بسیار زیبا و تزیینی باشد به طوری که بتوانید احساس درونی خود را در انتخاب گل ها نشان دهید؛ برای خرید گل می توانید از باکس گل های موجود در سایت خرید آنلاین گل سرای تهران دیدن فرمایید و تجربه یک خرید راحت را کسب کنید؛ در این گل سراهای آنلاین می توانید بروز ترین گل ها را با تنوع و تزیینات زیبا مشاهده کنید و با خیال راحت برای هدیه به افراد مهم زندگیتان  سفارش دهید.

انواع باکس گل در گل فروشی های تهران

باکس گل به صورت جعبه های کوچک و بزرگ‌ که داخل آن با گل های متفاوتی تزیین شده اند می باشد، گل فروشی ها در تهران به صورت حضوری و آنلاین در خدمت همه افراد می باشند و برای هر سلیقه ای گل های زیبایی ارائه می دهد؛ انواع باکس گل ها در مدل های متنوع در گل سرای تهران موجود می باشد و همچنین اگر مدل خاصی مد نظر افراد باشد می تواند سفارش دهد تا با همان مدل برایشان باکس گل درست کنند؛ در گل سراهای معرفی شده در این مقاله متنوع ترین باکس گل ها را با قیمت های مناسب می توانید به صورت آنلاین و حضوری خرید نمایید.

بهترین گل فروشی تهران

گل فروشی

گل فروشی به طور کلی باید دارای ویژگی های خاصی باشد به این معنی که به جهت دسترسی راحت برای مشتریان این امکان را برقرار سازد و بتواند طبق سلیقه هر شخصی گل های زیبایی داشته باشد، تنوع و کیفیت را در اولویت کار خود قرار دهند، چرا که موارد استفاده از گل برای هدیه برای اشخاص مهم زندگی می باشد و باید به زیباترین شکل آن انجام شود؛ گل فروشی ها در ایجاد این زیبایی تاثیر زیادی دارند، بنابراین باید تمام خلاقیت های خود را در تزیینات گل های سفارشی برای هر چه بهتر دیده شدن آن ها استفاده کنند و همچنین برنامه ریزی دقیقی در رساندن سفارشات به محل مورد نظر در زمان تعیین شده داشته باشند.

سفارش آنلاین گل ارزان در تهران

اگر کسی بخواهد گلی سفارش دهد باید زمان کافی برای انتخاب و شناخت گل داشته باشد که این اطلاعات باید از طرف گل فروشی در اختیار مشتریان گذاشته شود تا بتوانند به محصولی که مدنظر دارند دست پیدا کنند؛ در خرید آنلاین گل شما زمان زیادی برای دیدن و بررسی تمام گل ها را دارید و میتوانید با آگاهی کافی خرید خود را انجام دهید؛ همچنین میتوانید از گل های طبیعی خانگی که در انواع مختلف موجود می باشند دیدن فرمایید.

خرید گل

خرید گل برای هدیه دادن به اطرافیان می تواند حتی بدون مناسبت های خاصی صورت بگیرد چرا که هدیه دادن گل روحیه را زیبا و شاداب می کند و محبت افراد را بهم دیگر زیاد می کند؛ بنابراین شما برای هر زمانی که دنبال هدیه مناسبی برای کسی بودید میتوانید از گل و گیاه های طبیعی و خانگی استفاده کنید و برای خرید راحت و سریع از خرید آنلاین گل سرا ها استفاده نمایید و از راهنمائی های مدیران گل سرا از خرید مطمئن و انتخاب گل مناسب بهرمند شوید.

گل فروشی آنلاین

گل فروشی آنلاین گل امروزه از رایج ترین و پرطرفدارترین روش های خرید و فروش گل می باشد و هر کسی در هر کجای شهر یا حتی خارج از شهر می تواند گل مورد نظر خود را از سایت خرید آنلاین سفارش دهد و برای تهران ارسال کند که بسیار راحت و سریع می باشد و همچنین در وقت نیز صرفه جویی می شود و شما میتوانید به کارهای دیگر خود برسید؛ با توجه به ویژگی های خوبی که در خرید آنلاین وجود دارد تقریبا هر گل فروشی برای خود سایت آنلاین برای خرید گل ایجاد کرده است تا راحتی را برای افراد فراهم بیاورد.

خرید گل از گل فروشی تهران

سفارش گل آنلاین

در خرید گل به صورت آنلاین باید از کیفیت محصولات موجود اطمینان داشته باشید و توجه داشته باشید که از سایت های معتبر سفارش گل داشته باشید چرا که با انتخاب اشتباه در خرید دیگر امکان بازگشت محصول وجود ندارد که البته در فروشگاه های گل معتبر این امکان را برای افراد ایجاد می کنند که در صورت نا راضی بودن از گل بازگشت دهند و تعویض کنند و در هر ساعت از شبانه روز به سفارشات شما عزیزان پاسخگو می باشند، چرا که مهمترین هدف سایت های خرید آنلاین جلب رضایت مشتریان می باشد.

ارسال گل در تهران

ارسال گل در تهران طبق سفارشات درخواستی مشتریان صورت می گیرد؛ در هنگام سفارش گل با انتخاب محصول مورد نظر آدرس و زمان تحویل سفارش را مشخص می کنند و در همان ساعت تحویل میگیرند؛ محصولات سفارشی با تزیینات زیبا با ماشین های مخصوص حمل گل به مقصد می روند و بدون آسیب وارد کردن به گل آن را به دست تحویل گیرنده می رسانند.

خرید گل برای آپارتمان

خرید گل های آپارتمان برای نگهداری طولانی مدت در منزل می باشند که در هنگام خرید از فروشگاه آنلاین شما را با تمام ویژگی های نگه داری گل آشنا می کنند و توضیحات کامل در این زمینه برای شما خواهند داد؛ برای خرید گل های آپارتمان نوع گل و گلدان مورد علاقه خود را انتخاب کرده و برای شما ارسال می کنند.

باکس گل

باکس گل یکی از انواع مدل دسته گل های بروز می باشد که به صورت باکس و جعبه می باشد که در سایز و مدل های متنوع با گل همراه با دیگر موارد از قبیل شکلات و بادکنک و … تزیین شده است که هدیه ویژه برای زیبا پسندان می باشد و برای مناسبات خاص بسیار مورد پسند می باشد.

خرید گل آنلاین

برخی افراد علاقه بسیار زیادی به نگهداری گل و گیاه دارند و علاوه بر این که برای هدیه دادن فقط به سراغ خرید گل بروند دائما برای خود گل های متنوعی خریداری می کنند و روحیه خود را با نگه داری گل شاداب و پر انرژی می کنند؛ برای این افراد که گل خرید همیشگی آن ها می باشد تازگی و کیفیت گل ها خیلی مهم می باشد که خرید آنلاین با مشاوره دادن در این زمینه در زمان خرید، شما را از خرید راحت و با کیفیت اطمینان می بخشد و رضایت شما را برای خرید های بعدی جلب می کند؛ تمام تلاش فروشگاه های آنلاین گل بر این هدف راه اندازی شده است که بهترین محصولات را در کمترین زمان به دست مشتریان برسانند.

به طور کلی خرید گل و گیاه برای منزل و هدیه دادن به اطرافیان می تواند احساسات بسیار لطیفی در افراد به ارمغان بیاورد؛ ما در این مقاله شما را با بهترین گل سرا های تهران برای خرید حضوری و غیر حضوری آشنا کرده ایم تا با خیال راحت برای خرید با کیفیت ترین محصولات گل اقدام کنید.

توجه: برای معرفی گل فروشی خود در لیست مناطق 22 گانه تهران یا اصلاح اطلاعات خود کلیک کنید.

گل فروشی های مناطق مختلف تهران

جهت پیدا کردن گل فروشی نزدیک به خود در تهران می توانید بر اساس منطقه خود به آنها دسترسی پیدا کنید. برای این کار کافیست از طریق جدول زیر روی منطقه خود کلیک (لمس) کنید.

[table id=1 /]

گل فروشی های منطقه 1 تهران

منطقه یک شامل: الهیه – اوین – اندرزگو – تجریش – بلوار ارتش – اقدسیه – فرمانیه – پاسداران – زعفرانیه – ولنجک – شریعتی – قیطریه – کاشانک – ولیعصر – کامرانیه – مینی سیتی – نیاوران و …

****

نام: ارکیده

آدرس: الهیه، خیابان فرشته – پاساژ فرشته – پلاک 57

تلفن: 22617951

خدمات: گلفروشی

مدیریت: بازرگان

****

نام: بین الملل

آدرس: اوین – خیابان کچویی پلاک 80

تلفن: 22411606 – 22402250

خدمات: گلفروشی – تزئین ماشین عروس و کلیه خدمات گل آرایی و دسته گل عروس

مدیریت: شعبانی

****

نام: بادرستانی

آدرس: بلوارارتش – بلوارقائم

تلفن: 22496512

خدمات: گل فروشی

مدیریت: محمد بادرستانی

نام: گلسرای دولت

****

آدرس: پاسداران – خیابان کلاهدوز ( دولت سابق ) روبروی بانک مسکن و تجارت – پلاک 321

تلفن: 22584097

خدمات: گلفروشی

مدیریت: محمود میرزایی

****

نام: گلبان

آدرس: ولیعصر – نرسیده به میدان تجریش – روبروی پمپ بنزین – پلاک 3016

تلفن: 22719190

خدمات: گل فرشی

مدیریت: بیگی

****

نام: کاکتوس

آدرس: نیاوران – چهاراه مژده – پلاک 389

تلفن: 22715074

خدمات: گل و گیاه

مدیریت: شفیعی

****

نام: خانه گل

آدرس: مینی سیتی – شهرک قائم – میدان اول – پاساژ ابریشم – طبقه دوم – واحد 13

تلفن: 22462634

خدمات: گلفروشی

مدیریت: حسین ایزد پرست

گل فروشی های منطقه 2 تهران

منطقه 2 شامل: آزادی – بزرگراه جناح – بزرگراه شیخ فضل الله نوری – آریاشهر – اشرفی اصفهانی – جناح – بلوار مرزداران – توحید – ستارخان – صادقیه – شهرک غرب – سعادت آباد – شهرآرا – مرزداران – صنعت – گیشا – محمدعلی و …

****

نام: سوپر گل امیر

آدرس: بلواراشرفی اصفهانی – نبش خیابان شالی – پلاک 2

تلفن: 44003395 – 44092425

خدمات: گل فروشی

مدیریت: اکبر حسینی

****

نام: گلستان رز مریم

آدرس: خیابان آزادی – خیابان رودکی شمالی – پشت سازمان حج و زیارت – پلاک 9

تلفن: 66906282

خدمات: ارائه کننده انواع دسته گل، سبدگل، تاج گل،

مدیریت: زهره بابایی

****

نام: گل لاکچری

آدرس: بلوار مرزداران – بین ایثار و آریافر – پلاک 132

تلفن: 44235743

خدمات: گل فروشی

مدیریت: مهدی هادی

****

نام: گل اسپرینگ

آدرس: ستارخان – خیابان حبیب الهی – جنب کوچه نهم – پلاک 237

تلفن: 66525367

خدمات: گلفروشی

مدیریت: رحمان موسوی

****

نام: گل خوشه

آدرس: پشت برق آلستوم – خ سازمان آب – جنب شهر بازی شاهین – پلاک 24

تلفن: 44220079

خدمات: گل فروشی

مدیریت: یحیی حسنی

****

نام: سینا گل

آدرس: سعادت آباد – بلوار پاک نژاد – بلوار پیام – پاساژ پرواز – طبقه زیر همکف

تلفن: 22131909

خدمات: گل فروشی

مدیریت: رحمت اسماعیلی

****

نام: گل پارمیس

آدرس: سعادت آباد – بلوار دریا – ابتدای صرافهای جنوبی – پلاک 1

تلفن: 88685347

خدمات: گل فروشی

مدیریت: جواد محمدی

گل فروشی های منطقه 3 تهران

منطقه 3 شامل: جردن – دولت – شریعتی – پاسداران – ونک – شیخ بهایی – ظفر – ولیعصر و…

****

نام: پالیز

آدرس: شهرک غرب – پاساژ گلستان – پلاک 116

تلفن: 88088294

خدمات: گل فروشی

مدیریت: فرامرز وحیدی

****

نام: گلفروشی پونه

آدرس: میدان شیراز – اول خیابان دانشور شرقی – پلاک 2

تلفن: 88032215

خدمات: گلفروشی

مدیریت: ابوالفضل کاظمی

****

نام: گل فروشی بلومی

آدرس: شهرک ژاندارمری – بلوار مرزداران – خیابان ایثار – جنب پارک

تلفن: 44203099

خدمات: گل فروشی

مدیریت: علی بخشش

****

نام: گل ایده

آدرس: شهرک غرب – بلوار فرحزادی – بلوار دادمان – نرسیده به پل یادگار – پلاک 185

تلفن: 88580992-3

خدمات: گلفروشی

مدیریت: محمدی

****

نام: سوپر گل یوکا

آدرس: گیشا – خیابان فروزان فر – پلاک 121

تلفن: 88273659

خدمات: گلفروشی

مدیریت: علی هاشمی

****

نام: واندا

آدرس: مرزداران – جنب شیرینی فروشی ماه بانو – پلاک 191

تلفن: 44249608

خدمات: گلفروشی

مدیریت: علیرضا مهدوی

****

نام: دستجین

آدرس: خیابان دولت – خ اختیاریه جنوبی – پلاک 138

تلفن: 22760567

خدمات: گل فروشی

مدیریت: علی اکبر حسنی

****

نام: سوپرگل

آدرس: میدان ونک، خ ملاصدرا – بعد از شیخ بهایی – پلاک 191

تلفن: 88033299

خدمات: گلفروشی

مدیریت: فاضلی

گل فروشی های منطقه 4 تهران

منطقه 4 شامل: بزرگراه رسالت – تهرانپارس – حکیمیه – دلاوران – سراج – استقلال – شریعتی – شمس آباد – استاد حسن بنا – فرجام – لویزان – هنگام – مجیدیه – هروی – رشید و…

****

نام: گل ژورنال

آدرس: تهرانپارس – خ فرجام – خ باغدارنیا – نبش خیابان 168

تلفن: 77864590 – 77863096

خدمات: گل فروشی

مدیریت: منصور ابراهیمی

****

نام: بهمنی

آدرس: مجیدیه شمالی – خیابان استاد حسن بنا – سه راه پیاله – پلاک 806

تلفن: 22321473

خدمات: گلفروشی

مدیریت: بهمنی

****

نام: سوپر گل تهرانپارس

آدرس: تهرانپارس – نرسیده به فلکه چهارم – نبش خیابان 220 شرقی – پلاک 489

تلفن: 77050860

خدمات: گل فروشی

مدیریت: مصطفی جهانگیری

****

نام: یاس سفید

آدرس: شریعتی – روبروی پارک شریعتی – جنب قصرنور – پلاک 963

تلفن: 22881849

خدمات: گل فروشی

مدیریت: محمدی

****

نام: خانه گل

آدرس: تهرانپارس – خیابان استخر – نبش 224 شرقی

تلفن: 77114569

خدمات: گل فروشی

مدیریت: ابوالفضل ایزدپرست

****

نام: ولیعصر

آدرس: تهرانپارس – شهرک حکیمیه – بلوار بهار – پلاک 245

تلفن: 77001723

خدمات: گل فروشی

مدیریت: دانش

****

نام: کنتیا

آدرس: رسالت – جنب سید خندان – ابوذر شمالی – پلاک 31

تلفن: 22887074

خدمات: گل فروشی

مدیریت: همتی

گل فروشی های منطقه 5 تهران

منطقه 5 شامل: پونک – اشرفی اصفهانی – آریاشهر – آزادی – آیت الله کاشانی – اتوبان همت – بلوار فردوس – بلوارکاشان – نامجو – جنت آباد – دهکده المپیک – بزرگراه حکیم – ستاری – شهرک اکباتان – شهران – شهرزیبا – صادقیه و…

****

نام: سوپر گل اوریانتال

آدرس: اشرفی اصفهانی – بعداز تیراژه، خ 22 بهمن – ضلع جنوبی برج آرمان – پلاک 42/1

تلفن: 44446413

خدمات: مدرنترین متد گل آرایی،

مدیریت: برادران محمدی

****

نام: گل رزلند

آدرس: پونک – بلوار میرزابابایی – ابتدای خیابان ایران زمین شمالی – پلاک 33

تلفن: 44458618

خدمات: گلفروشی

مدیریت: وحید کریمی

****

نام: امیر

آدرس: م آزادی – شهرک اکباتان – خیابان بیمه دوم – میدان سالاری – روبروی مسجد – پلاک 2

تلفن: 44672999

خدمات: گلفروشی

مدیریت: علی گودرزی

****

نام: سادات

آدرس: دهکده المپیک – بالاتر از پمپ بنزین – نبش خیابان 23 – پلاک 2

تلفن: 44727711

خدمات: گلفروشی

مدیریت: جمشید کربلایی حسنی

****

نام: اورینتال

آدرس: بلوارفردوس شرق – نبش رامین شمالی – پلاک 2

تلفن: 44086058

خدمات: گل فروشی

مدیریت: رضا محمدی

****

نام: گل سلین

آدرس: میدان نامجو – اول خیابان شیخ صفی – پلاک 27

تلفن: 77552863

خدمات: تزئینات ماشین عروس – دسته گل عروس تاج عروس – سبد گل – گل آرایی و نمای ساختمان – فلاور باکس – آتیش بازی و بادکنک آرایی

مدیریت: شاهین موسی نژاد

****

نام: بن سای

آدرس: جنت آباد – 35 متری مخبری – بین 16 متری دوم شمالی و شاهین شمالی – پلاک 195

تلفن: 44484707

خدمات: گلفروشی

مدیریت: امیر عنبر

****

نام: گلپر

آدرس: شهرزیبا – به سمت شهران – روبروی بلوک 9 – پلاک 20

تلفن: 44314599

خدمات: گلفروشی

مدیریت: عبداله ابراهیمی

گل فروشی های منطقه 6 تهران

منظقه 6 شامل: ، آرژانتین – آزادی – بلوار کشاورز – زرتشت – بهار – بهشتی – جمالزاده – جمهوری – سپهبد قرنی – پاستور – اسدآبادی – طالقانی – طرشت – فاطمی – ولیعصر – قائم مقام – کارگر – کریمخان زند – یوسف آباد – گاندی، مطهری – میرزای شیرازی – هفت تیر و…

****

نام: گل بخارست

آدرس: م آرژانتین – خیابان بخارست – مقابل بیمارستان پاستورنو – پلاک 26

تلفن: 88725688 – 88712716

خدمات: گل فروشی و تزئینات

مدیریت: خیراله محمدی

****

نام: شقایق

آدرس: خ طالقانی – نبش میدان فلسطین – پلاک 10

تلفن: 88960357

خدمات: گل فروشی

مدیریت: احمد عظیمی

****

نام: صدف

آدرس: خیابان آزادی – خ اسکندرس شمالی – تقاطع فرصت – پلاک 47

تلفن: 66436938

خدمات: گل فروشی

مدیریت: محمد هادی فلاحی پور

****

نام: سوپر گل مدائن

آدرس: ولیعصر – بالاتر از چهارراه امیر اکرم – خیابان صبای جنوبی – روبروی بیمارستان مدائن – پلاک 27

تلفن: 66417937

خدمات: گلفروشی

مدیریت: ابراهیم بختیاری

****

نام: گل آلسترومریو

آدرس: خ مطهری – روبروی خیابان لارستان – پلاک 321

تلفن: 88550872

خدمات: گلفروشی

مدیریت: مجید احمدی

****

نام: گل اوریانتال

آدرس: خیابان زرتشت غربی – روبروی بیمارستان مهر – پلاک 31/1

تلفن: 88961749

خدمات: گل فروشی

مدیریت: مظاهری

****

نام: تارا

آدرس: کریمخان – قائم مقام فراهانی – خیابان مشاهیر – پلاک 4

تلفن: 88304880

خدمات: گل فروشی

مدیریت: محمدرضا ملک لی

****

نام: ساینا

آدرس: م هفت تیر – خ کریم خان زند – نبش خ حسینی پلاک 45

تلفن: 88140760 – 88835219

خدمات: گلفروشی و گل آرایی

مدیریت: شاهرخی

گل فروشی های منطقه 7 تهران

منطقه 7 شامل: سهرودی – امام حسین – انقلاب – آپادانا – شریعتی – مطهری – نیلوفر – هفت تیر – بهشتی و…

****

نام: گل پدیده

آدرس: آپادانا – عباس آباد – آپادانا – خ نیلوفر (شهید عشقیار) – نبش کوچه دهم – پلاک 76

تلفن: 88515500

خدمات: گل فروشی

مدیریت: محمدعلی حمزه

****

نام: شقایق

آدرس: میدان امام حسین – 17شهریور شمالی – نبش خیابان شهبازی – پلاک 1551

تلفن: 33341106

خدمات: گلفروشی

مدیریت: ماشاالله رجی اسلامی

****

نام: باکارا

آدرس: شریعتی – چ قصر – خ قدوسی – نبش سبلان شمالی – پلاک 44

تلفن: 88443131

خدمات: گلفروشی

مدیریت: فضل الله شالی

****

نام: گلستان بهارشیراز

آدرس: میدان هفت تیر – خ بهارشیراز – بین بهار و سهروردی – پلاک 123

تلفن: 77524256

خدمات: گل فروشی

مدیریت: علی اکبر حسنی

****

نام: شهرزاد

آدرس: انقلاب – خیابان ابوریحان – چهاراه وحید نظری

تلفن: 09396468060

خدمات: گلفروشی

مدیریت: میرزائی

****

نام: گل قصر

آدرس: شریعتی – بالاتراز چهاراه قصر – نرسیده به فرهنگسرای اندیشه – نبش کوچه اشرفی – پلاک 854

تلفن: 88529690

خدمات: گلفروشی

مدیریت: محمدرضا عباسی

****

نام: گل همیشه بهار

آدرس: شریعتی – خ معلم – خ شهید اجاره دار – پلاک 678

تلفن: 88145394

خدمات: گلفروشی

مدیریت: کاظم رسولی

گل فروشی های منطقه 8 تهران

منطقه 8 شامل: بلوار اندرزگو – تهرانپارس – نظام آباد – دماوند – نارمک‌ – سبلان – شهید مدنی – بزرگراه رسالت – مجیدیه – مدنی و…

****

نام: رزسیاه

آدرس: دماوند – ایستگاه آیت – پلاک 524

تلفن: 77161507

خدمات: گلفروشی

مدیریت: مرتضی مشکات

****

نام: گلسرای لوتوس

آدرس: بزرگراه رسالت غرب به شرق – سیدخندان – خیابان شهید کابلی – جنب مسجد جامع محمدیه – پلاک 6

تلفن: 88469268

خدمات: دسته گل و ماشین عروس با 20% تخفیف ویژه به زوج های جوان – سبد گل و گل آرایی مجالس

مدیریت: کسری نعمتی

****

نام: گلستان نیلوفر

آدرس: نارمک – خ ثانی – جنب خیابان غیاثی پور – پلاک 289/3

تلفن: 77282775–77282776–77835610

خدمات: گلفروشی

مدیریت: مصطفی شاکری

****

نام: چمران

آدرس: تهرانپارس – خیابان 196غربی – بعد از اردیبهشت و باقری – پلاک 135

تلفن: 778656690

خدمات: گل فروشی

مدیریت: سلطانی

****

نام: گلستان مریم

آدرس: رسالت – خیابان مجیدیه جنوبی – نرسیده به خیابان رازی – پلاک 227

تلفن: 22522911

خدمات: گلفروشی

مدیریت: غلام علی میرزائی

****

نام: پامچال

آدرس: نارمک – هفت حوض – گلبرگ غربی سامان شمالی – نبش مهرانپور – پلاک 276

تلفن: 77202077

خدمات: گلفروشی

مدیریت: اسکندر آه مند

****

نام: گل رز بلانش

آدرس: خ رسالت – خیابان رشید – پلاک 187

تلفن: 77869706

خدمات: گل فروشی

مدیریت: غلامرضا کیانی

****

نام: رویا

آدرس: رسالت شرقی – خ بختیاری (سامان) – پلاک 47

تلفن: 09127203158

خدمات: گلفروشی

مدیریت: عباس صیادی

****

نام: ماسیس

آدرس: نارمک – خیابان شیرمرد جنوبی – روبروی بانک صادرات – پلاک 128

تلفن: 77693828

خدمات: گلفروشی

مدیریت: ماسیس یوسفی

****

نام: آراگل

آدرس: مدنی – خ گلبرگ – بطرف میدان نبوت – پلاک 144

تلفن: 77908786

خدمات: گل فروشی

مدیریت: علیرضا انصاری

گل فروشی های منطقه 9 تهران

منطقه 9 شامل: آزادی – 15 خرداد – سی متری جی – مهر آباد – اتوبان سعیدی و …

****

نام: گالری گل لیندا

آدرس: مهرآباد جنوبی – سرآسیاب – خیابان عبدالهی – پلاک 9

تلفن: 66699312

خدمات: گل و گیاه

مدیریت: حسین حسنی

****

نام: گل آرامیس

آدرس: خیابان 15 خرداد – بعد از پله نوروزخان – بازار شیرازی – پلاک 44 طبقه همکف

تلفن: 55690599

خدمات: گل فروشی

مدیریت: رامین حقانی

****

نام: گل مزرعه طلایی

آدرس: مهرآباد جنوبی – خ شمشیری – بعد از مخابرات – پلاک 81

تلفن: 66623502

خدمات: گل فروشی

مدیریت: ادریس یگانه

گل فروشی های منطقه 10 تهران

منطقه 10 شامل: آذربایجان – آزادی – بریانک – کمیل – امام خمینی – رودکی – قزوین – کارون – مالک – اشرفی اصفهانی و…

****

نام: گل کلاسیک

آدرس: خیابان آذربایجان – بین رودکی و نواب – پلاک 640

تلفن: 66375194 – 09191677564

خدمات: گل فروشی

مدیریت: جواد شریفی

****

نام: گل مریم

آدرس: خیابان قزوین – خ 16 متری امیری – پلاک 131

تلفن: 55771515

خدمات: گل فروشی

مدیریت: محمد دهقانی

****

نام: گل کلاسیک

آدرس: میدان بریانک – خیابان دعوتی – جنب موزه حیات وحش – پلاک 39

تلفن: 55743731

خدمات: گل فروشی

مدیریت: سید امیر مهدیانی

گل فروشی های منطقه 11 تهران

منطقه 11 شامل: انقلاب – آزادی – بهبودی – جمهوری – کارگر – چهاراه لشکر – ولیعصر – حافظ – راه آهن – امام خمینی – فاطمی – کارون و…

****

نام: کنتیا

آدرس: خیابان بهبودی – نبش کوچه صدر – پلاک 289

تلفن: 66504574

خدمات: گلفروشی

مدیریت: ابوالقاسمی

****

نام: گل سفیر سبز

آدرس: خیابان کمیل – بعد از خیابان کارون – نبش خیابان شیرازی – پلاک 368

تلفن: 55703836

خدمات: گل فروشی

مدیریت: مرتضی حسن زاده

****

نام: گلهای فرهنگ

آدرس: ولیعصر – میدان منیریه – خیابان فرهنگ – پلاک 170

تلفن: 55398167

خدمات: گلفروشی

مدیریت: جباری

****

نام: سوپرگل

آدرس: امام خمینی – خیابان شیخ هادی – روبروی ش سخنور – پلاک 187

تلفن: 66702231

خدمات: گل فروشی

مدیریت: پورشفیعی

****

نام: مهران

آدرس: میدان راه آهن – خ ولیعصر – جنب ک مولودی – پلاک 134

تلفن: 55480390

خدمات: گلفروشی

مدیریت: مهران محمدی

گل فروشی های منطقه 12 تهران

منطقه 12 شامل: بازار بزرگ شوش – بازار کوچه منوچهرخانی – 15خرداد – بهارستان – جمهوری – وحدت اسلامی – چهارراه مولوی – حافظ – خراسان – شهر ری – مولوی – سرچشمه – سعدی – ناصرخسرو و…

****

نام: نیلوفر

آدرس: 15 خرداد – پاساژ بازار شیرازی – طبقه 2 – پلاک 64

تلفن: 55617520

خدمات: گلفروشی

مدیریت: مجتبی جعفری

****

نام: یحیی خانی

آدرس: 15خرداد – روبروی پامنار – بازار شیرازی پلاک 107 طبقه سوم

تلفن: 55807773

خدمات: گلفروشی

مدیریت: یحیی خانی

****

نام: گل نرگس

آدرس: 15خرداد – سبزه میدان – پاساژ تهران – طبقه زیر همکف – پلاک 2

تلفن: 55899123

خدمات: گلفروشی

مدیریت: سلیمی

****

نام: سرابی

آدرس: 15خرداد – بازار شیرازی – طبقه سوم

تلفن: 55806526

خدمات: گل فروشی

مدیریت: سرابی

****

نام: گلشن

آدرس: بازار بزرگ – بازار بین الحرمین استاد علی معمار – پلاک 56 – طبقه 2

تلفن: 55605939

خدمات: گلفروشی

مدیریت: حمید فراتین

****

نام: گلستان امید

آدرس: خیابان حافظ – خیابان نوفل لوشاتو – جنب بیمارستان مروستی – پلاک 44

تلفن: 66743530–66711994

خدمات: گل فروشی

مدیریت: حاج رحمت اله نادعلی

****

نام: کسری

آدرس: میدان شوش – خیابان صابونیان – پاساژ ناصر – طبقه منفی یک – پلاک 3

تلفن: 55359896

خدمات: انواع گل

مدیریت: کسری ساسانیان

گل فروشی های منطقه 13 تهران

منطقه 13 شامل: امام حسین – نبرد – تهران نو – 17شهریور – شهدا –  17 شهریور – منطقه 14 –  اتوبان آهنگ – بزرگراه محلاتی – دماوند – پیروزی – شهدا – مجاهدین و…

****

نام: یاران

آدرس: دماوند – بین وحیدیه وسبلان – نبش 15 متری وکیل باشی

تلفن: 77835728

خدمات: گل فروشی

مدیریت: مجید فراهانی

****

نام: قصر گل یخ

آدرس: میدان امام حسین – خ منتظری – پایین تر از چهاراه شهرستانی – جنب کوچه لاله – پلاک 271

تلفن: 33332104

خدمات: گل فروشی

مدیریت: محمد امینی

****

نام: زیبا

آدرس: میدان شهدا – خیابان مجاهدین اسلام – جنب تالار بزرگمهر – پلاک 217

تلفن: 77520199

خدمات: گلفروشی

مدیریت: بهرام رئیسی

گل فروشی های منطقه 14 تهران

منطقه 14 شامل: اتوبان آهنگ – شهدا – بزرگراه محلاتی – پیروزی – مجاهدین – نبرد – 17 شهریور و…

****

نام: پارمیدا

آدرس: بزرگراه محلاتی – نرسیده به عارف شمالی – روبروی ورزشگاه سعیدی – پلاک 398

تلفن: 33735444

خدمات: گل فروشی

مدیریت: کریم محمدی

****

نام: سوپر گل چهار باغ

آدرس: اتوبان آهنگ – چهارراه میثم – خیابان شاه آبادی – چهارراه کوثر – جنب تالار چهارباغ – پلاک 30

تلفن: 33433356 – 343357

خدمات: گل فروشی – دسته گل عروس – تاج گل – سبد گل

مدیریت: محمدی

****

نام: کریستال

آدرس: پیروزی – خیابان شکوفه – خیابان جابری – نیکنام غربی – پلاک 97

تلفن: 33352575

خدمات: کلیه خدمات گل آرایی

مدیریت: احمد ماشاء الهی

****

نام: گلفروشی لیندا

آدرس: مجاهدین اسلام – خیابان فرزین خامه – چهاراه خورشید – پلاک 123

تلفن: 77522103

خدمات: گلفروشی

مدیریت: محمود رضایی

****

نام: گلزارلاله

آدرس: پیروزی – خیابان پرستارجنوبی – نبش کوچه طاهری – پلاک 224

تلفن: 33194727

خدمات: تزئین ماشین عروس، دسته گل عروس و…

مدیریت: مصطفی احمدی

****

نام: سوپر گل کنتیا

آدرس: خیابان پیروزی – خیابان پرستار – چهارراه گل سرخ – پلاک 416

تلفن: 33186793

خدمات: انواع گل های تزئینی – ماشین عروس – دسته گل – سبد گل و…

مدیریت: سجاد سلطان محمدی

گل فروشی های منطقه 15 تهران

منطقه 15 شامل: افسریه – شهرک کاروان – خاوران – شوش – شهرک رضویه – مشیریه – کیانشه – 17شهریور – مسعودیه – نبرد و…

****

نام: گل ماهور

آدرس: نبرد جنوبی – تقاطع کوثر

خدمات: بازار گل شهید محلاتی تهران

مدیریت: جلیل بامداد

****

نام: خانه گل

آدرس: مسعودیه – خیابان ابومسلم خراسانی – جنب کوچه سینجرآبادی – پلاک 257

تلفن: 33490113

خدمات: گل فروشی

مدیریت: علی چوپانی

****

نام: شادی

آدرس: 17شهریورجنوبی – خیابان منصور شرقی – نرسیده به چهاراه خواجوی کرمانی – پلاک 320

تلفن: 33433163

خدمات: گلفروشی

مدیریت: قدرت اله آقانبی

****

نام: گل فروشی ارکیده

آدرس: شهرک رضویه – خیابان 20 متری نخلی (اسکندرلو) – نبش خیابان رجب نظری – پلاک 215

تلفن: 33246542

خدمات: گل فروشی

مدیریت: مهدی غفاری

****

نام: سفیر سبز

آدرس: خیابان خاوران – جنب پایگاه مالک اشتر – پلاک 47

تلفن: 33433245 – 09125854705

خدمات: ارائه گر جدیدترین مدلهای گل آرایی

مدیریت: میراحمدی

****

نام: پرنس

آدرس: مشیریه – 30 متری صالحی – چ اول – نبش پاساژ کیوان

تلفن: 33867376

خدمات: گلفروشی

مدیریت: محمدرضایی

****

نام: گل سرخ

آدرس: افسریه – 15 متری دوم – بین 34 و 33 – بازار گل امام رضا – سالن 3 – پلاک 504

تلفن: 33145613

خدمات: گل فروشی

مدیریت: ابراهیم امینی

گل فروشی های منطقه 16 تهران

منطقه 16 شامل: جوادیه – اتوبان بعثت – ته خط نازی آباد – نازی آباد – خزانه بخارایی – رجائی – شوش و…

****

نام: گل مینیاتور

آدرس: خیابان شهید رجائی – ایستگاه ورزشگاه – جنب بانک ملی – پلاک 566 – طبقه همکف

تلفن: 55075696

خدمات: فروش گل

مدیریت: احمد حبیبی

****

نام: لیلیوم

آدرس: نازی آباد – مدائن – بعداز خیابان جعفری – ابتدای کوچه اوجانی – پلاک 7

تلفن: 55353318

خدمات: گل فروشی

مدیریت: زین آقاجانی

****

نام: فروشگاه گل یاس

آدرس: میدان شوش – خیابان صابونیان – پاساژ ایرانیان – طبقه مثبت 3 – پلاک 26

تلفن: 55358936 – 55345365

خدمات: عرضه انواع گلهای تزئینی

مدیریت: رحمت اله مقدسی

****

نام: گل مینیاتور

آدرس: ته خط نازی اباد – خیابان شیر محمدی – پلاک 43

تلفن: 55075823

خدمات: گلفروشی

مدیریت: رضا توکلی

****

نام: فروشگاه دیاموند

آدرس: اتوبان بعثت – زیرپل بعثت – ابتدای خیابان صابونیان – پلاک 13

تلفن: 55064110

خدمات: تولید و پخش انواع گلدان بامبو

مدیریت: محمد صابری

****

نام: مریم

آدرس: خیابان رجائی – نازی آباد – بازار دوم – کارگرسامانی – پلاک 26

تلفن: 55349310

خدمات: گل فروشی

مدیریت: کاهبازیان

گل فروشی های منطقه 17 تهران

منطقه 17 شامل: بهمن – فلاح – قزوین – قلعه مرغی – ابوذر – یافت آباد و…

****

نام: مزرعه گل

آدرس: خیابان قلعه مرغی – ا ول خیابان ابوذر – پلاک 3

تلفن: 55661777

خدمات: تزئین ماشین عروس – دسته گل عروس

مدیریت: مجید ترک

****

نام: گل فروشی لیندا

آدرس: خ ابوذر – نرسیده به چهاراه سجاد – پلاک 730 – طبقه همکف

تلفن: 55730330

خدمات: گل فروشی

مدیریت: اکبر مقدسی

****

نام: گل لی لی یوم

آدرس: فلاح – میدان بهاران – خ سجاد جنوبی – نبش کوچه احمدی – پلاک 261

تلفن: 55733341

خدمات: تزئین ماشین عروس – انواع سفارشات مجلس

مدیریت: سعید رضایی

****

نام: خانه سبز

آدرس: م بهمن – جوادیه – پاساژ مجتمع تجاری اطلس – طبقه 1 – پلاک 3

تلفن: 55654591

شرح خدمات: گل فروشی

مدیریت: باقری

گل فروشی های منطقه 18 تهران

منطقه 18 شامل: بزرگراه فتح – شهرک ولیعصر – شهرک ولیعصر – بزرگراه فتح – معلم – مهرآباد – یافت آباد و…

****

نام: گل سرای شکوفه

آدرس: مهرآباد جنوبی – خیابان شمشیری – نبش دانشگاه هوایی شمالی – پلاک 367

تلفن: 66398561

خدمات: تزئین ماشین عروس،

مدیریت: مرتضی محمدزاده

****

نام: مهدوی

آدرس: شهرک ولیعصر – خیابان رجایی – روبروی میلان 15 – پلاک 171

تلفن: 09351291599

خدمات: گلفروشی

مدیریت: کیوان مهدوی

****

نام: گل ناز

آدرس: میدان معلم – بلوارمدائن – خیابان شهیدان اسماعیلی – پلاک 130

تلفن: 66617806

خدمات: گل فروشی

مدیریت: حسن زاده

****

نام: گل مریم

آدرس: بزرگراه فتح – خیابان خلیج فارس – مقابل بیمارستان فیاض بخش – پلاک 483

تلفن: 66252022

خدمات: گل فروشی

مدیریت: علی رمضانی

****

نام: گلسرای روژان

آدرس: شهرک ولیعصر – میدان ایثارگران – مفتح جنوبی – پلاک 71

خدمات: ماشین عروس – سبدگل – دسته گل – تاج گل و…

مدیریت: علی زرجینی

****

نام: قصرگل

آدرس: شهرک ولیعصر – خیابان بهرامی – خیابان حیدری شمالی – پلاک 290

تلفن: 09350772355

خدمات: گلفروشی

مدیریت: رسول محمدی

گل فروشی های منطقه 19 تهران

منطقه 19 شامل: خانی آباد نو – شوش – عبدل آباد – بهمن و…

****

نام: فروشگاه گل نینا

آدرس: میدان شوش – خیابان صابونیان – پاساژ ایرانیان طبقه 3+ پلاک 21

تلفن: 55099215 – 55099205

خدمات: عرضه گل های تزئینی

مدیریت: علی ممقانی

****

نام: آرامیس

آدرس: میدان بهمن – خیابان ماهان – بلوارشکوفه – خیابان احسانی – کوچه 26 – پلاک 6

تلفن: 55869882

خدمات: گل فروشی

مدیریت: محمدی

****

نام: گل فروشی مهدیس

آدرس: عبدل آباد – خ انقلاب – بازار احسانی – کوچه سوم شرقی – پلاک 21

خدمات: گل فروشی

مدیریت: زهره بیگلری

گل فروشی های منطقه 20 تهران

منطقه 20 شامل: دولت آباد – شهر ری و…

****

نام: شقایق

آدرس: شهرری – سه راه ورامین – ابتدای امام زاده عبداله – پلاک 1و2

تلفن: 55907068

خدمات: گلفروشی

مدیریت: سیدمحسن دبیری

****

نام: سوگند

آدرس: شهرری – میدان ش غیبی – ابتدای خیابان کمیل – پلاک 54

تلفن: 55951939

خدمات: گل فروشی

مدیریت: مجتبی دشت جو

****

نام: گالری گل بهار

آدرس: شهرری – 24 متری – روبروی سازمان آب – پلاک 327

تلفن: 55901475 – 55961575

خدمات: گل فروشی

مدیریت: رضا خبری

****

نام: مژده

آدرس: شهر ری پاساژ ری طبقه زیرزمین پلاک: 113

تلفن: 09128989646

خدمات: گلفروشی

مدیریت: مرتضی یوسفی

****

نام: گل ناز

آدرس: شهرری – خیابان غیوری – بعد از چهارراه چشمه علی – پلاک 227

تلفن: 33754134

خدمات: گل فروشی

مدیریت: امیرحسین نوین چهر

****

نام: گل آرا

آدرس: شهر ری – خیابان فدائیان اسلام – روبروی کانون سمیه – پلاک 418

تلفن: 33750660

خدمات: گل فروشی – تزئینات ماشین عروس – دسته گل عروس – تاج گل – سبد گل

مدیریت: محمد جواد توکلی

گل فروشی های منطقه 21 تهران

منطقه 21 شامل: تهرانسر و…

****

نام: گل فروشی یاس سفید

آدرس: تهرانسر – بلوار گلها – نبش بلوار لاله – پلاک 310

تلفن: 44563539

خدمات: گلفروشی

مدیریت: رضا سلطان محمدی

****

نام: رها گل

آدرس: تهرانسر – بلوار گلها – ابتدای بلوار لاله – پلاک 39

تلفن: 44515807

خدمات: گل فروشی

مدیریت: داود حیدری

****

نام: کلاسیک

آدرس: تهرانسر – بلوار اصلی بین خیایان 4 و 6 – پلاک 183

تلفن: 44500094

خدمات: گلفروشی

مدیریت: مهدی عبادی

****

نام: گلستان خاطره

آدرس: تهرانسر – چهارراه صدف – پلاک 20

تلفن: 44520625

خدمات: گل فروشی

مدیریت: رضا احمدی

گل فروشی های منطقه 22 تهران

منطقه 22 شامل: بلوار امیرکبیر – شهرک گلستان و…

****

نام: تاپ

آدرس: بلوار امیرکبیر – بعد از گلها – پلاک 73

تلفن: 44736263

خدمات: گلفروشی

مدیریت: دلفانی

****

نام: فرزیا

آدرس: بلوار امیرکبیر – بعد از گلها – پلاک 208

تلفن: 44719292

خدمات: گلفروشی

مدیریت: بادرستانی

فرم معرفی گل فروشی و یا اصلاح اطلاعات گل فروشی

[kkstarratings]

هیچ نتیجه ای یافت نشد.

بالا